خرید و فروش انواع خازن های DC و AC

آگهی رایگان
خدمات جانبی خدمات تبلیغات و بازاریابی
  تهران تهران
لطفا بای مراجعه حضوری تماس حاصل فرمایید
آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۱/۰۳/۱۶

خازن PK۱۶ can می تواند به طور جهانی برای مونتاژ مدارهای بافر DC با اندوکتانس کم و فیلترهای DC استفاده شود. با چگالی انرژی بالای خود می تواند جای خازن های الکترولیتی متصل به سری و همچنین خازن های بزرگ فیلم را در موارد مستطیلی قرار دهد. ظرفیت موجود در مدار بافر DC باید به اندازه ای باشد که بتواند جریان های موج دار رخ داده را کنترل و صاف کند.
استفاده سنتی از خازن های الکترولیتی متصل به موازی / سری ، ظرفیت بزرگی را با ظاهراً کم هزینه ارائه می دهد ، با این وجود هزینه کم هر میکرو فاراد با شدت جریان کم ، حساسیت زیاد به ولتاژ و جریان و همچنین خطر جدی مقابله می کند. از شکست در زمینه ، منجر به هزینه نگهداری بالا. دانش پیشرفته ما در پوشش فیلم مخصوص خازن و سالها تجربه عملی در زمینه طراحی و ساخت خازن به ما امکان توسعه دامنه PK۱۶ our با تراکم ظرفیت بالا را داده است. با پنج برابر قدرت فعلی خازن های الکترولیتی معمولی ، تهیه همان ظرفیت در فناوری فیلم برای اداره یک جریان معین ضروری نیست.
کار برد انواع خازن های DC و AC
ولتاژ و قدرت جریان برتر افزایش چشمگیر عمر عملیاتی کاهش شدید خرابی ها به حداقل رساندن تلفات اتلاف توان کاهش قابل توجهی از القا self خود و مقاومت سری تحمل دقیق تر تولید از بین بردن مقاومت های مشترک . این خازن به لطف طراحی استوانه ای جمع و جور خود برای نیازهای مکانیکی و الکتریکی مبدلهای IGBT پرسرعت ایده آل است. ترمینال های مقاوم و گلدان ثابت کننده آن امکان نصب و اتصال بسیار ساده و قابل اعتماد را فراهم می کند که کمترین القا و قدرت جریان عالی را متحد می کند. فاصله مخصوص خزش و خزش زیاد ، این طرح را برای دامنه وسیعی از ولتاژهای عملیاتی مناسب می کند. در نتیجه ، مفاهیم مبدل استاندارد موجود می توانند بدون نیاز به تغییر ساختار اصلی و تأیید مجدد کل سیستم ، به راحتی با برنامه های جدید سازگار شوند.
برای اطلاعات بیشتر از خازن ها از سایت ما در زیر دیدن فرمایید.

لطفا از لینک اینستاگرام ما دیدن فرمایید.

فروشگاه فنی مهندسی برق و صنعت پاور اکسین وارد کننده و تامین کننده انواع ملزومات و یا تجهیزات برق صنعتی با دارا بودن مجرب ترین مهندسین و متخصصین در عرصه برق و صنعت می تواند به شما عزیزان برای مشاوره و خرید انواع خازن های کیلو وار،مگاوار،DC,AC یاری رساند.
« روز های کاری این فروشگاه از یک شنبه تا پنچ شنبه می باشد »
شماره تماس:
۰۲۱۳۳۹۰۲۲۰۹
۰۹۱۹۰۷۶۴۳۷۶جستجو بر اساس کلمات :

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

آگهی های مرتبط
تولید محتوا و ترجمه مطالب ساختمانی | معماری و دکوراسیون و عمران
خدمات جانبی
شیراز
آگهی رایگان
فروش دریچه منهول کلمپوزیت | ایستا پلیمر شریف
خدمات جانبی
تهران
آگهی رایگان
آموزش و اجرای گویندگی و دوبله
خدمات جانبی
تهران
آگهی رایگان
بورس دریچه منهول
خدمات جانبی
تهران
آگهی رایگان
خرید و فروش انواع منبع تغذیه سان پاور
خدمات جانبی
تهران
آگهی رایگان