تصویر شماره تولید كاشی و سراميک در اردکان | شرکت کاشی ارم اردکان
تصویر شماره تولید كاشی و سراميک در اردکان | شرکت کاشی ارم اردکان
مصاحبه با کسب و کارها

شرکت کاشی ارم اردکان واقع در شهر نگین کویر ایران ، براساس مجوز صادره از طرف سازمان صنايع و معادن استان یزد در تاريخ 1386/09/08 براي توليد انواع كاشی و سراميک كف و دیوار توسط مؤسسين تأسيس و طي ثبت شماره 781 در تاريخ 1386/12/12 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي شهرستان اردکان با شخصيت حقوقي سهامي خاص ثبت گرديد.

 

تاریخچه شركت كاشی ارم اردکان واقع در شهر نگین کویر ایران : 

براساس مجوز صادره از طرف سازمان صنايع و معادن استان یزد در تاريخ 1386/09/08 براي توليد انواع كاشی و سرامیک كف و دیوار توسط مؤسسين تأسيس و طي ثبت شماره 781 در تاريخ 1386/12/12 در اداره ثبت شركتها و مالكيت صنعتي شهرستان اردکان با شخصيت حقوقي سهامي خاص ثبت گرديد. 
براساس مفاد ماده ۵ اساسنامه موضوع اصلي فعاليت شركت، توليد انواع كاشی و سراميک كف و ديوار و احداث، بسط و توسعه كارخانجات مربوط به تهيه، توليد، توزيع و فروش كاشی و سراميک و صنايع وابسته و ذيربط مي باشد.

مطلب پبشنهادی : قبل از خرید کاشی و سرامیک حتماً به این نکات توجه کنید!

• ماشين آلات
با توجه به مجوز اخذ شده عمليات ساخت كارخانه متعلق به شركت كاشي ارم از ابتداي سال ۱۳۸7 در زميني به مساحت 200.000 متر مربع واقع در كيلومتر 20 جاده تهران3۰,۰۰۰ مترمربع سالن هاي توليد و پشتيباني و ۱0۰۰ مترمربع ساختمان اداري و خدماتي شروع و همزمان برنامه ريزي براي خريد ماشين آلات خط توليد شامل 4 دستگاه بالميل، 2 دستگاه پرس، 1 دستگاه كوره و ساير تجهيزات و ماشين آلات مورد نياز از شركت سیتی بی اند تی ايتاليا انجام گرديد. با پيشرفت و نهايتاً اتمام بخش عمده ساخت و ساز ساختمانهای توليدی و خدماتي و همچنين خريد ماشين آلات ساخت داخل كشور، ماشين آلات خريداري شده از ايتاليا به محل حمل و عمليات نصب و راه اندازي به انجام رسيد به نحوي كه درسال 1392 توليد آزمايشي شروع گرديد و با آغاز تولید آزمایشی محصولات این شركت در اندازه ها و طرح هاي مختلف و متنوع مطابق با سلائق مشتريان و مصرف كنندگان تولید گرديد.

• چشم انداز 
مؤسسين این شرکت برای نیل به اهداف بزرگتر و مهمتر در اولين گام تمام تلاش خود را در زمينه تنوع بخشي به توليدات و عرضه محصولات با كيفيت برتر و طراحي زيباتر با طرح ها و اندازه هاي جديد مطابق با نیاز و سلیقه مشتری به منصه ظهور رسانده اند که گذشت زمان گواه عینی بر این ادعا خواهد بود. همچنین این شرکت توانمندي هاي توليدي جهت توليدات متناسب با طرح ها و نقش هاي زيبا و جذاب و مخصوص صادرات و عرض اندام در فرا مرزها را دارد.که مدیون تكنولوژي جديد، ماشين آلات جديد، امكانات تحقيقاتي و آزمايشگاهي به روز و مديريت کارآمد بوده و از منظر به عنوان مهمترين ابزارهاي پيشرفت و توسعه شركت در بازار رقابت قابل توجه مي باشد.

 

تماس با ما

آدرس کارخانه : اردکان ، کیلومتر 20 جاده اردکان نائین ، شرکت کاشی ارم اردکان

تلفن : 9-32258020-035

فکس : 32258024-035

 

 

===================================

جهت درج رپورتاژ آگهی دائمی خود در بخش "تازه های صنعت ساختمان"

بسپار | نیازمندیهای صنعت ساختمان ایران 
▶️ Instagram: @bespargroup
☎️ Call: 0912 220 4073

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

اجزای تشکیل دهنده ی آسانسورهای هیدرولیک : تابلو فرمان سنسور حرارتی مدار قدرت ترموستات روغن فریم کابین (یوک یا کاراسلینگ) شیر اضطراری برقی شیرها جک و پیستون  مزایای آسانسورهای هیدرولیک : از ضریب ایمنی بالایی برخوردارند. چاه آسانسور می تواند ...

آسانسور هیدرولیک چیست | جزئیات آسانسور هیدرولیکی

معرفی گروه معماری آرنا طراحی و اجرای معماری و دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان شرکت مهندسی آرنا و ایده های زندگی لوکس متشکل از آقایان مهندس علی سپهر، مهندس ایمان عربی، ...

شرکت مهندسی معماری آرنا