تصویر شماره تولید کننده انواع سنگ ساختمانی | سنگ ملل
سایر کسب و کارها

 

گروه سنگ ملل متشکل از گروه تولید سنگ ساختمانی و مشاوره و اجرا با هدف خدمت به صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی کشور در زمینه تولید انواع سنگ های ساختمانی تاسیس گردیده است.
محصولات این شرکت اعم از مرمریت، گرانیت، تراورتن، لایم استون، سند استون، چینی، کریستال، گیوتین، آنتیک و مرمر با کیفیتی بالا از مرغوب ترین مواد اولیه و توسط مجهزترین ماشـین آلات سنگبـری و استفاده از فن آوری UV به صـورت تایـل و اسلب در دو خط مجزا تولیـد می شوند.

هم چنین مشاوران سنگ ملل با دانش بالا در زمینه آنالیز فیزیکی و شیمیایی سنگ های ساختمانی و تخصص در شنـاخت رنگ و کاربرد انواع سنگ ها در سبـک های مختلف معماری پیشنهاد متناسب با سلیقه و بودجه مشتریان را ارائه می نماید.
بخش اجرای سنگ ملل شامل اکیپ های ماهر و با تجربه می باشند که توانایی اجرای پروژه های سنگی اعم از نماهای کلاسیک و نماهای مدرن و انواع ابزارهای کلاسیک مورد نیاز در نماهای رومی یا کلاسیک را دارا می باشند و زیر نظر مهندسین طراح این شرکت مشغول به فعالیت می باشند.

 

مطلب پیشنهادی : سنگ تراورتن چه نوع سنگی است؟

 

محصولات :

مرمریت

 گرانیت

 تراورتن

 لایم استون

سند استون

چینی

کریستال

گیوتین 

آنتیک 

مرمر

 

مطلب پیشنهادی : سنگ مصنوعی چیست؟ مزایا و معایب سنگ مصنوعی (سنگ آنتیک)

 

استفاده از سنگ گرانیت به صورت کوبیک در سنگفرش
 

در فضای داخلی هم استفاده از گرانیت در کف و بدنه به علت طول عمر بسیار بالا و مقاومت خوب در مقابل سایش قابل استفاده است. البته این مزایا برای ساختمان های اداری و عمومی و یا در ساختمانهای خصوصی در قسمت های عمومی بیشترین تطابق را دارد.

 

باید توجه داشت که در کاربرد گرانیت در فضاهای داخلی، بحث گرم  سرد بودن رنگ و مسائلی از این قبیل که بسیار مورد توجه معماران و طراحان است، مهم و تاثیر گذار است.

در کنار محاسن ذکر شده نقایص یا معایبی هم بر گرانیت وارد است که به آنها می پردازیم.

  مشخصاتی که باعث انتخاب یک سنگ از نگاه یک طراح است دو وجه کلی دارد، یکی "مد" و دیگری زیبایی شناسی و ترکیبات آن، در حال حاضر سنگ گرانیت مد نیست ولی هستند معمارانی که از آن در قالب های مورد نظرشان استفاده می نمایند.

 

 

 

 

تماس با ما : 

اصفهان، شهرک صنعتی محمود آباد، فرعی دوازدهم، کارخانه سنگبری طاهر
تلفن: 3800639-031
 


پایان مطلب


 

 

جهت ارتباط با کسب و کارهای فعال در  این زمینه برای خرید انواع ستگ ساختمانی به این لینک مراجعه کنید

 

تهاتر سنگ ساختمانی با ملک تجاری شیوه ای مناسب برای داد و ستد در بازار ساخت و ساز

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

آیفون تصویری از کجا بخریم ؟

  آیفون تصویری، یکی از مهمترین و اساسی ترین لوازم مورد نیاز یک ساختمان است. بسته به کارایی آن ساختمان از نظر ادای، تجاری یا مسکونی آیفون های تصویری کارکرد ...