در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت سفارش تبلیغات بنری و یا تبلیغ در اینستاگرام، لطفا با شماره در واتس اپ 09122204073 و یا دایرکت اینستاگرام تماس حاصل فرمائید @bespargroup

نیازمندی های صنعت ساختمان | بسپار®

آب بندی مخزن ، استخر ، دیواره و فلاور باکس

آب بندی مخزن ، استخر ، دیواره و فلاور باکس

آگهی رایگان
  • خدمات ساختمانی سایر خدمات ساختمانی
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۷/۰۳
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۸
  •    تهران تهران
  • سعادت آباد - سرو شرقی - کوی رشادت - پلاک 4 - واحد 8 تلفن : 22099648 _ 22099674

روش های آب بندی ذیل معمولا در صنعت ساختمان استفاده می شوند .

1. آب بندی بوسیله عایق های پایه سیمانی

2. آب بندی بوسیله غشاء پلیمری اپوکسی ، پلی اورتان ،پلی استر و ...

3. آب بندی بوسیله غشاهای پایه قیری

4. آب بندی بوسیله پوشش های آب بند کریستال شوندهآب بندی بوسیله عایق های پایه سیمانی :

آب بندی با مواد پایه سیمانی ساده ترین روش آب بندی در ساخت و ساز است. اعمال یک لایه مواد پایه سیمانی که اغلب بوسیله رزین های پلیمری و یا سیلیکات ها خصوصیات آب بندی آنها تقویت شده است .

این روش اغلب در مناطق مرطوب استفاده می شود. این روش معمولا یک نوع سیستم آب بندی سفت و سخت یا نیمه انعطاف پذیرحاصل می نماید .عدم حساسیت این نوع از سیستم های آب بندی نسبت به نور خورشید و شرایط آب و هوایی نا مساعد باعث شده که اجرای این سیستم آب بند در حال گسترش باشد .

موارد کاربرد پوشش های آب بند پایه سیمانی :

· آب بندی تاسیسات تصفیه فاضلاب خانگی

· آب بندی پل ها

· آب بندی سدها

· آب بندی سازه های سیستم راه آهن مترو

· آب بندی بنادر دریایی حمل و اسکله

· آب بندی کانال و دایک های بتنی

· آب بندی پارکینگ سازه

· آب بندی تونلآب بندی ساختمان بوسیله پوشش آب بند پلیمری بر پایه اپوکسی ، پلی اورتان ، پلی استر و ...

یک پوشش نازک که متشکل از معمولا لایه اولیه و دو پوشش رویه نهایی که توسط اسپری، غلتک، یا ماله استفاده شود. انعطاف پذیری بیشتر نسبت به مواد آب بند پایه سیمانی از خصوصیات بارز این دسته از سیستم های آب بند می باشد . خواص کشسانی پوشش می تواند در بیشترین حالت به 280٪ برسد . دوام پوشش ضد آب بستگی نوع پلیمر مصرفی دارد . اجرای این نوع از پوشش های آب بندی، نیازمند شناخت خصوصیات شیمیایی محصول و شرایط محیطی می باشد .آب بندی بوسیله پوشش های پایه قیر:

پوشش آب بند پایه قیر یک نوع از پوشش های انعطاف پذیر مورد استفاده برای عایق کاری و آب بندی است . که انواع آن با توجه به فرمول و درجه پلیمریزاسیون متفاوت است. که انعطاف پذیری و حفاظت از آن در برابر آب را می توان با درجه پلیمر و همچنین تقویت فیبر تحت تاثیر قرارداد .

پوششی متداول در مناطقی که رطوبت در خاک وجود داشته و امکان اجرای ان از بیرون بر روی سازه امکان پذیر باشد. تغییر حالت این نوع پوشش ها در مجاورت نور خورشید و دما بزرگترین ایراد این سیستم آب بندی است . نور خورشید و تغییرات دمایی آن را بسیار ترد و شکننده میکند مگر اینکه با مواد انعطاف پذیر تری مانند پلی اورتان و یا اکریلیک پلیمر تغییراتی در آنها بوجود آورد .آب بندی بوسیله پوشش های آب بند کریستال شونده :

مواد نفوذگر کریستال شونده بر پایه مواد سیمانی و مواد شیمیایی واکنش پذیر است. این مواد با ایجاد واکنش شیمیایی، بتن را از عمق آب بندی می‌نماید. تأثیر آب بندی ناشی از دو واکنش ساده است، واکنش شیمیایی و واکنش فیزیکی. زمانیکه ذرات سیمان هیدراته می شوندواکنش بین سیمان و آب منجر به سخت شدن بتن و تشکیل توده صلب می‌شود همچنین این واکنش محصولات فرعی تولید می‌نماید که بصورت آهک آزاد 3.5 درصد وزنی بتن را شامل می‌شوند، در منافذ موجود هستندو در حالت سکون در بتن می‌مانند.

درج آگهی جدید