تصویر شماره تولید کننده موزاییک در شیراز - کارخانه موزاییک هخامنش
معرفی شرکت های ساختمانی

معرفی موزاییک هخامنش

کارخانه تولیدات موزاییک هخامنش در سال 1381 با مدیریت مهندس فرشاد استوان و مهندس مهدی شیخی تاسیس و در سال 1387 جهت ارتقاء کیفیت تولیدات خود نسبت به راه اندازی خط تولید انواع موزاییک بصورت تمام اتوماتیک ، ساخت کشور ایتالیا اقدام نمود.
این کارخانه در زمینه تولید موزائیک های ویبره و پرسی با ماشین آلات تمام اتوماتیک در ابعاد 40x40 ،20x40 ، 30x60 در انواع گرانیتی ، واش بتن و تایلهای بتنی نامنظم با ظرفیت تولید روزانه 2000 متر مربع فعالیت می کند.
تولیدات این شرکت با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه موجود در بازار جهت فرش پارکها ، پیاده روها ، ویلاها و پارکینگ ها می باشد و با توجه به نیاز مشتریان گرامی نسبت به جمع آوری و تولید انواع موزاییک اعم از پرسی و ویبره در یک واحد تولیدی اقدام نموده است.

 

ویژگی های موزاییک هخامنش :

1-ابعاد موزاییک هاى توليدى 40×20 ، 40×40 و 60×30 سانتيمتر مى باشد.

2-اندازه هاى موزاییک دقيق و تلورانس ابعاد صفر مى باشد.

3-موزاییک ها به وسيله ماشين آلات تمام اتوماتيك ساخت كشور ايتاليا و توسط متخصصين فنى و كار آزموده ايرانى در اين رشته توليد شده.

4-مواد اوليه به كار گرفته شده در موزاییک ها از بهترين نوع سنگ هاى طبيعى موجود در ايران، بخصوص معادن غنى استانهاى يزد و اصفهان انتخاب مى شوند و در ساخت از هيچ گونه موادى كه باعث كاهش استحكام آنها مى گردد استفاده نمى شود.

5-در فرمول مصرف مواد و همچنين ساخت موزاییک از كليه ضوابط استاندارد ايران از نظر ترك موئى، ترك دانه، شبكه موئى، پريدگى، شوره زدن (سفيدك)، پوسته شدن، تابيدگى، يكنواختى ضخامت قشر رويه، ميانگين ابعاد و رويه ميانگين ابعاد و ضخامت، مقاومت فشارى، خمشى، سايشى و ديگر موارد رعايت گرديده، و آزمايشات موجود در تمام موارد نمايانگر برترى توليدات اين كارخانه نسبت به استاندارد تعيين شده آلمان و ايران مى باشد.

6-موزاییک ها با دستگاه پرس معادل 480 تن به صورت تمام اتوماتيك تحت فشار قرار مى گيرند و در نتيجه از ايجاد حفره هاى ريز داخل موزاییک جلوگيرى بعمل مى آيد و اين عمل درصد رطوبت گيرى محصولات را پائين آورده كه از استانداردهاى تعيين شده برترى دارد و در نتيجه عدم جذب آب٬ آنها را در مقابل سرما و يخبندان زياد، بسيار مقاوم مى سازد.

7-قطر موزاییک ، شامل دو لايه تقريباً مساوى مى باشد. لايه اول سيمان، سنگ نمره بندى و پودر سنگ و لايه دوم را تركيبى از ماسه و سيمان تشكيل مى دهد.

8-موزاییک ها به مدت 48 ساعت در اتاقهاى بخار قرار گرفته تا خشك و مقاوم گردند. اين عمل باعث استحكام بيشتر محصول مى شود.

9-موزاییک ها فاقد تلورانس ابعاد و ناگونيايى بوده و لذا مى توان بدون درز در كف و نما استفاده نمود.

10-سطح موزاییک ها تابيدگى نداشته و بوسيله ماشين آلات ساب تمام اتوماتيک سائيده شده كه صيقلى و بسيار زيبا مى گردد.

 

 

تماس با ما

دفتر مرکزی: شیراز / بلوار باهنر شمالی / جنب بانک رفاه کارگران تلفکس: 38388127 (071)
همراه: 09173158107 استوان
کارخانه: شهرک صنعتی بزرگ شیراز / میدان ابتکار / خیابان ابتکار شمالی / خیابان ۲۵۲ / پلاک سوم سمت راست تلفکس: 37742821 (071)
همراه: 09171122545 شیخی

 

===================================

جهت درج رپورتاژ آگهی دائمی خود در بخش "تازه های صنعت ساختمان"

با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید.

بسپار | نیازمندیهای صنعت ساختمان ایران 
▶️ Instagram: @bespargroup
☎️ Call: 0912 220 4073

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی