ویندو فیلم ایمنی

آگهی رایگان
خدمات جانبی سایر خدمات
  تهران تهران
خیابان شهید بهشتی خیابان اندیشه پلاک 1
آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۲/۰۶/۲۹

این برچسب شفاف شیشه را به حالت یکپارچه نگه داشته و از خرد شدن شیشه در انفجار و تخریب جلوگیری میکند. این برچسب ها قابل استفاده در تمام فضاهای مجهز به شیشه در معرض آفتاب ، یک جداره ، دو جداره ، شیشه رنگی ، لمینیت ، سکوریت می باشد.
بهتر است برچسب ها ۳۰ روز بعد از نصب با آب و صابون تمیز شوند ، از هر نوع وسیله ساینده و یا تیز که سبب خراش برچسب میشود اجتناب شود. همچنین از بکار بردن هر نوع برچسب دیگر بر روی این برچسب ها جدا خود داری شود. خاطر نشان می شود سطح شیشه مورد نظر باید کاملا از گرد و خاک و هرگونه آلودگی تمیز شده باشد.
شرکت پارسیان فجر سپهر نماینده انحصاری Reflective فرانسه آماده هرگونه خدمات در راستای ارتقای سطح ایمنی و امنیتی میباشد. بواسطه مقاومت کششی بالای ویندو فیلم ها و ایجاد اتصال قوی فیلم و شیشه توسط لایه چسب مخصوص، خاصیت ایمنی و امنیتی بالایی ایجاد شده که با وارد آمدن ضربه و شکستن شیشه، تمامی قسمت های آن همچنان یکپارچه باقی مانده و از خطرات ناشی از خرد شدن و ریزش جلوگیری می کند. این کارایی منحصر بفرد با بهره گیری از تکنولوژی بی نظیر شرکت Reflectiv فرانسه میسر شده و مقاومت قابل ملاحظه ای نسبت به برچسب پلی استر معمولی دارد.جستجو بر اساس کلمات :

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

با ثبت آگهی در نیازمندیها، فروشت رو افزایش بده و با خرید رپورتاژ آگهی، سئوی سایتت رو تقویت کن!!! (کمپین تبلیغاتی سایت بسپار) (نمونه رپورتاژ)