تصویر شماره جذاب ترین ترکیب رنگ مبل راحتی در دکوراسیون منزل
اثاثیه و لوازم منزل

پرداختن به موضوع رنگ ها همیشه جذاب و جالب بوده است، مخصوصا وقتی پای مبلمان وسط باشد، هر چه ترکیب رنگ های بیشتری را بشناسیم، می توانیم انتخاب های مناسب تری برای دکوراسیون داخلی خانه هایمان داشته باشیم. حال هم می خواهیم با هم تعدادی از ترکیب رنگی های مناسب برای مبل های راحتی را بررسی کنیم.

 ترکیب رنگ سورمه ای، فیروزه ای، صورتی

رنگ سورمه ای یکی از جذاب ترین و گیرا ترین رنگ هایی است که می تواند مبل های راحتی را در بر بگیرد. این رنگ کشش خاصی را در بیننده ایجاد می کند. اما اگر با رنگ های دیگر ترکیب نشود، ممکن است حس تیرگی خاصی را در فضای داخلی ایجاد کند، پس پیشنهاد می کنم که این رنگ را با دیگر رنگ ها مانند آبی فیروزه ای و صورتی ترکیب کنید تا جذابیت آن دو چندان شود.

میتوانید رنگ مبل را فیوزه ای و کوسن های سورمه ای استفاده کیند. و رنگ صورتی را به وسیله فرش هایتان به دکوراسیون داخلی خانه اضافه کنید.

ترکیب رنگ طوسی، صورتی چرک و بنفش چرک 

این ترکیب رنگی، یک فضای آرام و دکوراسیونی آرامش بخش را برای شما به وجود می آورد. رنگ طوسی می تواند کل مبل شما را در بر بگیرد، و رنگ های صورتی و بنفش می تواند به وسیله کوسن ها به دکوراسیون داخلی تان اضافه شود. حتی در بعضی مبل ها، مثلا مبل های تکی ، رنگ صورتی می تواند در پشتی و نشیمن مبل هم به کار رود که به کاربردن این ترفند مستقیما با نوع مبل های راحتی شما درگیر است. 

از آن جایی که این ترکیب رنگ مبلمان می تواند کمی فضای خانه را یکنواخت کند، شما می توانید از کوسن هایی با طرح و نقش های ریز هم استفاده کنید. حتی شاید بافت این کوسن ها نیز متفاوت باشد. اما رنگ و طرح های آن باید کاملا متضاد رنگ مبل ها باشد. 

رنگ سرخابی برای مبل های راحتی 

یکی از رنگ های جذابی که می توانید برای مبلمان منزل تان به کار ببرید، رنگ سرخابی است. استفاده از این رنگ گرم، جرات و جسارت زیادی را می خواهد، اگر فکر می کنید سریع از چنین رنگ هایی خسته می شوید. پس فکر استفاده از آن را از سر بیرون کنید، اما اگر فکر می کنید که دلتان می خواهید این رنگ مهمان خانه تان باشد، درنگ نکنید. برای این که جلوه مبل های تان از دست نرود، تعدادی کوسن با پس زمینه های روشن، مثلا سفید به آن اضافه کنید. برای به وجود آمدن ترکیب های رنگی، کوسن ها قابل اعتماد ترین اند. 

ترکیب رنگ نارنجی و آبی فیروزه ای 

یک ترکیب رنگی دیگر که می تواند همانند یک بمب انرژی در دکوراسیون داخلی خانه شما عمل کند، ترکیب رنگ های با انرزی نارنجی و آبی فیروزه ای است. البته این ترکیب رنگی کمی هم حس خانه های قدیمی ایرانی را برای تان تداعی خواهد کرد. در واقع این ترکیب رنگ چشمگیر، یک ترکیب رنگ کلاسیک در قالب مدرن است.

ترکیب رنگ سبز یشمی تیره و سبز مغز پسته ای روشن 

رنگ سبز جلوه طبیعت در دکوراسیون داخلی خانه است. این رنگ می تواند به دکوراسیون داخلی خانه شما طراوت و شادابی ببخشد. فرقی هم نمی کند که از کدام طیف رنگی سبز استفاده کنید، هر کدام از آن ها می تواند در دکوراسیون داخلی خانه تان خودنمایی کند. اما یکی از جذاب ترین ترکیب ها همین ترکیب رنگ سبز یشمی تیره و و سبز مغز پسته ای است. شما می توانید یک مبل را کامل سبز یشمی با کوسن های مغز پسته ای در نظر بگیرد و دقیقا مبل کناری آن را برعکس و با این کار علاوه بر زیبایی رنگ ها، جذابیت بصری را نیز در دکوراسیون داخلی خانه تان به وجود بیاورید. 

 

 

مطالب مرتبط درباره رنگ در دکوراسیون داخلی


 

 

 

 

 

 

 

 

منبع: چیدانه

======================================

جهت درج رپورتاژ آگهی دائمی خود در بخش "تازه های صنعت ساختمان" با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید

بسپار | نیازمندی های صنعت ساختمان 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

چیدمان اتاق خواب کوچک

برای کسانی که اتاق خواب کوچک دارند دغدغه ی اصلی چیدمان اتاق خواب می باشد. اینکه با چه ترفند و روشی بتوانیم کوچک بودن اتاق را به چشم نیاوریم و ...

تهویه مطبوع تهویه مطبوع یا هوارسانی دلپذیر یا هوایش دلپذیر شاخه‌ای از مهندسی مکانیک است. وظیفه آن تأمین شرایطی است که موجب رفاه انسان شود و برای نگهداری محصول یا ...

انواع تهویه مطبوع