در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت سفارش تبلیغات بنری و یا تبلیغ در اینستاگرام، لطفا با شماره در واتس اپ 09122204073 و یا دایرکت اینستاگرام تماس حاصل فرمائید @bespargroup

نیازمندی های صنعت ساختمان | بسپار ®

نماشوی داخلی

نماشوی داخلی

آگهی رایگان
  • خدمات ساختمانی سایر خدمات ساختمانی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۵/۲۱
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
  •    کردستان سنندج
  • قیمت : توافقی
  • سنندج، انتهای خیابان17 شهریور، جنب بانک ملت

سامانه شستشوی شیشه و سطوح داخلی بخشی از تجهیزات شستشو نما می باشد که راه حلی ایده آل برای تمیز کردن شیشه ها از داخل ساختمان در کوتاه ترین زمان به شمار می آید. با استفاده از این تجهیزات شستشوی نمای داخلی از روی سطح زمین و بدون نیاز به نردبان یا داربست انجام می گیرد. سیستم شستشوی چند منظوره از وزن سبک و ساختار ارگونومیکی برخوردار است که با بهره مندی از آن نقاط دور از دسترس نیز به آسانی شستشو می شوند. تجهیزات شستشوی شیشه و سطوح داخلی برای تمیز نمودن پنجره ها، سطوح پلکانی، آسانسور، دیوارهای جدا کننده (پارتیشن)، درب های شیشه ای، ویترین فروشگاه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند.
سامانه شستشوی سطوح داخلی به همراه تجهیزات جانبی متنوعی ارائه می گردد که فرآیند نظافت را سرعت و سهولت می بخشد. این تجهیزات عبارت اند از:
پد قابل تعویض
نماشوی داخلی دارای پدهایی است که به هنگام مرطوب شدن سطوح را تمیز نموده و آلودگی های باقی مانده را به خود جذب می کند. این پدها از جنس الیاف مایکروفایبر تشکیل شده اند که از کیفیت بسیار بالای تمیز کنندگی برخوردار هستند.
نگه دارنده پد
نگه دارنده پد در انتهای دسته قرار گرفته و پدهای نظافتی بر روی آن نصب می گردند.
مخزن آب
سیستم نماشوی داخلی به یک مخزن به شکل بطری پلاستیکی تجهیز شده که به راحتی حمل می شود و جهت افزایش قدرت پاک کنندگی امکان اضافه نمودن مواد شوینده به آن وجود دارد.
دسته با قابلیت تغییر زاویه
نماشوی داخلی مجهز به دسته ای است که زاویه آن تغییر نموده و با استفاده از آن سطوح پلکانی و زاویه دار با سهولت نظافت می گردد.
لنس تلسکوپی
لنس تلسکوپی از قابلیت تغییر طول برخوردار می باشد و با نصب آن بر روی سیستم نما شویی امکان شستشوی سطوح در ارتفاع های مختلف فراهم می گردد.
پمپ پاشش آب
پمپ آب سامانه شستشوی داخلی با انجام فرآیند پمپاژ، آب را از طریق لنس به پد نظافتی می رساند و سبب مرطوب شدن آن می شود که این رطوبت شیشه و نما را تمیز می کند.
کیف و کمربند حمل تجهیزات
این دستگاه به همراه کیف و کمربندی ارائه گردیده به صورتی که کاربر می تواند با استفاده از آن ها تمامی تجهیزات مورد نیاز را به راحتی و بدون ایجاد زحمت با خود حمل کند.

درج آگهی جدید