در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...

نیازمندی های صنعت ساختمان | بسپار®

افزودنی مکمل بتونه گچی

افزودنی مکمل بتونه گچی

آگهی رایگان
  • مواد و مصالح ساختمانی مصالح نوین ساختمانی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۱۰/۱۷
  •    سمنان سمنان

بتونه گچ ماده ای خمیری است که برای پوشاندن انتهای میخ ها و پیچ ها و پرکردن سوراخ ها و زدگی ها و ترک خوردگی های سطح دیوار گچی یا چوب و یا فلزات به کار می رود تا سطحی یک دست و صاف و ایجاد شده و آماده برای رنگ کردن شود.

افزودنی مکمل بتونه پردیس نگین با کیفیت ترین و مقرون بصرفه ترین روش جهت ساخت بتونه می باشد که نحوه ساخت آن براحتی امکان پذیر بوده و می تواند سود آوری زیادی برای تولید کنندگان بتونه داشته باشد.

روش استفاده: افزودنی مکمل بتونه گچی می بایست به صورت خشک با گچ مخلوط و هموژن گردد. برای این افزودنی بسته به میزان چسبندگی درحین کار و نیز چسبندگی به سطوح مورد انتظار پس از خشک شدن می توان درصد بهینه را تعیین نمود.

در زمان مصرف این افزودنی می بایست روانی و زمان گیرش را مدنظر قرار داد. استفاده از این افزودنی باعث چسبناکی قابل ملاحظه گچ در حین کار شده که از روانی و کارپذیری آن می کاهد ولی زمان کار خوبی را در ظرف آماده سازی نمونه (بیش از ۲ ساعت) ایجاد می نماید به گونه ای که کاربر می تواند مدت نسبتا طولانی حالت خمیری را در محصول نهایی داشته باشد. درصورت نیاز به حالت ماستیکی بیشتر و چسبندگی بالاتر میزان مصرف تا دو برابر مقدار پیشنهاد شده نیز بر کیفیت محصول از لحاظ چسبندگی و زمان کار می افزاید.

چنانچه در زمان استفاده به صورت لایه نازک احتمال ترک وجود داشته باشد می بایست از پرکننده هایی نظیر کلسیت (کربنات کلسیم) میکرونیزه به میزان ۵ تا ۱۰ درصد استفاده شود.
میزان مصرف پیشنهادی: میزان مصرف افزودنی مکمل بتونه گچی به میزان 1% و یا 10 کیلو در هر تن می باشد.
 

هیچ دیدگاهی برای این آگهی ثبت نشده است

اولین دیدگاه را شما برای این آگهی ثبت کنید

جهت ارسال دیدگاه باید وارد حساب کاربری خود شوید

درج آگهی جدید