تصویر شماره طراحی و اجرای سازه پیش ساخته lsf | شرکت نورد فولاد نیوساد
تصویر شماره طراحی و اجرای سازه پیش ساخته lsf | شرکت نورد فولاد نیوساد
معرفی شرکت های ساختمانی

شرکت نورد فولاد نیوساد استاد در سال 1392 با هدف اجرای پروژه های ساختمانی، تجاری، صنعتی و . . . . با روش صنعتی سازی (سازه LSF) مبتنی برتکنولوژی شرکت FRAMECAD کشور نیوزیلند و همچنین روش صنعتی سازی (CFS) میتنی بر تکنولوژی کشور بلژیک، با هدف ساخت بنا در حداقل زمان و حداکثر کیفیت با قیمت مناسب، تأسیس گردید و با در اختیار داشتن کادر مجرب و آموزش دیده و همچنین دارنده استانداردهای بین المللی توانایی اجرای پروژه های ساختمانی مدرن را دارد.شرکت نیوساد استاد بعنوان مجری ساختمان های سبک فولادی بیشترین توجه خود را معطوف به ساخت بنا با بالاترین کیفیت و استاندارد روز دنیا در این صنعت نموده است.از این رو تمامی مراحل تولید اسکلت، دیوارها و سقف از روش سنتی و آهنگری توسط نیروی انسانی خارج نموده و به روشی نوین مبدل ساخته که طی آن محاسبات و تولید سازه توسط نرم افزار های پیشرفته شرکت FRAMECAD صورت میگرد و به دلیل تولید قطعات به صورت 100 % اتوماسیون،خطاهای انسانی به حداقل رسیده است.

استفاده از مصالح با بالاترین سطح ایمنی و استاندارد در سازه های این شرکت موجب افزایش ایمنی ساختمان در مناطق لرزه خیز می شود، از این رو سازه های تولیدی به دلیل وزن پایین و عدم استفاده از مصالح سنگین در بدترین حالت دچار پیچش می شوند و بر خلاف سازه های سنتی آوار ندارند. همچنین با توجه به استفاده از عایق های حرارتی و صوتی مدرن در این صنعت،این سازه را بیش از پیش مستحکم در مناطق خاص با اقلیم های بد آب و هوایی قرار داده است.

 

معرفی سازه LSF یا سازه ال اس اف

سیستم ساخت قاب سبک فولادی Lightweight Steel Framing که به اختصار lsf می نامند، یک سیستم ساختمانی است، که برای اجرای ساختمان های عمدتاً کوتاه مرتبه و میان مرتبه (حداکثر تا 5 طبقه) استفاده می شود و از سیستم های مورد تایید مهندسان عمران در کشورهای توسعه یافته و همچنین سازمان نطام مهندسی نیز می باشد.
این سیستم که شباهت زیادی به روش های ساخت ساختمان های چوبی دارد، بر اساس کاربرد اجزایی به نام استاد (Stud) یا وادار و تراک (Track) یا رانر شکل گرفته است و از ترکیب ورق فولادی گالوانیزه سرد نورد شده، ساختار اصلی ساختمان برپا می شود.
مقاطع مورد استفاده در این سیستم U,C و Z است، که معمولاً با اتصالات سرد به یکدیگر متصل می شوند.

این سیستم در اکثر موارد با سقف سبک و به صورت موردی با انواع دیگر سقف اجرا می شود. تیر و تیرچه های این نوع سقف های سبک، همانند استاد و تراک های دیوار ها است.

سقف نهایی معمولاً از نوع شیب دار و با استفاده از خرپاهای فلزی ساخته شده از پروفیل های سرد نورد شده در نظر گرفته می شود (شکل زیر). قسمت های دیگر ساختمان نیز با استفاده از پروفیل های سرد نورد شده اجرا می شوند و با انواع مختلف تخته (گچی، سیمانی، چوبی، …) پوشیده می شوند

پوشش میانی این سازه که عایق پر کننده ما بین دیوارها می باشد را می توان با توجه به اقلیم های متفاوت از مواردی همچون پلی‌استیرن (یونولیت)، پلی اورتان، پشم سنگ و…. نیز استفاده کرد.
پوشش نهایی این سیستم می تواند با انواع تخته های ساختمان از جمله تخته سیمانی، چوب، تخته گچی و یا مصالح بنایی، سفال و آردواز صورت گیرد.

فرآیند تولید سازه LSF

پس از تایید نقشه معماری و جانمایی فضاها از سوی کارفرما/خریدار نقشه توسط تیم فنی شرکت نیوساد استاد جهت پروسه های طراحی المان های سازه، جانمایی تاسیسات و همچنین محاسبات وزنی آن اقدام میگردد.
نتیجتاً نقشه تهیه شده سازه به صورت سه بعدی و دو بعدی به کارفرما تحویل داده میشود که پس از مشاوره و بررسی آن مورد تایید نهایی جهت تولید قرار گیرد.
سپس نقشه نهایی به ماشین (Framecad F300i) منتقل شده و ماشین شروع به تولید المان ها به صورت کاملاً اتوماسیون میگردد.
ماشین مذکور پروسه های رول فرمینگ ورق، خزینه جای اتصالات(پیچ ها)، پانچ سوراخها جهت عبور لوله های آب و برق و در آخر پرینت کد شناسایی جهت نصب را بر روی المان های سازه اعمال میگردد.

 

 

 

تماس کارخانه:

آدرس: تهران،بزرگراه فتح(جاده قدیم تهران-کرج)، شهر قدس  بلوار ۴۵متری انقلاب، خیابان مصلی،خیابان نبوی،پلاک 3

تلفن: 46802597-021

فاکس: 46802598-021

 

 

 

 

 

======================================

 * فروش رپورتاژ آگهی کسب و کارهای ساختمانی در بخش تازه های صنعت ساختمان در سایت بسپار

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

تبلیغات      مراحل توليد موزاییک به شرح زیر می باشد:  1)آماده كردن مصالح : الف ) سنگ ريزه (‌ريگهاي رنگي ):  پس از استخراج سنگها از معادن مختلف آنها را به كارخانه آورده و ...

مراحل توليد موزاییک