معماری و دکوراسیون

 


ورودی خانه ی شما یکی از مهمترین بخش های دکوراسیون داخلی تان محسوب می شود، این فضا به عنوان اولین فضایی که شما با آن مواجه می شوید باید حالت دعوت کننده و جذابی داشته باشد تا بتواند تاثیر خوبی در بدو ورود برای شما و عزیزانتان داشته باشد.

1. دکوراسیون ورودی آپارتمان : آینه

در اغلب آپارتمان های امروزی فضای ورودی نسبتا کوچک است، اما این بدان معنا نیست که شما از دکوراسیون این فضا غافل شوید می توانید با کمک یک ترفند ساده ی قدیمی و با استفاده از آینه ی نسبتا بزرگ این فضا را دو برابر کنید همچنین میزان روشنایی آن را بیشتر کنید و دکوراسیون ورودی آپارتمان تان را بیش از بیش جذاب نمایید. 

2. دکوراسیون ورودی آپارتمان : نور

نور یکی از مهمترین عناصری است که در فضای نسبتا کوچک دکوراسیون ورودی آپارتمان ها نقش بسیار مهمی را ایفا  می کند. بنابر این به سادگی می توانید با یک دیوار کو، لامپ های پر نور و یا حتی درصورت امکان بهره بردن از نور طبیعی فضای ورودی تان را منحصر به فرد تر نمایید و زیبایی خاصی به آن ببخشید.

3. دکوراسیون ورودی آپارتمان : سبک

ورودی خانه ی شما در واقع پیش نمایشی از فضای داخلی تان است بنابراین بهتر است هم سبک با دکوراسیون داخلی تان باشد، کافی است دکوراسیون ورودی آپارتمان تان را متناسب با سبک و سیاق فضای داخلی تان بچنید تا دربدو ورود  جلوه ای از زیبایی دکوراسیون تان باشد.

4. دکوراسیون ورودی آپارتمان : رنگ

با کمک رنگ ها می توانید به سادگی ظاهر منحصر به فرد و گیرایی در فضای ورودی خانه ی خود ایجاد کنید، رنگ ها به هیجان انگیز تر شدن هر چه بیشتر دکوراسیون ورودی آپارتمان تان کمک شایانی می کند، پس حضور آن ها در فضای  داخلی تان را جدی بگیرید.

5. دکوراسیون ورودی آپارتمان : مقیاس

اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که ورودی آپارتمان وسیعی دارید پس بهتر است برای ورودی آن بیش از بیش وقت بگذارید وظاهر منحصر به فردتری برای آن در نظر بگیرید. انتخاب یک جالباسی مناسب، آینه و کنسول، گلدان و لوازم تزئینی همه و همه عناصری است که می توانید برای یک دکوراسیون ورودی جذاب از آن ها استفاده نمایید.

6. دکوراسیون ورودی آپارتمان : فرش 

حضور فرش را در دکوراسیون ورودی آپارتمان تان جدی بگیرید اضافه کردن یک فرش به فضای دکوراسیون ورودی تان می تواند روح تازه ای به این فضا ببخشد.

7. دکوراسیون ورودی آپارتمان : کاغذ دیواری

با کمک کاغذ دیواری ها می توانید به سادگی ظاهر خیره کننده ای به فضای ورودی تان ببخشید، در انتخاب کاغذ دیواری مناسب حتما به مقیاس و نور ورودی آپارتمان تان توجه داشته باشید که چرا که برای ورودی های کوچک انتخاب کاغذ  دیواری با طرح های شلوغ و رنگ های تند ابدا مناسب نمی باشد.

8. دکوراسیون ورودی آپارتمان : گل و گیاه

حضور گل و گیاه در دکوراسیون ورودی آپارتمان شما می تواند آن از یک فضای مرده تبدیل به یک فضای سرزنده و پویا  نماید، توجه داشته باشید که اگر ورودی آپارتمان شما از نور مطلوب برخوردار نیست از گیاهان سایه نشین برای این منظور کمک بگیرید.

9. دکوراسیون ورودی آپارتمان : لوازم دکوری

با اضافه کردن لوازم دکوری خاص به فضای ورودی آپارتمان تان می توانید آن را گیرا تر از قبل کنید. 

10. دکوراسیون ورودی آپارتمان : قفسه و کنسول

 در طراحی ورودی آپارتمان تان یک محل برای طبقه بندی و نظم دهی لوازم و وسایلی که در هنگام ورود و خروج به منزل  در دست دارید فراهم کنید، با این کار همیشه آن ها را در دسترس خواهید داشت و هرگز همراه داشتنشان را فراموش نمی کنید.

 

 

 

 

 

 

منبع : چیدانه

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی