تصویر شماره خدمات ویژه سایت بسپار
خبرهای داخلی سایت

بسته پیشنهادی سایت بسپار:

یک آگهی ویژه یکساله + رپورتاژ(معرفی کالا و خدمات شرکت تولیدی  بازرگانی و ... )

یک آگهی ویژه یکساله : تعرفه اصلی، 240 هزار تومان با تخفیف ویژه : پرداختی >>> 150 هزار تومان

 

همین حالا ثبت نام کنید و از این تخغیف بهره مند شوید.

 

خدمات بسپار، عموما” شامل موارد زیر می باشد:

• تبلیغات بنری(مناسب برای شرکت های تولیدی و بازرگانی) 25 - 75 % تخفیف: جهت سفارش، با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید.

• آگهی های ویژه(کلیه فعالین در صنعت ساختمان) 25 - 50 % تخفیف: جهت سفارش، بعد از عضویت در سایت، بصورت آنلاین سفارش دهید.

• رپورتاژ آگهی(ویژه شرکت های تولیدی و بازرگانی) با شرایطی بسیار مناسب: جهت سفارش، با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید.

 
لازم به ذکر است: 

یکی از مناسب ترین راه های تبلیغاتی و برندسازی برای معرفی کالا و خدمات خود در دنیای تبلیغات و بازاریابی، رپورتاژ آگهی است که در قالب یک متن و گزارش خبری از کالا یا خدمات از طرف مسئولین شرکتی و بنگاه اقتصادی به رسانه های مجازی و مطبوعات ارائه می شود. در واقع به جهت تشریح و توضیح کامل یک کالا یا سرویس که با معرفی مزایا و مشخصات آن همراه می شود، به طور غیر مستقیم ولی کامل، یکی از موثرترین راه های معرف کسب و کار ما خواهد بود. 

سایت بسپار، با فراهم آوردن شرایطی مناسب و سایتی تخصصی در زمینه املاک و صنعت ساختمان، می تواند محل مناسبی برای معرفی خدمات و محصولات شما عزیزان در زمینه صنعت ساختمان باشد. 

از همین رو، چنانچه برای معرفی شرکت، خدمات و کالای ساختمانی خود نیاز به معرفی بهتر و تخصصی دارید، می توانید آن را در قالب یک رپورتاژ آگهی برای ما ارسال کرده تا در بخش "تازه های صنعت ساختمان"، قرار گیرد.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید. 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی