تصویر شماره تولید کننده کاشی و سرامیک-شرکت کاشی گلدیس
مصاحبه با کسب و کارها

درباره شرکت

گلدیس کاشی در سال 1381 نه تنها با هدف ارتقاء کیفیت محصولات بلکه جهت افزایش سهولت در تامین نیاز مشتریان در شهر یزد تاسیس شد. با گذشت کمتر از سه سال از تاسیس گلدیس کاشی طیف گسترده ای از محصولات تولید شدند که نه تنها با استانداردهای اروپایی مطابقت داشتند بلکه شیوه های کنترل کیفیت ما تا حد زیادی فراتر از این استاندارد نیز بودند.

ما برای تضمین کیفیت بالای این محصولات همواره از بهترین طرح ها، فرآیندهای تولیدی و ماشین آلات ایتالیایی استفاده می کنیم. نقطه قوت منحصر به فرد ما در صنعت سرامیک شبکه توزیعی است که ایجاد کرده ایم که این امکان را فراهم آورده تا فاصله میان خود به عنوان تولید کننده و فروشندگان مان را کم کرده و به لحاظ زمان بسیار کوتاه اقدام، میزان بالای رضایت مندی مشتریان را فراهم آوریم.

این شبکه برای فروشندگان در نقاط جغرافیایی مختلف با نیازهای متنوع این فرصت را فراهم می آورد تا نیازهای منطقه خود را برآورده نموده و در عین حال قدرت خرید و پشتیبانی بیشتری را برای شان ایجاد می نماید.

مطلب پیشنهادی : 21 نوع کاشی بین کابینتی آشپزخانه

ماموریت

در سالهای گذشته سرمایه گذاری گسترده ای در صنعت سرامیک ایران انجام شده و این کشور را در شمار سه تولیده کننده برتر جهان قرار داده است. شرکت گلدیس کاشی از سال 1381 با بهرهگیری از سیستم توزیع حرفه ای و انحصاری خود و توزیع محصولات با کیفیت و مطابق استاندارد های جهانی به سرعت رشد کرده است .

این سیستم توزیع محصولات گلدیس کاشی شامل کاشی های پرسانی لعابدار، کاشی های دیواری، کاشی های کف، موزاییکی و قطعات ویژه دکوری را به بیش از 20 کشور جهان صادر می نماید. قابل توجه است که تمامی محصولات کیفیتی بالاتراز استانداردهای اروپایی از جمله استاندارد 14411 دارند.

در گلدیس کاشی هدف ما تداوم در پیشرفت و ارتقاء فرآیندها است، به این معنا که همه فرآیندهای ما در بالاترین سطوح تخصصی به اجرا در می آیند.

تولید

کارخانه تولیدی ما در ایران با ظرفیت فعلی 9.000.000 متر مربع در سال به آخرین فنآوری جهان مجهز است. برنامه ما برای دو سال آینده افزایش تنوع در پرداخت سطوح نهایی محصولات است که این مهم با سرمایه گذاری مجدد و قابل ملاحظه در منابع انسانی، ماشین آلات و گسترش امکانات خود از جمله توسعه بیشتر آزمایشگاه های پیشرفته مان بیش از پیش انجام می شود.

مطلب پیشنهادی : قبل از خرید کاشی و سرامیک حتماً به این نکات توجه کنید !


کیفیت

در گلدیس کاشی هدف ما تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت ممکن است و اعتقاد ما بر آن است که این امر تنها در سایه استفاده از مرغوبترین مواد اولیه، سرمایه گذاری مستمر در آخرین و جدیدترین فن آوری و پایش بی وقفه برنامه کنترل کیفیت میسر خواهد بود. با پایبندی به این شیوه ها است که ما قادر به حفظ کیفیت تولیدات مان و رعایت بالاترین استانداردها و الزامات سختگیرانه اروپایی خواهیم بود.طراحی و نوآوری

با هدف دستیابی به ایده آل ها تیم طراحی خود را به گونه ای گزیده ایم که توانایی تطبیق با هرگونه تغییرات و نیازمندی های مصرف کنندگان را داشته باشند. ما به منظور پیش گامی در این عرصه با صرف وقت و دقت فراوان، ذائقه بازارهای مختلف را رصد می کنیم و با ایجاد طرحهای کاربردی و پایدار ضمن برآورده نمودن مسائل زیبایی شناختی و الزامات هر یک از بخشها ، در بازار پیشتازی می کنیم.

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

اجزای تشکیل دهنده ی آسانسورهای هیدرولیک : تابلو فرمان سنسور حرارتی مدار قدرت ترموستات روغن فریم کابین (یوک یا کاراسلینگ) شیر اضطراری برقی شیرها جک و پیستون  مزایای آسانسورهای هیدرولیک : از ضریب ایمنی بالایی برخوردارند. چاه آسانسور می تواند ...

آسانسور هیدرولیک چیست | جزئیات آسانسور هیدرولیکی

معرفی گروه معماری آرنا طراحی و اجرای معماری و دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان شرکت مهندسی آرنا و ایده های زندگی لوکس متشکل از آقایان مهندس علی سپهر، مهندس ایمان عربی، ...

شرکت مهندسی معماری آرنا