نوسان تولید کننده سینی کابل گالوانیزه سرد و گرم
100,000 تومان

فروشگاه سینی کابل نوسان با بیش از 15 سال سابقه درخشان در صنعت تولید تجهیزات برق صنعتی شامل انواع سینی کابل، نردبان کابل، وال پست منقطع، تراکینگ فلزی، سی چنل، انواع لوله های فولادی برق، انوع لوله فلکسی روکشدار با کلیه اتصالات و تجهیزات مربوطه دارای سوابق درخشانی در این صنعت می باشد.

مجموعه سینی کابل نوسان تولید کننده سینی کابل و نردبان کابل با استفاده از دستگاه های پیشرفته اتوماتیک CNC و با کادری مجرب آماده انجام انواع سفارشات شما می باشد.

این مجموعه قادر به تولید انواع سینی کابل، نردبان کابل و تراکینگ فلزی در طول 2 الی 3 متری به صورت گالوانیزه سرد و گرم در ابعاد و ضخامت های مختلف از 0.5 الی 2 میلی متر می باشد.
سینی کابل چیست؟
سینی کابل برق گالوانیزه یا cable tray در صنعت برق برای پشتیبانی از کابل های الکتریکی عایق شده برای توزیع برق , کنترل و ارتباطات استفاده می شود . اکثر پروژه های تجاری و صنعتی از سینی کابل به عنوان جایگزین لوله فولادی برق گالوانیزه استفاده می کنند .

زیرا سینی های کابل با استحکام بالا از کابل ها در برابر عوامل خارجی محافظت می کنند و باعث فرم دهی و یکسان سازی کابل کشی می شوند و همچنین باعث می شوند که , سیم و کابل ها به صورت ایمن و منظم کشیده شوند و در نتیجه به گسترش , پایداری و بازسازی خطوط انتقال کابل کمک می کنند . امروزه استفاده از آن ها امری بسیار مهم و ضروری می باشد.
سینی کابل برق صنعتی به عنوان جایگزینی برای سیم کشی باز استفاده می شود و یک راه حل مقرون به صرفه می باشد. سینی های کابل گالوانیزه, به دلیل طراحی کاربر پسند با فراهم کردن یک سطح یکنواخت و مقاوم, سیم کشی به صورت ایمن تر و مرتب تر را تسهیل می کنند.

بررسی اجمالی

امکانات:

  • تولید کننده
  • قیمت مناسب
  • کیفیت بالا
  • تحویل در کوتاه ترین زمان

موقعیت

لاله زار جنوبی کوچه باربد پاساژ سرای لاله زار ضلع غربی پلاک 28,1144618743,تهران,تهران
//