در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت سفارش تبلیغات بنری و یا تبلیغ در اینستاگرام، لطفا با شماره در واتس اپ 09122204073 و یا دایرکت اینستاگرام تماس حاصل فرمائید @bespargroup

نیازمندی های صنعت ساختمان | بسپار ®

سوییپر سخت کار

سوییپر سخت کار

آگهی رایگان
  • خدمات ساختمانی سایر خدمات ساختمانی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۱۵
  •    کردستان سنندج
  • قیمت : توافقی
  • سنندج، انتهای خیابان17 شهریور، جنب بانک ملت

دستگاه‌های سوییپر سخت کار مقاوم ترین و کارآمدترین رده در میان انواع مختلف سوییپر صنعتی می‌باشند. این رده از سویپرها بصورت ویژه برای انجام عملیات نظافت سطوح کف در جایی با حجم گرد و خاک و آلودگی بالا طراحی شده اند. در طراحی و تولید این رده از دستگاه‌های جاروب خیابانی از پارامترهای ویژه‌ای استفاده شده است که دست یابی به بهترین نتیجه نظافتی را در محیط‌های صنعتی و تجاری وسیع و دارای حجم آلودگی بالا تضمین می‌نماید. دستگاه‌های سوییپر سخت کار در مدل‌های باتری دار و دیزل ارائه می‌شوند و از طریق افزایش کارایی، بهبود سودمندی و ارتقاء کیفیت فضای کاری صرفه جویی مالی را به همراه می آورند.

ویژگی‌های دستگاه‌های سوییپر سخت کار
ویژگی‌های منحصر به فردی که موجب می‌شود استفاده از دستگاه‌های سوییپر سخت کار در محیط‌های دارای نیازمندی‌های نظافتی ویژه ترجیح داده شده و بهترین نتیجه نظافتی را حاصل نماید، عبارتند از:

کارایی بالا
این رده از سوییپرها به دلیل داشتن پهنای نظافتی وسیع و مخزن زباله بزرگ امکان نظافت مساحت قابل توجه در مدت زمان کوتاه را فراهم می‌نمایند و به این ترتیب به کاهش هزینه ها کمک خواهند کرد.

مقاومت بی نظیر
مقاومت استثنایی دستگاه‌های سوییپر سخت کار از استهلاک زود هنگام آن تحت شرایط سخت کاری جلوگیری می‌نماید. این رده از سوئیپرها ضمن برخورداری از توان نظافتی بالا به دلیل دارا بودن برس‌ مرکزی و برس‌های جانبی کارآمد و سیستم مکش قدرتمند دارای کمترین هزینه سرویس و نگهداری می‌باشند که این امر به کیفیت بالای قطعات به کار رفته در تولید دستگاه و ساختار کاملا مقاوم آن باز می‌گردد.

بازده فیلتراسیون قابل توجه
در تولید این رده از سوییپرهای صنعتی از سیستم فیلتراسیون چند مرحله ای و سیستم های نظافت فیلتر خلاقانه استفاده شده است موجب جدا شدن ذرات میکروسکوپی از جریان هوای بازگشته به محیط می‌شود و به این ترتیب نه تنها چند باره کاری و نیاز به تکرار عملیات نظافت برای ارتقاء کیفیت نظافتی حذف شده بلکه به دلیل فیلتر کامل ذرات گرد و غبار موجود در محیط کیفیت محصولات افزایش یافته و ایمنی و سلامت کارکنان و افراد حاضر در محیط تضمین می گردد.

سیستم‌های ایمنی خلاقانه
در تولید این رده از سوییپرهای سرنشین دار از سیستم‌های ایمنی خلاقانه همانند مخزن زباله مجهز به سنسور حرارتی، سیستم قطع کن خودکار موتور با ترک صندلی راننده، چراغ های جلو و عقب استاندارد و ... استفاده شده است که سطح ایمنی کاری لازم برای محیط های صنعتی و فضاهای پرترافیک را فراهم می‌نماید.

درج آگهی جدید