تصویر شماره دیوارپوش های چرمی دردکوراسیون
معماری و دکوراسیون

هر چه مواد و مصالحی که در اختیار داریم بیشتر باشند قطعا می توانیم فضاهایی با کیفیت بالاتر و زیباتر را تجربه کنیم. دیوارپوش ها یکی از همین متریال هایی است، که هر چه قدر هم تنوع داشته باشد باز هم کم است.

دیوار پشت تلویزیون 

ترفند های دکوراسیون برای دیوار پشت تلویزیون کم نیستند، استفاده از کاغذ دیواری ها، رنگ زدن آن و خیلی چیزهای دیگر، اما استفاده از دیوارپوش چرمی زیبا تر و مدرن تر است که می توانید از آن بهره ببرید.

تزیین اتاق غذاخوری 

این پوشش های دیواری می توانند به عنوان تزیینی برای اتاق غذاخوری هم مورد استفاده قرار بگیرند، به طور مثال دیوار پشت میز و صندلی های غذاخوری می تواند به وسیله این دیوارپوش ها تزیین شود و حس یکنواختی اش از بین برود. 

پوششی مدرن برای دیوار لابی ها 

همچنین این دیوارپوش ها می توانند گزینه مناسبی برای پوشش دیوار لابی ها باشند. جلوه لوکس و زیبایی این دیوار پوش ها باعث می شوند تا دکوراسیون داخلی لابی ها متفاوت تر و جذاب تر باشد. 

تزیین درب های ورودی 

همچنین از قطعات این پوشش های دیواری می توان برای زیباتر شدن درب های ورودی خانه هم استفاده کرد. اگر درب ورودی خانه تان دارای حکاکی است، می توانید این تایل ها را درون این حکاکی ها قرار دهید. 

 

 

مطالب مرتبط درباره دیوارپوش


 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:چیدانه

======================================

جهت درج رپورتاژ آگهی دائمی خود در بخش "تازه های صنعت ساختمان" با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید

بسپار | نیازمندی های صنعت ساختمان 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

چیدمان اتاق خواب کوچک

برای کسانی که اتاق خواب کوچک دارند دغدغه ی اصلی چیدمان اتاق خواب می باشد. اینکه با چه ترفند و روشی بتوانیم کوچک بودن اتاق را به چشم نیاوریم و ...

تهویه مطبوع تهویه مطبوع یا هوارسانی دلپذیر یا هوایش دلپذیر شاخه‌ای از مهندسی مکانیک است. وظیفه آن تأمین شرایطی است که موجب رفاه انسان شود و برای نگهداری محصول یا ...

انواع تهویه مطبوع