تصویر شماره تولید درب ضد حریق | شرکت سالیان درب ماندگار
تصویر شماره تولید درب ضد حریق | شرکت سالیان درب ماندگار
درب و پنجره - یراق آلات

شـرکت دانـش بنیـان

سالیـان درب مـانـدگـار

 

شرکت دانش بنیان سالیان درب ماندگار با تکیه بر دانش و تجربه طولانی مدیران و مؤسسان خود و با بهره گیری از جدیدترین ماشین آلات و تجهیزات، پرسنل مجرب و کارآزموده از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را با نام تجاری پیشرو درب مرکزی با تولید و نصب درب و پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک اختصاصی و ساخت پنجره های UPVC ، انواع توری ، طراحی و اجرای نمای کامپوزیت و فریم لس آغاز نموده است .
با توجه به نیاز انبوه سازان به دربهای ضد حریق و به منظور جلوگیری از وابستگی به سایر کشور ها ، این مجموعه صنعتی با هدف تولید محصولی با کیفیت و رقابت پذیر و با بکارگیری تکنولوژی روز ، از سال ۱۳۸۸ اقدام به ساخت درب های مقاوم در برابر حریق نموده است. در سال ۱۳۹۳ موفق به اخذ تاییدیه از مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی ایران شده ایم. و با افتخار اعلام میداریم در خرداد ماه سال ۱۳۹۵ بعنوان اولین شرکت ایرانی موفق به دریافت گواهی فنی برای تولید دربهای ضد حریق تک لنگه شده‌ایم. و همچنین در آذر ماه سال ۱۳۹۵ بعنوان اولین و تنها شرکت ایرانی موفق به دریافت گواهی فنی برای تولید دربهای ضد حریق دولنگه شده ایم .

 

از دیگر فعالیت های این شرکت؛ اجرای کلیه درب های اتوماتیک، کرکره برقی، درب های اتوماتیک شیشه ای، در بازکن های بازویی و ریلی و اولین تولید کننده تیغه های اکسترود شده فوم دار، را در دستور کار داریم.

همچنین فروش بی واسطه و مستقیم در راستای کاهش هزینه‌ها و افزایش سرعت و اطمینان از خرید محصولی باکیفیت از جمله نکات مثبت شرکت سالیان درب ماندگار در جهت تأمین رضایت هرچه بیشتر مشتریان می‌باشد.

 

تولید محصولات: 

 

 

 

======================================

 * فروش رپورتاژ آگهی کسب و کارهای ساختمانی در بخش تازه های صنعت ساختمان در سایت بسپار

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

مراحل توليد موزاییک

تبلیغات      مراحل توليد موزاییک به شرح زیر می باشد:  ۱)آماده كردن مصالح : الف ) سنگ ريزه (‌ريگهاي رنگي ):  پس از استخراج سنگها از معادن مختلف آنها را به كارخانه آورده و ...