تصویر شماره جلوه سنگ آنتیک در دکوراسیون داخلی منزل
مواد و مصالح ساختمانی

سنگ یکی از آن متریال های دوست داشتنی است که می تواند حسابی چهره دکوراسیون داخلی خانه را دگرگون کند و به آن حس و حالی زیبا ببخشد. اما اگر ندانیم که چگونه از این متریال دوست داشتنی در دکوراسیون داخلی خانه های مان استفاده کنیم، آن وقت است که به مشکل بر می خوریم.

سنگ آنتیک روی دیوار شومینه 

شومینه و تلویزیون دو نقطه کانونی در یک فضا هستند و وقتی هر کدام از آن ها در فضای داخلی قرار می گیرند می توانند چشم ها را به خود خیره و توجه هات را جلب کنند، بنابراین شما می توانید از همین خصیصه استفاده کنید و با استفاده از سنگ های آنتیک دیوار شومینه تان را تزیین کنید تا این عنصر تزیینی زیبا بیش از پیش به چشم بیاید.

سنگ آنتیک برای دیوار بین کابینت ها 

دیوار بین کابینت ها بستر مناسبی برای جلوه گری سنگ های انتیک است. اگر می خواهید دکوراسیون داخلی آشپزخانه تان چهره ای نو و متفاوت به خود بگیرد حتما در دیوار بین کابینت ها از سنگ های آنتیک استفاده کنید.

سنگ های آنتیک برای حمام و سرویس های بهداشتی 

سنگ های آنتیک حتی در حمام و سرویس های بهداشتی هم می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. مثلا برای فضای زیر وان، یا حتی یکی از دیوار های حمام. این سنگ ها قابلیت آن را دارند که در هر فضایی معجزه کنند و شما می توانید به راحتی به آن ها اطمینان کنید. 

تزیین دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتیک 

ترفند های دکوراسیون برای دیوار پشت تلویزیون زیاد است. انواع و اقسام دیوار پوش ها وجود دارند که می تواند برای پشت تلویزیون ها مورد استفاده قرار بگیرد و سنگ های آنتیک هم یکی از همین گزینه ها است. 

سنگ آنتیک در فضاهای اداری 

اگر فضای اداری ای دارید که می خواهید دکوراسیون داخلی آن چشم گیر و زیبا باشد می توانید به سنگ های آنتیک فکر کنید، این سنگ های می توانند الگوهای چیدمان زیادی داشته باشند و روی هر دیوار با طرح و نقشی متفاوت ظاهر شوند، به همین دلیل است که شما می توانید به راحتی به آن ها اطمینان کنید. 

سنگ آنتیک در اتاق غذاخوری

اتاق غذاخوری یکی از آن فضاهایی است که باید دکوراسیون گرم، جذاب و گیرایی داشته باشد یکی از راه های جذاب تر کردن اتاق غذاخوری استفاده از سنگ های آنتیک با تنالیته های رنگ قهوه ای است. یادتان باشد که ایده های کوچک، تغییرات بزرگ در دکوراسیون منزل پدید می آورد. 

سنگ آنتیک در فضای نشیمن

رازهای طراحی که دکوراسیون اتاق نشیمن شما را متحول می کند بسیار زیاد هستند که سنگ های آنتیک یکی از آن ها است. یکی از تاثیرگذارترین دیوار های اتاق را با سنگ های آنتیک بپوشانید و به وسیله آن ها اتاق نشیمن خود را زیر و رو کنید. 

 

 

 

مطالب مرتبط درباره سنگ ساختمانی


 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع:چیدانه
جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی