تصویر شماره چطور تبلیغات بنری، موجب برندسازی برای کسب و کار ساختمانی ما میشود
تبلیغات و بازاریابی کالا و خدمات

تبلیغات بنری،به حالتهای مختلفی از تبلیغات گرافیکی در وبسایتهای اینترنتی گفته می‌شود که به‌صورت تصویری ثابت، با پسوندهای گیف (GIF) یا اِچ‌تی‌اِم‌اِل (HTML5) هستند؛ شما این تبلیغات را به‌صورت قطعات مستطیلی گرافیکی ثابت یا متحرک در ابعاد مختلف می‌بینید که در فضاهای مهم تبلیغاتی قرار دارند و به معرفی کسب‌وکاری پرداخته‌اند یا ما را برای خرید کالا یا سرویس و یا مشارکت در سمینارها و یا کمپین‌ها، استفاده از آفرهای فصلی فروشگاه های بزرگ زنجیره ای دعوت می کند.

با کلیک مخاطبان و کاربران سایت ها بر روی تبلیغات بنری؛ آنها به سایت تبلیغ دهنده منتقل خواهد شد. هر چه بازدید و رتبه یک سایت از نظر آماری و کیفیت محتوایی بالاتر باشد، قطعا در جذب اینگون تبلیغات بنری موفقتر خواهد بود. همچنین در تبلیغات بنری، باید به نکته مهم تخصصی بودن موضوع سایت و نزدیک بودن به مخاطبین هدف ما، مورد توجه زیادی قرار گیرد که عامل مهمی در بالابردن و افزایش بهره وری و راندمان از تبلیغات ما خواهد بود. 

با سفارش تبلیغات بنری، دو هدف مهم، مورد نظر ما خواهد بود. یکی آنکه بتوانیم از این طریق خدمات و محصولات خود را به مخاطبین بیشتری معرفی کنیم و در درجه دوم، بتوانیم مشتریان بیشتری برای کسب و کار خود فراهم کنیم  و در نتیجه به نوعی کار آگاه سازی برمد را انجام داده باشیم. ضمنا" می توانیم با بررسی و آنالیز دقیق نمایش ها و کلیک ها، عملکرد بهتری در ادامه نبلیغات بنری داشته و نتیجه بهتری را کسب کنیم. مثلا علاقه مندی مخاطبان به موضعاتی خاص مورد بررسی دقیق قرار گرفته و با تمرکز بیشتر رئی مواردی که مورد توجه کاربران بوده، نتیجه بهتری در دوره های بعدی و روزهای بعدی تبلیغاتی بگیریم. حتی می توان بر اساس اطلاعات دریافتی و مورد نقد و بررسی قرار گرفته، سن مخاطبین و نحوه رفتار مخاطب روی سایت و اینکه از کدام شهرها و در چه ساعاتی از شبانه روز از سایت بازدید کرده و چه مدت زمانی را روی سایت فعالیت داشته است. 

این آمار دقیق را می توان با ابزار حرفه ای در گوگل آنالایتیکز رصورت دقیق آنالیز و بررسی کرد

 

 

تاثیر تبلیغات بنری  در برندسازی

هر زمان که صحبت از نام تبلیغات آنلاین‌ می‌شود، تبلیغات بنری بیشتر به چشم‌ می‌خورد. تبلیغات بنری آنلاین همیشه روشی برتر برای بازاریابی برند شما است. بسیاری از بازاریابان در مورد این تبلیغ بنر صحبت‌ می‌کنند. هنگامی که صحبت از مارک تجاری‌ می‌شود، تبلیغات بنری همیشه یکی از موثرترین راه‌ها برای ارائه خدمات به شما یا صرفاً برای شناخت مردم از برند شما است.

آنچه در واقع اهمیت دارد طراحی بنر است. بگذارید نکاتی را بیان کنم تا شما را از اهمیت این روش تبلیغ آگاه کند.

چرا تبلیغات بنر برای برند شما مهم است. بنر تبلیغاتی نقش عمده ای در آگاهی از برند دارد. فرض کنید شما یک شرکت میزبان وب یا یک شرکت جستجوگر را راه‌اندازی‌ می‌کنید، مردم چگونه از آن مطلع خواهند شد؟ روش های مختلفی وجود دارد که‌ می‌توانید شرکت خود را به بازار عرضه کنید اما آنچه که مهم است عامل اعتماد است.

مطلبی را باه عنوان  مزایا و ویژگی های تبلیغ بنری در سایت بسپار    برای اطلاعات بیشتر در خصوص مزایا و معایب تبلیغات بنری درج شده که از شما دعوت می کنیم حتما این مطلب را نیز مطالعه بفرمائید

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

نمای ساختمان اولین برقرارکننده ارتباط با مشتری، صاحبان و رهگذران است. نمای ساختمان معرف بنیاد و هدف و طراحی ساختمان است. در ادامه انواع نماهای ساختمانی را معرفی می کنیم.   نمای سنگ ...

بررسی انواع نمای ساختمان