تصویر شماره رنگ سال ۲۰۱۷، دکوراسیون منزل تان را به روز کنید!
معماری و دکوراسیون

با آمدن فصل و سال جدید یکی از مواردی که همه افراد منتظر اطلاع از آن هستند، رنگ سال است. اینکه برای خرید لباس و وسایل جدید چه رنگی را در نظر بگیرند و با مد جدید پیش بروند.

برخی افراد با تغییر سال جدید دکوراسیون خانه خود را تعویض می کنند. برای آنها گزینه خوبی که می تواند برای انتخاب رنگ کمک کننده باشد، استفاده از رنگ سال است. چند ماهی تا پایان سال باقی مانده است ولی اگر قصد تغییر دکوراسیون خانه خود را دارید باید از همین زمان دست به کار شوید. حداقل انتخاب رنگ و تصمیم گیری در مورد سبک و نوع دکوراسیون، کار را برایتان راحت می کند و جلوتر از برنامه پیش خواهید رفت.

با اینکه در این لحظه ها در حال گذراندن فصل پاییز هستیم، شرکت پانتون آینده نگر است و بهار را هم در نظر دارد. پانتون رنگ هایی را که در بهار سال ۲۰۱۷ متداول می شود را پیش بینی کرد. از آنجایی که قدرت رنگ در صنعت طراحی برای کسی پوشیده نیست، افرادی که در این زمینه فعال هستند از زمانهای قبل تری مشغول به کارند تا همیشه بهترین بوده و آنچه مناسب فصل و سال است را رونمایی کنند. به همین دلیل است که شرکت پانتون به فکر افتاد تا رنگ سال ۲۰۱۷ را در این فصل افشا کند.

به گفته موسسه رنگ پانتون ۱۰ رنگ وجود دارد که انتظار می رود در فصل بهار دیده شود. رنگ های شاداب و سالمی که از طبیعت الهام گرفته اند. رنگ سال ۲۰۱۷ رنگ هایی جسور و روشن هستند. رنگ هایی که شاداب، آرامش بخش و انرژی دهنده که با انتخاب آنها در دکوراسیون منزل تاثیرات مثبتی را خواهید دید. اما این رنگ ها را چگونه انتخاب کرده اند؟ توجه به رنگ های مورد علاقه افراد و آنچه که در زمان های انتقالی سال بیشتر دیده می شوند، موجب شده رنگ هایی را برگزینند که در فصل های معمول و در زمان های عادی سال کمتر به چشم می آید.

تعدادی از رنگ های پالت جدید رنگ سال ۲۰۱۷ را برایتان معرفی می کنیم. اولین رنگ سال ۲۰۱۷، رنگ سبزی است کهKale نام دارد. این نام که از نوعی گیاه کلم گرفته شده است، کاملا گویای طبیعت است. اگر می خواهید در طراحی داخلی خانه خود از این رنگ استفاده کنید، بد نیست مبلمان یا دیوار را انتخاب کنید. در کنار رنگ سبز Kale، رنگ خنثی به خوبی فضا را حل می کند.

گزینه بعدی که در رنگ سال ۲۰۱۷ دیده می شود، رنگ آبی جین است که به نام نیاگارا هم شناخته می شود.  رنگ آبی جین نیاگارا این حسن های زیادی دارد. این رنگ هم جوان پسند است و درسبک مدرن به خوبی فضا را تزیین می کند. استفاده از کوسن با پارچه جین در کنار مبلمان و یا دیواری به رنگ آبی جین، کاملا نشان می دهد که افراد خانه از قشر جوان جامعه هستند و یا افراد طرفدار جین و جین پوشند!

رنگ آبی جین را در سبک کلاسیک هم می توان به کار برد. این رنگ در کنار رنگ و طرح های سنگین تر زیبایی خاصی به فضا می دهند و وقار خود را حفظ می کنند. پارچه هایی با طرح های قدیمی و به رنگ آبی جین جلوه ای از سبک کلاسیک را به خوبی نمایش دهد. می توانید در دکوراسیون خانه خود از رنگ مکمل زرد در کنار آبی جین استفاده کنید.

در رنگ سال ۲۰۱۷، رنگ زرد پر رنگ و با نام دیگر زرد قناری هم وجود دارد. این مورد که به رنگ گل پامچال زرد هم شناخته می شود، سمبل شادی ناب و خالص است. با حضور رنگ زرد در دکوراسیون خانه انرژی مضاعفی را وارد فضای خانه تان می کنید.

لزومی ندارد که با دنبال کردن رنگ سال ۲۰۱۷، تمام دکوراسیون حانه خود را رنگ زرد بپاشید و صد البته توصیه می شود که به هیچ وجه این کار را نکنید. ترکیب رنگی زرد قناری با رنگ های خنثی مانند سفید و خاکستری، علاوه بر اینکه از زردی صرف در فضا می کاهد، رنگ مورد نظر را بیشتر نمایان کرده و به آن شخصیت می دهد.

رنگ آبی ملایم و روشن، ساحل آرام و زیبا را به تداعی می کند و یادآور تعطیلات است. رنگ آبی ملایم که جزیره بهشت نامیده شده است، در دکوراسیون خانه آرامش و لطافت را برایتان به ارمغان می آورد. استفاده از رنگ آبی روشن جزیره بهشت در ترکیب با رنگ سفید آرامش فضا را افزایش می دهد.

از دیگر رنگ های منتخب در پالت رنگ سال ۲۰۱۷، رنگ قرمزی است که به اسم شعله یا شور عشق نام گذاری شده است.رنگ قرمز آتشین در دکوراسیون هیجان و انرژی زیادی ایجاد می کند. بهتر است خودتان این رنگ را در فضای داخلی خانه به کار ببرید تا تاثیرات خوبش بر روحیه و زندگی تان را ببینید.

تنالیته قرمز را برای جذابتر شدن فضای منزل استفاده کنید تا از یکنواختی خارج شود. همچنین رنگ های روشنتر قرمز، صمیمت بیشتری در خانه ایجاد می کند.

رنگ هایی که به گفته شرکت پانتون به عنوان رنگ سال ۲۰۱۷ شناخته می شوند، ملایم، آرام، رمانتیک و روشن هستند. در واقع روشنی این رنگ ها در تضاد با استرس های زندگی روزمره هستند و با دیدن شان آرامش می گیرید.

 

 

مطالب مرتبط درباره رنگ در دکوراسیون داخلی


 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : چیدانه

======================================

جهت درج رپورتاژ آگهی دائمی خود در بخش "تازه های صنعت ساختمان" با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید

بسپار | نیازمندی های صنعت ساختمان 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

انواع تهویه مطبوع

تهویه مطبوع تهویه مطبوع یا هوارسانی دلپذیر یا هوایش دلپذیر شاخه‌ای از مهندسی مکانیک است. وظیفه آن تأمین شرایطی است که موجب رفاه انسان شود و برای نگهداری محصول یا ...