در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

نیازمندی های صنعت ساختمان | بسپار®

طراحی دکوراسیون داخلی آکام

طراحی دکوراسیون داخلی آکام

  • معماری و دکوراسیون محوطه سازی و فضای سبز
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۱۰/۲۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۱/۲۹
  •    تهران تهران
  • پاسداران بوستان نهم پلاک۱۱۷ طبقه سوم واحد۸

شرکت آکام در عرصه ی طراحی، نظارت و اجرای پروژه های ساختمانی( تجاری، اداری، مسکونی، نما و محوطه سازی) پا به عرصه ی معماری نهاد و با گروهی کاملا حرفه ای در خدمت بسیاری از سازندگان و کارفرمایانی بوده که تصمیم به پیشبرد پروژه هایشان به صورت علمی و حرفه ای را داشته اند.

استراتژی

آکام فروشنده ی کالای ساختمانی نمی باشد و به همین دلیل خود را محدود به استفاده از متریال خاصی نمی کند. این امر باعث تنوع استفاده از متریال های گوناگون در پروژه ها می شود که به وضوح قابل رویت بوده و باعث تفکر و تامل بیشتر در طراحی می گردد.

تکنیک

نماسازی ، نورپردازی، طراحی داخلی ،طراحی خارجی و محوطه سازی با مشتقاتی مانند آب نما ، شومینه ، استخر ، باربیکیو ، آلاچیق ، پرگولا ،آشپزخانه و یا هر حرکتی که باعث زیباتر شدن محیط شما می باشدبا گروه های اجرایی کاملا حرفه ای قابل اجرا بوده و همیشه رد پای خاص بودن در پروژه ی شما ماندگار خواهد بود.

نظارت

آکام با توجه به شناخت بازار متریال و انجام پروژه های متفاوت و گستردگی متریال های مصرفی در یک پروژه این توانایی را دارد تا خرید متریال را ارزانتر و با کیفیت بهتر انجام داده و به پروژه ارسال نماید که در نهایت باعث می شود از لحاظ مالی پروژه تخصصی تر به نفع کارفرما به اتمام برسد.

مبلمان

مبله شدن پروژه های آکام به روش های زیر قابل اجراست:

-تهیه از تولیدکنندگان و فروشندگان داخلی

-خرید و واردات توسط آکام از امارت و ترکیه

-طراحی و اجرای تک نسخه و اختصاصی برای هر پروژه

اجرا

اغلب گروه های اجرایی آکام ، انحصارا در خدکت شرکت و کارفرما بوده و به این دلیل پروژه ها با سرعت و نظم بسیار مناسبی پیشرفت کرده و در موعد مقرر به اتمام خواهد رسید.

چشم انداز

عشق به اجرای افکار و ایده های این گروه است که مشوق ما برای رویارویی با شما می باشد و همیشه آماده ی اجرای ایده های نوین و کاملا اصیل در پروژه های خود می باشد.

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

درج آگهی جدید