تصویر شماره شرکت آریا وین سان - تولید کننده درب و پنجره دوجداره upvc
معرفی شرکت های ساختمانی

شرکت آریا وین سان 

گروه آریا وین سان در سال 1388 تاسیس گردید ، این برند در ایران فعالیت خود را همزمان در فرآوری محصولات صنعت ساختمان آغاز نمود و با توسعه فعالیت شرکت در زمینه تولید محصولات ، درب و پنجره upvc نمود.

از جمله نکاتی که آریا وین سان را از سایر شرکتهای تولید کننده درب و پنجره upvc متمایز مینماید، فرایند تولید و نصب دقیق و استاندارد میباشد که این فرآیند در آریا وین سان با دقت و وسواس بسیار انجام میپذیرد. آریا وین سان در تولید و نصب این محصول سالهاست پروسه بسیار دقیقی را داشته و همواره سعی در بالا بردن دقت و کیفیت تولید و نصب درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی دارد. خدمات و مشاوره حرفه ای و کارساز تیم تخصصی آریا وین سان همواره منافع مشتری را در اولویت قرار میدهد چراکه سود شرکت در حفظ منافع مشتریان خود دنبال میشود.بزرگترین سرمایه این گروه، رضایتمندی کارفرمایان میباشد بدرستی که مشتریان خود، بزرگترین راهبران تولید کالا و خدمات میباشند و این چنین است که ما همچنان پایدار و خدمتگذاری امین و صادق در صنعت ساختمان مانده ایم ..

یکی از مهمترین اجزای درب و پنجره های upvc ، یراق آلات بکار رفته در آن است. هر پنجره با توجه به نوع جهت حرکت و شعاع باز شو ، بسته به ابعاد هر لنگه ، مکانیزه مخصوصی نیاز دارد که سهولا استفاده و تنوع زیادی را به مصرف کننده مدهد و انتخاب نوع مکانیزم و ابعاد آن با توجه به استانداردهای و مشورت با مصرف کننده انجام می شود ، نهایتا در زمان ترسیم نقشه فنی برای داشتن ایمنی و تحمل بارهای وارده با نرم افزار کنترل دقیق انجام می شود.

یراق آلات مصرفی این شرکت محصول شرکت ترکیه و آلمان بده و استانداردهای مقاومت در برابر خوردگی و دوام کیفیت را در سطح بالایی دارا هستند. رگلاژ در این نوع یراق آلات از چند جهت امکان پذیر است که امکان تنظیم حرکتی و چفت شدن کامل لنگه ها را به مت می دهد.

با توجه به نوع کاربری درب و پنجره های upvc انواع مختلف به شرح درج شده در سایت ویا با ترکیبات مختلف دیگر قابل ساخت می باشد.

 

برخی از محصولات

  • پنجره آکاردئونی

  • پنجره کشویی تک ریل

  • پنجره لولای فرانسوی

  • پنجره کلنگی

  • پنجره بازشو (تک حالته)

 

 

 

 

 
جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی