انواع گروت با مقاومت های مختلف ژیکاوا

آگهی رایگان
کالا و خدمات ساختمانی مصالح نوین
  خراسان رضوی مشهد
کیلومتر 3 جاده چناران مشهد-کارخانه ژیکاوا
آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۲/۰۶/۲۷

در تعریف عملی، گروت یک مایع چگال است که به منظور پرکردن فضاهای خالی و یا تقویت ساختارهای و ساختمانهای موجود استفاده می شود و در تعاریف روزمره و تجاری گروت را مخلوطی آماده و پایه سیمانی با سنگدانه های دانه بندی شده، که به منظور استفاده در ساختمان در انواع و رده بندی های مختلف تولید و ارائه شده است، معرفی می کنند.

در بازار به منظور سهولت حمل و نقل و نگهداری و افزایش تاریخ انقضا، گروتها عموماً به صورت جامد و پودری عرضه می شوند. گروت های تولیدی ژیکاوا از نظر نوع کاربرد، دسته بندی های مختلفی دارند که در رده های مختلف از ترکیب الیاف پلی پروپیلن (یا الیاف PP)، روان کننده ها، سیمان و سایر افزودنیهای استاندارد استفاده شده است.
کاربردهای مختلف و عمومی گروت ها به شرح زیر است:

گروت نوع ۱: گروت بدون انقباض و با انبساط کنترل شده به منظور پرکردن شکافها و درزها و حدفاصل ها

گروت NG-۷۰۰: جهت انجام کارهای عمومی گروت ریزی، و تقویت پی و فونداسیون و رفع مشکلات و نواقص پی می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

گروت NG-۱۰۰۰: جهت استفاده در کارهای صنعتی و صنایع سنگین با مقاومت فشاری بالا

ژیکا اپوکسی گروت: یک گروت بر پایه رزین و سه جزیی شامل هاردنر، فیلر و رزین اپوکسی می باشد، که بیشتر مناسب کارهای سنگین در محیطهای به شدت خورنده می باشد، این گروت می تواند جایگزین مناسبی برای گروتهای پایه سیمانی باشد.

مواردی که باید حتماً در هنگام کار با اکثر گروت ها مدنظر قرار دهید:

در زیر تابش مستقیم خورشید استفاده نشود.
در محیط های دارای بادهای تند بدون لایه محافظ و پوشاننده سطح استفاده نشود
بر روی سطوح پایدار و آماده شده باید استفاده شوند.
مانند تمامی محصولات پایه سیمانی از استفاده بر روی سطح آلومینیوم اجتناب شود و مواد آلومینیومی در معرض تماس را عایق بندی نمایید.جستجو بر اساس کلمات :

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

با ثبت آگهی در نیازمندیها، فروشت رو افزایش بده و با خرید رپورتاژ آگهی، سئوی سایتت رو تقویت کن!!! (کمپین تبلیغاتی سایت بسپار) (نمونه رپورتاژ)