تصویر شماره سنگ ملل - تولید کننده انواع سنگ ساختمانی
معرفی شرکت های ساختمانی

 

گروه سنگ ملل متشکل از گروه تولید سنگ ساختمانی و مشاوره و اجرا با هدف خدمت به صنعت ساختمان و پروژه های عمرانی کشور در زمینه تولید انواع سنگ های ساختمانی تاسیس گردیده است.
محصولات این شرکت اعم از مرمریت، گرانیت، تراورتن، لایم استون، سند استون، چینی، کریستال، گیوتین، آنتیک و مرمر با کیفیتی بالا از مرغوب ترین مواد اولیه و توسط مجهزترین ماشـین آلات سنگبـری و استفاده از فن آوری UV به صـورت تایـل و اسلب در دو خط مجزا تولیـد می شوند.

هم چنین مشاوران سنگ ملل با دانش بالا در زمینه آنالیز فیزیکی و شیمیایی سنگ های ساختمانی و تخصص در شنـاخت رنگ و کاربرد انواع سنگ ها در سبـک های مختلف معماری پیشنهاد متناسب با سلیقه و بودجه مشتریان را ارائه می نماید.
بخش اجرای سنگ ملل شامل اکیپ های ماهر و با تجربه می باشند که توانایی اجرای پروژه های سنگی اعم از نماهای کلاسیک و نماهای مدرن و انواع ابزارهای کلاسیک مورد نیاز در نماهای رومی یا کلاسیک را دارا می باشند و زیر نظر مهندسین طراح این شرکت مشغول به فعالیت می باشند.

 

محصولات :

مرمریت

 گرانیت

 تراورتن

 لایم استون

سند استون

چینی

کریستال

گیوتین 

آنتیک 

مرمر

 

استفاده از سنگ گرانیت به صورت کوبیک در سنگفرش
 

در فضای داخلی هم استفاده از گرانیت در کف و بدنه به علت طول عمر بسیار بالا و مقاومت خوب در مقابل سایش قابل استفاده است. البته این مزایا برای ساختمان های اداری و عمومی و یا در ساختمانهای خصوصی در قسمت های عمومی بیشترین تطابق را دارد.

 

باید توجه داشت که در کاربرد گرانیت در فضاهای داخلی، بحث گرم  سرد بودن رنگ و مسائلی از این قبیل که بسیار مورد توجه معماران و طراحان است، مهم و تاثیر گذار است.

در کنار محاسن ذکر شده نقایص یا معایبی هم بر گرانیت وارد است که به آنها می پردازیم.

  مشخصاتی که باعث انتخاب یک سنگ از نگاه یک طراح است دو وجه کلی دارد، یکی "مد" و دیگری زیبایی شناسی و ترکیبات آن، در حال حاضر سنگ گرانیت مد نیست ولی هستند معمارانی که از آن در قالب های مورد نظرشان استفاده می نمایند. با این توضیـح مختصر به بررسی گرانیت در فضاهای مخـتلف می پردازیم.

 

 

 

 

تماس با ما : 

اصفهان، شهرک صنعتی محمود آباد، فرعی دوازدهم، کارخانه سنگبری طاهر
تلفن: 3800639-031
 

 

 

 

 

 

======================================

 * خدمات رپورتاژ خبری کسب و کارهای ساختمانی در بخش تازه های صنعت ساختمان در سایت بسپار

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

تبلیغات    کفپوش لمینت  چیست ؟ مزایا و معایب لمینت ... لمینیت (laminate) که اصطلاحاً به آن لمینت و یا پارکت لمینیت نیز می‌گویند، از جنس HDF ، الیاف چوب فشرده (Hard Density Fiberboard)  است و مانند ...

کفپوش لمینت و مزایا و معایب لمینت
مزایا و معایب نمای سنگ طبیعی

مزایای سنگ نمای طبیعی : زیبایی و تنوع رنگ. وزن: سنگ گرانیت درای وزن بالایی نسبت به سایر نماها می باشد. امروزه استفاده از سنگ های آهکی متخلخل(تراورتن) و بهبود کیفیت ...