تصویر شماره تولید کننده شیرآلات بهداشتی ساختمانی در قائم شهر - مجموعه شیرالات گلسا
تصویر شماره تولید کننده شیرآلات بهداشتی ساختمانی در قائم شهر - مجموعه شیرالات گلسا
معرفی شرکت های ساختمانی

 

مجموعه شیرآلات گلسا در سال 1390 فعالیت خود را آغاز نموده وپیش ازآن مدیران شیرآلات گلسا نزدیک به یک دهه به کار قالب سازی ماشین آلات صنعتی – قالب سازی شیرآلات و غیره مشغول بوده اند.شیرآلات گلسا تنها کارخانه تولیدی در ایران می باشد که تنها و به طور تخصصی بر روی شیرآلات اهرمی تمرکز کرده است و با تجربه دیرین خود و با استفاده از دستگاههای پیشرفته روز دنیا توانسته در مدت زمان کوتاهی تنوع محصولات بسیار عالی و با کیفیت را به بازار ایران عرضه کند.       

شیرآلات گلسا با توجه به تنوع و کیفیت محصول عالی و قیمت مناسب نسبت به سایر رقبای شیرآلات داخلی و خارجی توانسته در مدت زمان اندکی خود را به عنوان یک رقیب جدی دربازار ایران معرفی کند. شیرآلات گلسا با دارا بودن یک مدیریت قوی و واحد - یک تیم بازاریابی خوب و با تجربه و پرسنل با تعهد قطعا یکی از برندهای مطرح شیرآلات در کشور عزیزمان ایران در آینده بسیار نزدیک خواهد بود. در پایان این مجموعه از شما مصرف کننده گرامی که با انتخاب شیرآلات گلسا راه را برای رشد هر چه سریعتر این مجموعه فراهم نموده اید کمال تشکر و قدردانی می نماید.

شیرآلات گلسا همواره در تلاش است که حقوق مصرف کننده عزیز را که سرمایه های این مجموعه هستند را رعایت نماید و به این علت تمامی محصولات گلسا تا پنج سال دارای گارانتی بوده تا مصرف کننده با  اطمینان محصولات این مجموعه را خرید نمایند . در صورت نیاز به هر گونه خدمات لطفا با واحد پشتیبانی تماس گرفته تا در اولین فرصت و کمترین زمان ممکن پرسنل فنی در محل حاضر شده تا خدمات لازم را انجام دهند.

 

تماس با ما

مازندران؛ قائم شهر، کوی اخوان، شیرآلات بهداشتی گلسا

تلفن : 42258132 - 011

 

 

 

 

 

 

======================================

 * خدمات رپورتاژ خبری کسب و کارهای ساختمانی در بخش تازه های صنعت ساختمان در سایت بسپار

 

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی