تصویر شماره ده پارتیشن منزل دکوراتیو
معماری و دکوراسیون

 


خانه های با پلان باز به شما این امکان را می دهند که خودتان برای جا نمایی فضاهای داخلی خانه تصمیم بگیرید، اما چالش پیش رو در این خانه ها، نحوه جدا کردن فضاهای مختلف است و درست همین جا است که پارتیشن ها به کمک شما خواهند آمد. پارتیشن منزل، نجات دهنده فضاهای پلان باز است. 

پارتیشن منزل از جنس بامبو 

پارتیشن های منزل که از جنس بامبو های کهن سال هستند، می تواند یکی از گزینه های پیش روی تان باشد. بامبو ها فضاهای خاصی را به وجود می آورند فضایی که در عین داشتن حریم، دیدهایی را هم به فضای دیگر برای تان پدید می آورد. 

پارتیشن منزل از جنس گیاهان خانگی 

پارتیشن منزل شما می تواند با کمک گیاهان خانگی شما ساخته شود، تا با این کار دو نشان را با یک تیر بزنید، هم از وجود گیاهان خانگی در دکوراسیون داخلی منزل تان استفاده کنید و هم فضاهای داخلی خانه را از هم جدا کنید. یادتان باشد که می توانید با دیوار سبز طراوت را به دکوراسیون منزل خود بیاورید.  

ساخت پارتیشن منزل با شاخه خشک درختان

جادوی شاخه های خشک تزئینی در دکوراسیون منزل را نباید دست کم گرفت. شاخه های خشک را می تواند با ترفندهای مختلف در دکوراسیون داخلی منزل استفاده کرد. یکی از این ترفندهای دکوراسیونی استفاده از آن ها به عنوان پارتیشن های منزل است. 

پارتیشن منزل با جعبه های چوبی 

پارتیشن های چوبی را می توان به اشکال مختلف دیگری هم استفاده کرد. . 

پارتیشن منزل و ریسه های تزیینی 

ریسه های نخی پارتیشن های هنرمندانه ای هستند که می توانند هم به عنوان یک وسیله دکوری مورد استفاده قرار بگیرد و هم به عنوان پارتیشن منزل و انواع دیوارهای جداکننده در طراحی دکوراسیون داخلی. 

پارتیشن منزل مجوف 

قطعات استیل که با طرح های مختلف برش خورده است، و با الگوهای مختلف کنار هم چیده شده است هم می توان یک پارتیشن جذاب و خیره کننده در دکوراسیون داخلی خانه تان باشد. 

شیشه های مات و پارتیشن منزل جذاب 

دیوار شیشه ای با طرح های زیبا در دکوراسیون داخلی منزل می توانند حسابی غوغا کنند. این دیوارها حتی به عنوان پارتیشن هم می توانند مورد استفاده قرار بگیرند و مانند یک حجم شیشه ای فضاهای خانه شما را از هم جدا کنند. 

پارتیشن منزل و دیوار صلب 

پارتیشن ها می توانند دیوارهای صلبی باشند که با ترفند های دکوراسیون مثل آن چه که در عکس بالا نشان داده شده است، جذاب و گیرا شوند. بالاخره تو خونه تخته سیاه هم لازم میشه!

 

 

 

 

 

 

 

منبع : چیدانه

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی