ژئووال بلوک دیوار حائل

آگهی رایگان
کالا و خدمات ساختمانی مواد و مصالح ساختمانی
  تهران تهران
ژئووال بلوک دیوار حائل
آخرین بروز رسانی : ۱۴۰۲/۰۶/۰۶

جهت پایدارسازی ترانشه های خاکی نیاز به نصب دیوار حائل می باشد.
مقرون به صرفه ترین دیوار نسبت به دیوارهای حائل سنتی نظیر دیوار سنگی و دیوار بتنی، استفاده از دیوارهای حائل خاک مسلح با نمای بلوک ژئووال می باشد. انعطاف پذیری این دیوار به لحاظ پایداری و مقاومت در برابر زلزله آن را به محبوب ترین دیوار حائل در دنیا تبدیل کرده است. تولید بلوک ژئووال در شرایط کارخانه ای و عمل آوری کامل قطعه بتنی، دوام عالی در برابر یخبندان در مناطق سردسیر، نمای زیبای حصیری بلوک و قیمت مناسب، سرعت بالای نصب و اجرای دیوار به صورت کاملا" خشکه چین، و همچنین فاق و زبانه ای بودن بلوک ژئووال از مهمترین مزایای دیوار حائل ژئووال است. قابلیت تولید ژئووال در رنگبندی مختلف می باشد.
از بلوک ژئووال در اجرای دیوار حائل در پروژه های راهسازی، پلسازی، محوطه سازی، پروژه های مسکونی و ویلایی و تجاری و اداری و ... استفاده می شود.
اجرای پله
آتشدان
دور درختی
محوطه سازی های شهری
از دیگر کاربردهای بلوک ژئووال است.
شرکت گلفوژ آمادگی کامل خود را جهت طراحی دیوار به صورت رایگان برای کارفرمایان محترم، ثبت سفارش قطعات ژئووال و نصب این دیوار در سرتاسر کشور اعلام می داردجستجو بر اساس کلمات :

لطفا خرید خود را فقط به صورت حضوری انجام دهید و پیش از آن هیچ مبلغی را واریز نکنید.

با ثبت آگهی در نیازمندیها، فروشت رو افزایش بده و با خرید رپورتاژ آگهی، سئوی سایتت رو تقویت کن!!! (کمپین تبلیغاتی سایت بسپار) (نمونه رپورتاژ)