در حال فراخوانی آگهی های بیشتر ...
جهت سفارش تبلیغات بنری و یا تبلیغ در اینستاگرام، لطفا با شماره در واتس اپ 09122204073 و یا دایرکت اینستاگرام تماس حاصل فرمائید @bespargroup

نیازمندی های صنعت ساختمان | بسپار®

باکس بتنی پیش ساخته با تولید در تبریز

باکس بتنی پیش ساخته با تولید در تبریز

آگهی رایگان
  • مواد و مصالح ساختمانی سازه های پیش ساخته
  •  email
  • email
  • تاریخ ثبت آگهی : ۱۳۹۷/۰۸/۱۰
  • آخرین بروز رسانی : ۱۳۹۷/۱۲/۲۱
  •    آذربایجان شرقی تبریز
  • قیمت : توافقی

باکس بتنی پیش ساخته با تولید در تبریز، در مجموعه دوکال بتن، آماده ارائه به شهرها و استان های مختلف از جمله: ارومیه، اراک، زنجان، تهران، رشت، اصفهان، مشهد، شیراز است. سازه باکس بتنی پیش ساخته در انواع و ابعاد مختلف با مشخصات متناسب با هر یک، آماده فروش به پیمانکاران و خریداران محترم جهت اجرای بهینه پروژه های مختلف از جمله پل سازی است.

پشتوانه نیم قرن تجربه، تولیدات انحصاری در حیطه بتنی پیش ساخته و قراردادهای موفق و رضایت کارفرمایان پروژه های بزرگ در داخل و خارج از کشور می تواند پشتوانه شرکت دوکال در انجام هر چه بهتر پروژه های عمرانی است.

با توجه به روند رو به رشد پروژه های عمرانی، باکس بتنی پیش ساخته از جمله سازه های بسیار کاربرد در طرح های عمرانی متعدد امثال آب رسانی، پل سازی و به طور کلی پروژه های راه سازی، مخابرات و سایر تاسیسات محسوب می شوند که می توان به شرح زیر جمع بندی کرد.

کاربردهای متعدد باکس بتنی پیش ساخته
هدایت آب های سطحی
سازه های مورد استفاده در فاضلاب
پروژه های پل سازی
احداث تونل ها
سازه های مورد استفاده در زهکشی ها
احداث زیرگذرها و رو گذرها
و...

ماهیت پیش ساخته بودن این سازه ها باعث ایجاد ویژگی های مفید بسیاری برای آن ها در مقایسه با سایر سبک های سنتی اجرا می شود که برخی از آن ها عبارتند از:

برخی مزایای تکنولوژی بتنی پیش ساخته
سرعت اجرای بالا
صرفه جویی در نیروی کار
استحکام بالاتر
دوست دار محیط زیست
صرفه جویی در هزینه
بازگشت سرمایه بالاتر

شرکت دوکال بتن با نیم قرن تجربه در حیطه طراحی و تولید انواع سازه های بتنی پیش ساخته امثال انواع باکس بتنی پیش ساخته، انواع دال ها، قطعات پل سازی، نیوجرسی و سایر قطعات مرتبط با پروژه های وزارت راه، قبور چند طبقه برای نخستین بار در ایران و سایر قطعات بتنی پیش ساخته انحصاری آماده ارائه خدمات به خریداران محترم است.

نحوه  مشاوره،سفارش و خرید باکس بتنی پیش ساخته
جهت دریافت مشاوره و سفارش در خصوص باکس بتنی پیش ساخته در تبریز، می توانید با شماره زیر در تماس باشید.

دوکال بتن

09141077468
 

درج آگهی جدید