تصویر شماره تولیدکننده چوب پلاست | بسپار سازه آراد
سایر کسب و کارها

معرفی شرکت بسپار سازه آراد

شرکت بسپار سازه آراد توسط جمعی از متخصصین این صنعت کار خود را آغاز نمود و هم اکنون به عنوان تنها تولید کننده نسل جدید محصولات چوب پلاست با تکنولوژی لایه محافظ (Ultrashield Tech) ، بزرگترین سازنده قالب های چوب پلاستیک و بزرگترین تولیدکننده مواد اولیه این صنعت در بخش خصوصی فعال می باشد.  شرکت مسلط به بازارچوب پلاست ایران با بیش از هزار مشتری در کسب و کارهای بزرگ ، متوسط و کوچک و 200 نفر سرمایه انسانی در بخش های تولید پروفیل، قالب سازی و تولید مواد اولیه می باشد.

بسپار سازه آراد با به کارگیری استانداردهای جهانی و از طریق توسعه سبد محصولات خود می کوشد دایره مشتریانش را به عنوان شرکای تجاری خود توسعه دهد. دانش و تجربه 14 ساله ما (1396-1382) در زمینه تولید محصولات چوب پلاستیک و کامپوزیت های چوبی دیگر مسیر پیشرفت مان را هموار کرده است. در سالهای اخیر بسپار سازه توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه خدمات وکیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده ایم و معتقدیم هرچه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل نگاه کنیم به واقعیت بازار نزدیک تر می شویم.

مزایای لایه محافظ دایاکس

مقاوم به رنگ پریدگی

در فرمولاسیون انحصاری لایه محافظ از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه استفاده می شود،  لذا در مقابل تغییر و پریدگی رنگ بسیار مقاوم می باشد، بنابرابن نیاز به تجدید رنگ و یا تعویض پروفیل ها در سالهای بعد را مرتفع می سازد.

عدم ایجاد لک

مواد آلاینده و رنگ مانند انواع روغن ها، سس، چای و قهوه سبب ایجاد لک برروی محصولات نمی شوند زیرا به راحتی از روی آنها پاک می شوند.

عدم ایجاد ترک و شکاف

عامل اصلی ایجاد ترک برروی چوب و چوب پلاست، تبادل رطوبت از سطح محصول می باشد. از آنجایی که لایه محافظ صد در صد مقاوم به رطوبت می باشد، از تیادل رطوبت در سطح جلوگیری کرده و نهایتا مانع از ایجاد ترک در محصول در طی زمان می شود.

مقاوم به باکتری و قارچ

لایه محافظ صدرصد مقاوم به باکتری و قارچ می باشد، لذا از نفوذ، رشد و گسترش انواع باکتری و قارچ در محصول جلوگیری میکند.

مطلب پیشنهادی : انواع چوب ترمووود و کاربرد آن در ساختمان

رویکرد دایاکس

زیبایی

دایاکس یکی از محصولات خاص و متفاوت در صنعت ساختمان است. ترکیب دایاکس با دیگر متریال در ساختمان اگر  هوشمندانه باشد می تواند ترکیب بسیار زیبایی خلق کند.

کیفیت بالا

در تولید دایاکس از بهترین مواد و تجهیزات استفاده شده است. زیرا تولید محصولی با کیفیت علاوه برتجربه و دانش نیازمند مواد با کیفیت نیز می باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

25 سال گارانتی برای پروفیل های دایاکس با تکنولوژی لایه محافظ. 15 سال گارانتی برای پروفیل های دایاکس بدون لایه محافظ

رضایت مشتریان

دایاکس همان گونه که تاکنون در تمامی موار از سوی مشتریان مورد تایید بوده. زین پس نیز در تلاش است که در رتبه بالایی از رضایت مشتریان قرار گیرد.

مطلب پیشنهادی : چوب ترمووود چیست | همه چیز درباره ترمووود

آشنایی با تکنولوژی لایه محافظ

دایاکس (Dayax) درواقع چوب پلاستیک پوشش دارشده می باشد. به این معنی که یک لایه منحصر به فرد و پیشرفته به ضخامت 1-5/1 میلیمتر هسته محصول را می پوشاند. لایه وهسته به طور هم زمان تحت دمای بالا با یکدیکر اکسترود می شوند بنابراین هیچ گونه چسب یا مواد مضری جهت چسباندن آنها استفاده نمی شود. در فرایند تولید محصولات نسل اول چوب پلاستیک فقط از یک خط اکسترودر استفاده می شود ولی در تکنولوژی حاضر جهت ایجاد لایه محافظ برروی سطح پروفیل های Dayax از فرایندی با عنوان کواکستروژن(co-extrusion) استفاده می شود.

کواکستروژن به معنی استفاده همزمان از دو یا چند اکسترودر منفرد در تولید یک محصول یکپارچه چند لایه است. این تکنولوژی مستلزم استفاده از یک قالب با قابلیت تغذیه هم زمان از چند اکسترودر مجزا می باشد و هر اکسترودر از یک نوع ماده تغذیه می شود و درانتها تمام اکسترودرها به یک قالب مشترک وصل می شوند و پس از عبور مواد از کانال های مجزای درون قالب  به هم می رسند و با ساختار لایه ای از آن خارج می شوند.

هر لایه خصوصیات فیزیکی-مکانیکی منحصر بفرد ماده سازنده خود را دارد که باعث می شود یک جسم چند لایه چندین ویژگی مهندسی متفاوت را یکجا در خود داشته باشد، علاوه بر این هر لایه می تواند مکمل ویژگیهای دیگر لایه ها باشد و ضعف آنها را نیز بپوشاند.

یک جسم چند لایه مجموعه خواص فیزیکی-مکانیکی پیشرفته تری دارد، به همین دلیل می تواند در صنعت، مواد تک لایه قبلی را ازدور رقابت حذف کند. و این همان چیزی است که در چند سال اخیر در صنعت چوب پلاستیک در کشور های پیشرفته روی داده است به گونه ای که امروزه بیش از 90 درصد محصولات تولید شده در آمریکای شمالی و اروپا با تکنولوژی لایه محافظ به بازار عرضه می گردند.

دلایل بسیار زیادی وجود دارد برای اینکه تولید کنندگان چوب پلاستیک از فرایند کواکستروژن به جای فراید تک لایه استفاده کنند. معمولا لایه ای از مواد گرانقیمت که در برابر رنگ پریدگی، ترک و شکاف، ایجاد لک، خراشیدگی و قارچ مقاوم می باشد در سطح بیرونی پروفیل اکسترود می گردد، درحالیکه مواد داخل آن دارای افزودنی هایی است که بیشتر در برابر ضربه و عملکرد ساختاری قطعه موثر هستند.

هدف ما نیز در شرکت بسپار سازه اراد به عنوان تنها تولید کننده چوب پلاستیک با تکنولوژی لایه محافظ در منطقه که با برند تجاری Dayax عرضه می گردد، رسیدن به بالاترین کیفیت و برطرف نمودن معایب محصولات نسل اول می باشد. از آنجا که این محصول از نظر طرح و رنگ محدود نمی باشد و دوام آن در برابر آفتاب قابل توجه است لذا می توان این محصول را به راحتی جایگزین بسیاری از محصولات دیگر مانند  ترمووود، سنگ، سرامیک و آلومینیوم کامپوزیت نمود.

 

 

تماس با ما

آدرس دفتر فروش : تهران، بلوار سعادت آباد، خیابان 38،کوچه یاس، پلاک 1، واحد 6

آدرس کارخانه : استان زنجان، ابهر، شهرک صنعتی شریف، خیابان صنعت دوم، شرکت وفا چوب ایرانیان ابهر

تلفن:021-88692179

 

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی