تصویر شماره تولیدکننده ترمووود در کرمانشاه - شرکت نوژن
مصاحبه با کسب و کارها

شرکت نوژن

گروه نوژن با بیش از 10 سال سابقه در انجام تحقیقات، طراحی و تولید مصالح نوین ساختمانی و با تکیه بر دانش متخصصان داخلی، در سال 1389 با بومی سازی فرآیند تولید چوبهای تیمار شده به روش حرارتی(Thermowood) و طراحی و ساخت خط تولید این محصولات، مطابق با استانداردهای روز دنیا، به عرضه این محصول در بازار داخلی پرداخت. در سال 1392 به منظور ارتباط هرچه بیشتر با متخصصان و دانشمندان فعال در عرصه های مختلف صنعت مصالح نوین ساختمانی و به تبع آن ارتقای کیفیت محصولات تولیدی و گسترش بازار به خارج از مرزها، واحد تحقیق و توسعه این مجموعه صنعتی، تحت پوشش پارک علم و فناوری کرمانشاه قرار گرفت و دستاوردهای مهمی را برای مجموعه به ارمغان آورد. از جدیدترین محصولات گروه نوژن می توان به نسل جدید چوبهای ترمو با ماندگاری و پایداری ابعادی بالا، چوبهای ترمو غنی شده با نانو فلزات با استحکام بالا، چوبهای ترمو غنی شده با نانو پلیمر با قابلیت ماندگاری بسیار طولانی تر از نمونه های مشابه و نیز چوبهای ترمو غنی شده با مواد ضد شعله و حرارت را نام برد. 

افتخار گروه نوژن تولید محصولات دانش بنیان با کیفیت و دوستدار محیط زیست بوده و در راه انجام این وظیفه دلگرمی ما، اندیشه و دستان توانمند متخصصان مجموعه می باشد. به امید روزی که مصالح نوین ساختمانی، با حفظ اصالت و روح انسانی بناهای ساخت بشر، معرف ساختمانهایی زیبا، هوشمند، دوستدار محیط زیست و دارای بهره وری بالا باشند. 

مطلب پیشنهادی : چوب ترمووود چیست | همه چیز درباره ترمووود

چه نوع چوبی برای کجا؟

 جهت استفاده در نمای ساختمان چوب ترمو کاج(سوزنی برگان شمال اروپا)، بدلیل دوام، رنگ و وزن سبک آن توصیه می گردد.

جهت استفاده کف تراس، روف گاردن و مبلمان فضای بیرون چوب کاج و چوب پهن برگان نظیر West Red Cedar توصیه می گردد.

در صورتی که چوب قرار است در تماس مستقیم با خاک و گیاهان قرار گیرد مانند حصار باغ، لازم است حتما چوب اشباع شده استفاده گردد. چون در آنجا عوامل مخرب چوب بسیار شدیدتر هستند و محلول های اشباع موجب فراری دادن حشرات چوبخوار نیز می شوند.

 

تماس با ما

کرمانشاه -شهرک صنعتی فرامان

083-38397629

 

 

 

 

======================================

 * فروش رپورتاژ آگهی کسب و کارهای ساختمانی در بخش تازه های صنعت ساختمان در سایت بسپار

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

اجزای تشکیل دهنده ی آسانسورهای هیدرولیک : تابلو فرمان سنسور حرارتی مدار قدرت ترموستات روغن فریم کابین (یوک یا کاراسلینگ) شیر اضطراری برقی شیرها جک و پیستون  مزایای آسانسورهای هیدرولیک : از ضریب ایمنی بالایی برخوردارند. چاه آسانسور می تواند ...

آسانسور هیدرولیک چیست | جزئیات آسانسور هیدرولیکی

معرفی گروه معماری آرنا طراحی و اجرای معماری و دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان شرکت مهندسی آرنا و ایده های زندگی لوکس متشکل از آقایان مهندس علی سپهر، مهندس ایمان عربی، ...

شرکت مهندسی معماری آرنا