تصویر شماره تولید کننده نانو عایق | گروه صنعتی کالیمورا
معرفی شرکت های ساختمانی

معرفی گروه صنعتی کالیمورا

گروه صنعتی کالیمورا از سال ۱۳۸۴ اقدام به ساخت مجموعه تولیدی محصولات ساختمانی نمود و در سال ۱۳۸۷پروانه بهره برداری خود را با شماره ۶۱۳۰۲  در مورخه ۲۳/۳/۱۳۸۸ از سازمان صنعت و معدن و تجارت اخذ نمود و تحقیق و توسعه خود را از سال ۱۳۸۹ در خصوص محصولات جدید، در صنعت ساختمان آغاز کرد. لذا برای این مهم از افراد نخبه و تحصیل کرده جهت تولید محصولات ساختمانی نوین بر پایه تکنولوژی نانو استفاده نمود. برای تولید محصولی با کیفیت و بی نقص اقدام به اجرای صدها پروژه در سطح کشور نموده که حال با افتخار می توان گفت که محصولات تولیدی این واحد رقیب سرسخت محصولات مشابه داخلی و خارجی می باشد و هم اکنون جز بزرگترین تولیدکنندگان نسل جدید نانوعایق های رطوبتی، حرارتی و صوتی در کشور عزیزمان می باشیم.

 

خط و مشی

گروه صنعتی کالیمورا اولین و بزرگترین تولید کننده محصولات نانویی در صنعت ساختمان بر مبنای تکنولوژی نانو، با تلاش پیگیرانه   و مستمر کارکنان متخصص و متعهد خود، خطوط راهبردی شرکت های بزرگ و مطرح جهانی را سرلوحه خود قرار داده و با تولیدات با کیفیت و خدمات گسترده خود سعی در پیدا کردن جایگاه خود در بین کمپانی های قول پیکر جهانی می باشد که این امر مستلزم عبور از خطوط تعیین شده زیر می باشد.

 

اصول هفت گانه راهنمای گروه صنعتی کالینورا مصوب سال 2012، ماموریت شرکت را تعریف نموده و آن را در سرتاسر مسیر خود پی ریزی می نماید:

 

  • ارج نهادن و تکریم زبان و آداب رسوم هر ملت و انجام تجارت آزاد و عادلانه، تا به عنوان یک شخصیت جمعی خوب در جهان تلقی گردد.
  • احترام به فرهنگ و آداب رسوم هر ملت و مشارکت در پیشرفت اقتصادی و اجتماعی از طریق فعالیت های جمعی مشترک در آن جوامع.
  • عرضه ی حرفه خود به منظور تولید محصول های با کارایی بالا و بی نقص و نیز ارتقاع کیفی زندگی از طریق تمامی فعالیت های خود در سراسر جهان
  • تولید و ارتقاع تکنولوژی پیشرفته و فراهم نمودن محصول ها و خدمات بادوام که نیاز تمامی مشتریان را تامین می کند.
  • پرورش فرهنگی مشترک که خلاقیت فردی و ارزش کار تیمی را همزمان با اعتماد و احترام متقابل بین کارگر و کارفرما ارتقاء می بخشد.
  • پیگیری رشد و توسعه از طریق هماهنگی با جامعه جهانی و مدیریت خلاقانه.
  • کار با شرکای تجاری در تحقیق و توسعه به منظور دست یابی به رشد ثابت و بلند مدت و بهره مندی متقابل در کنار آمادگی برای پذیرش همکاری های جدید.

مطلب پیشنهادی : انواع عایق حرارتی دیوار

 

زیر ساخت

گروه صنعتی کالیمورا با حدود ۱۳ سال سابقه فعالیت در زمینه تولید و محصولات صنعت ساختمان و با تجهیز و گسترش بخش تحقیق  و توسعه حرکتی قدرتمند در جهت ایجاد سبکی نوین در مسیر پیشبرد توسعه زیرساخت های علمی، صنعتی و مهندسی کشور گام نهاده است و ما مفتخریم که با استفاده از نبوغ و پشتکار و خلاقیت متخصصین جوان و پرتلاش این سرزمین توانسته باشیم بخشی از دغدغه های اشتغال جوانان این مرز و بوم و همچنین بحران جدی و مهم آب را در خصوص هدر رفت آب کنترل کرده باشیم.

محصولات

 

 

تماس با ما

خراسان – شهرک صنعتی اسفراین –خیابان صنعت – صنعت ۶ پلاک۱۵ تلفن: ۳۷۲۱۷۷۲۲(۰۵۸)تلفکس:۳۷۲۱۷۷۲۱(۰۵۸) 

 

 

 

 

 

======================================

 * فروش رپورتاژ آگهی کسب و کارهای ساختمانی در بخش تازه های صنعت ساختمان در سایت بسپار

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی