در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت سفارش تبلیغات بنری و یا تبلیغ در اینستاگرام، لطفا با شماره در واتس اپ 09122204073 و یا دایرکت اینستاگرام تماس حاصل فرمائید @bespargroup

نیازمندی های صنعت ساختمان | بسپار ®

شرکت پایاسازه پاسارگاد

شرکت پایاسازه پاسارگاد

آگهی رایگان
  • مواد و مصالح ساختمانی سازه های پیش ساخته
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۱۲
  •    تهران تهران
  • ستارخان - خ پاتریس لومومبا - خ بهزاد کریمی - پلاک ۱۹ - طبقه ۳

این شرکت طی سالهای گذشته توانسته است در پروژه های کوچک و بزرگ کشور با ارایه خدمات اجرایی و فنی در زمان بندی تعیین شده از جمله در پروژه های خاص سرعتی رضایت کارفرمایان را کسب نماید، تقدیرنامه های دریافت شده از جمله تقدیرنامه وزیر محترم امور خارجه گواهی است بر این ادعا.

در کنار توجه به اجرای با کیفیت پروژه های سنتی، در این شرکت نگاه ویژه ای به صنعتی کردن ساختمان سازی در کشور داشته و توانستیم، ماحصل ۳ سال تلاش و تحقیق خود را در زمینه طراحی، ساخت و تولید سیستم نوینی در صنعت ساختمان کشور، به نام سیستم LSF عرضه نموده تا به این طریق بتوانیم گامی کوچکی در رهایی از وابستگی به سایرکشورها، در زمینه صنعتی کردن بخش ساختمان سازی را داشته باشیم.

در زمینه طراحی و اجرای ساختمانهای پیش ساخته با تکنولوژی LSF تا امروز توانسته ایم بیش از ۰۰۰/۳۰۰متر مربع زیر بنای مفید به صورت ساختمان های ۱ طبقه تا ۵ طبقه را در سطح کشور به پایان رسانده و همچنین گامهای استواری در بومی سازی این فن آوری نوین برداریم .

اخذ مجوز اجرای ساختمان های پیش ساخته با سیستم LSF تا ارتفاع ۱۸ متر از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن به عنوان اولین شرکت نیز مهر تایید دیگری بود بر پیشگام بودن پایا سازه پاسارگاد در تلاش برای آبادانی کشور عزیزمان.

در زمینه خدمات مهندسی توانستیم برای اولین بار در کشور به عنوان اولین و تنها مشاور طراحی، تجهیز و راه اندازی کارخانه ها و پروژه های بزرگ بتنی در انجمن بتن ایران به ثبت رسیده و تاکنون دربسیاری از پروژه های ملی و راه اندازی کارخانه های بزرگ قطعات بتنی عهده دار کار طراحی و مشاوره باشیم.

حضور در پروژه های تخصصی به عنوان مدیر پیمان و امین کارفرما و اجرای بیش از ۱۰ پروژه مهم دولتی به صورت طرح و اجرا ( EPC ) افتخاری دیگری است ، برای این شرکت تا در مسیر رسیدن خود به استراتژی بلند مدت خود به عنوان تکیه گاهی استوار از آن بهره می گیرد. پیمانکار عمومی (General Contractor) اول کشور هدفی است که برای چشم انداز بیست ساله این شرکت ترسیم گردیده و به حول و قوه الهی طبق برنامه ریزی انجام شده از سالهای اول تاسیس مطابق آن در حال حرکت با سرعت مطلوب می باشیم.

درج آگهی جدید