در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت سفارش تبلیغات بنری و یا تبلیغ در اینستاگرام، لطفا با شماره در واتس اپ 09122204073 و یا دایرکت اینستاگرام تماس حاصل فرمائید @bespargroup

نیازمندی های صنعت ساختمان | بسپار ®

خانه هوشمند هیراد

خانه هوشمند هیراد

آگهی رایگان
  • خدمات ساختمانی هوشمندسازی ساختمان
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۵/۱۰/۲۲
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۰۸/۰۶
  •    تهران تهران
  • بالاتر از چهار راه ولیعصر پلاک ۷

خانه هوشمند هیراد (دانش بنیان)

معرفی شرکت

 شرکت توسعه فن­آوران هیراد از سال ۱۳۸۷ با هدف دستیابی و توسعه فن­آوری­ های مبتنی بر دانش خلاقیت علمی پایه­ گذاری گردیده است. از مهمترین توانایی­ های این شرکت آشنایی کامل با فنون مهندسی سیستم و مبانی استانداردهای صنعتی است که منجر به اجرای پروژه ­های پیچیده در زمان مناسب و با قابلیت اعتماد بالا شده است. در این راستا کلیه موارد مربوط به چرخه عمر محصول از فاز طراحی تا فاز بهره ­برداری مورد نظر قرار می­ گیرد و با ارزیابی مستمر فعالیتها و نتایج کار تیم­های تخصصی پروژه، تصمیمات لازم برای اصلاح مسیر حرکت و دستیابی به اهداف پروژه اتخاذ و اعمال می­ گردد. یکی از مهمترین ارکان موفقیت این مجموعه ارتباط نزدیک و تعامل ارگانیک با دانشگاه­ها، مراکز تحقیقاتی و شرکت­ های فن­آور و همچنین اجرای پروسه­ های امکان سنجی، طراحی مفهومی، طراحی اولیه، طراحی تفصیلی سیستمها و پروژه­های مختلف می ­باشد.

 با توجه به مسایل زیست محیطی ، قیمت حاملهای انرژی و مدیریت زمان، نیاز استفاده از سیستمهای هوشمند ساختمان در کشور مشهود است در این راستا شرکت هیراد با استفاده از تخصص مهندسین مجرب خود نسل جدیدی از سیستم هوشمند ساختمان را طراحی و با پایین آوردن قیمت تمام شده محصول عمومیت آن در تمام سطوح اقشار جامعه را نوید میدهد. خانه هوشمند هیراد در راستای همکاری با مراکز علمی کشور از سال ۱۳۹۴ در زمینه تحقیق و توسعه با مرکز رشد دانشگاه امیر کبیر همکاری خود را آغاز نموده است .

خانه هوشمند هیراد طراح و سازنده تجهیزات هوشمند سازی ساختمان

خانه هوشمند هیراد؛ آنچه از خانه مدرن انتظار دارید:

 نور پردازی هوشمند

 کنترل سیستم تهویه مطبوع

 کنترل و پایش ویلا و آپارتمان از راه دور

 کنترل سیستمهای مدرن صوت و تصویر

 سیستم هشدار حضور ناشناس ، نشت گازو حریق

 کنترل تمامی تجهیزات ساختمان هوشمند از طریق گوشی هوشمند

 آرامش به سادگی لبخند

درج آگهی جدید