تصویر شماره شرکت ارژن پلاست تولید کننده دیوارپوش در ارومیه
مصاحبه با کسب و کارها

شرکت ارژن پلاست 

  گروه صنعتی ارژن پلاست، اولین و بزرگترین تولید کننده همزمان دیوارپوش های روکش دار و چاپی در غرب کشور در مرکز استان آذربایجان غربی در شهر ارومیه می باشد که فعالیت رسمی خود را در سال 1385 شروع نموده است که در راستای این هدف با استفاده از بهترین ماشین آلات روز دنیا و به کارگیری مجرب ترین پرسنل فن پلیمری و تکنولوژی روز اروپا با هدف جلب رضایت مصرف کنندگان محترم داخل و خارج کشور اقدامات بسیار ارزنده ای را شروع نوده و بدینوسیله نقش مهمی در زیبا سازی و آبادانی کشور داشته است .

همچنین با استفاده از بهترین مواد اولیه برای تولید دیوار پوشهای PVC  با کیفیت بالا و نیز چاپ توسط ماشین های روز دنیا، این مجموعه را قادر ساخته تا علاوه بر دیوارپوش های روکش دار ، دیوارپوش های چاپی و تک رنگ با رنگ های بسیار طبیعی در انواع طرح های مختلف تولید و در اختیار مشتریان مشکل پسند قرار دهند .به یاری خداون منان، گروه صنعتی ارژن پلاست توانسته است تا محصولات جدید و به روز تولید و به تمام نقات کشور ارسال نماید .شایان ذکر است که محصولات این شرکت دارای 5 سال تضمین کیفیت از بیمه ایران می باشند.

 

محصولات :

 

گارانتی

تمام محصولات ارژن پلاست دارای ضمانت نامه بیمه ایران به مدت 5 سال می باشد .

تذکر : لازم به توضیح است که ضمانت نامه ی اجناس فقط با مهر نمایندگی رسمی و کارخانه معتبر میباشد و نیز بسته بندی ارژن پلاست نیز در اجرای ضمانت نامه حائز اهمیت می باشد .

 

تماس با ما

  آدرس کارخانه : ارومیه، بزرگراه شهید فعال(جاده سنتو)، کیلومتر 12

      تلفکس: 04433384045 شماره تماس جدید

     دفتر فروش : ارومیه، خیابان مدنی 2، روبروی پارکینگ شهرداری

      تلفن :  32245858 - 044

     32255227 -044

 

     تلفن مستقیم مدیریت فروش :     32245858 - 044

     سامانه پیام کوتاه :  سفارش محصول   - 10005899312639

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

اجزای تشکیل دهنده ی آسانسورهای هیدرولیک : تابلو فرمان سنسور حرارتی مدار قدرت ترموستات روغن فریم کابین (یوک یا کاراسلینگ) شیر اضطراری برقی شیرها جک و پیستون  مزایای آسانسورهای هیدرولیک : از ضریب ایمنی بالایی برخوردارند. چاه آسانسور می تواند ...

آسانسور هیدرولیک چیست | جزئیات آسانسور هیدرولیکی

معرفی گروه معماری آرنا طراحی و اجرای معماری و دکوراسیون داخلی و نمای ساختمان شرکت مهندسی آرنا و ایده های زندگی لوکس متشکل از آقایان مهندس علی سپهر، مهندس ایمان عربی، ...

شرکت مهندسی معماری آرنا