تصویر شماره شرکت دانش بنیان به ساز انرژی - تولید کننده  سیستم های کنترل هوشمند موتورخانه
معرفی شرکت های ساختمانی

معرفی شرکت دانش بنیان به ساز انرژی

در اوایل دهه ۸۰ شمسی سال هایی معدود شرکت هایی با هدف بومی سازی تکنولوژی های نوین و انطباق هرچه بیشتر یافته های دنیای مدرن با احتیاجات صنعت ساختمان در ایران تلاشی جدی و مستمر را در بررسی مدل های بهینه سازی مصرف انرژی در ساختمان بویژه تجهیزات هوشمند کاهنده مصرف گاز موتورخانه آغاز نمودند.

در این راستا متخصصین توانمند این شرکت نیز با همکاری مراکز علمی و تحقیقاتی کشور از سال ۱۳۸۳ فاز مطالعاتی را آغاز کردند. بررسی ویژگی های منحصر بفرد صنعت ساختمان در ایران از قبیل تفاوت های گسترده اقلیمی، الگوهای خاص مصرف انرژی در نقاط مختلف کشور و بافت سنتی ساخت و ساز و تنوع شرایط آب و هوایی و ویژگی های فرهنگی هر منطقه، یافتن الگوهای مورد نیاز برای طراحی سامانه های کنترل هوشمند موتورخانه را با چالش های جدی روبرو ساخت، لیکن با همت بلند متخصصین داخلی و با انجام سرمایه گذاری مناسب در سال ۱۳۸۵ فاز اجرایی تولید اولین محصول هوشمند با نام ESC-807 آغاز و از سال ۱۳۸۶ به بازار مصرف ارائه گردید.

از سویی این محصول در سال ۱۳۸۷ پس از طی مراحل آزمایش و تست ۱ ساله موفق به اخذ تأییدیه سازمان بهینه سازی مصرف سوخت شد.

استراتژی این شرکت تولید محصول نوینی بود که در قیاس با محصولات مشابه خارجی از مزایای زیر برخوردار باشد :

الف) عملکرد موثر در کاهش گاز مصرفی موتورخانه مرکزی ساختمان ها

ب ) قیمت مناسب برای مصرف کننده

ج ) تولید داخل و در نتیجه صرفه جویی ارزی در کشور

د) کاهش هزینه های مصرف انرژی در سبد هزینه خانوار

ه) حمایت از کاهش آلاینده های زیست محیطی ناشی از سوخت های فسیلی

و) امکان نصب آسان و سریع

ز) خدمات پشتیبانی گسترده در طول شبانه روز

ح) قابلیت اجرای این سیستم ها در ساختمان های مسکونی، اداری، تجاری، ورزشی و غیره

استقبال روزافزون و چشمگیر مصرف کنندگان خصوصی و دولتی از این محصول که با نام تجاری BEST CONTROL عرضه گردیده بود رسالت بزرگتری را بر دوش متخصصان و مدیران شرکت به ساز انرژی قرارداد. رسالتی که همزمان با طرح موضوع هدف مندی یارانه ها رنگ و بویی متفاوت داشت.

در شرایطی که نمونه های خارجی فاقد کارایی کافی بوده و هزینه های سنگینی را تحمیل می نمودند و برخی از معدود تولید کنندگان داخلی شتاب زده در جهت گسترش فروش و سودآوری حرکت می کردند، این شرکت با تاکید بر کیفیت محصول بجای کمیت آن و نیز تحلیل آمار و اطلاعات فنی اخذ شده از سیستم های نصب شده و توجه به اصل مهم رضایت مشتریان بخصوص در بخش پشتیبانی و خدمات پس از فروش از سال ۱۳۸۹ حرکت نوینی را با نگاهی حرفه ای و نقادانه آغاز نمود، جمع بندی حاصل از مطالعات انجام شده مبین آن بود که انتظارات جامعه از صرفاً تولید محصولی با عملکرد کاهش مصرف سوخت و بالطبع کاهش هزینه ها فراتر رفته و نیازمند محصولی جدید با عملکردی متفاوت و فلسفه ای متفاوت می باشد ولذا بجای بهبود نسبی تولیدات موجود، همانند عملکردی که سایر شرکت های رقیب انجام دادند تفکر ایجاد محصولی جدید که در راستای حفظ دستاوردهای مثبت قبلی گامی اساسی در ارتقاء سطح تکنولوژی عملکردی و رضایت بخش مصرف کنندگان است در شرکت شکل گرفت.

با کمال مسرت لازم می داند به اطلاع برساند که محصول جدید این شرکت با نام ESC-846 (پیشرفته ترین سیستم هوشمند موتورخانه) پس از قریب به ۲ سال تحقیق و پژوهش متخصصان داخلی و انجام سرمایه گذاری های قابل توجه مالی به فاز اجرایی و تولید رسید.

این محصول کلیه کاستی های موجود در نمونه های مشابه داخلی و خارجی و نمونه قدیم دستگاه تولیدی این شرکت را برطرف و نیز نقاط قوت نمونه های مشابه را بررسی و مورد استفاده قرارداد.

از سوی دیگر در راستای برنامه این شرکت در زمینه هرچه بهتر ساختن ساختار خدمات پس از فروش، این شرکت موفق گردید تا سیستم خدمات پشتیبان آنلاین خود را طراحی و تولید نماید تا از این پس کلیه خدمات پس از فروش بصورت لحظه ای و بدون نیاز به مراجعه حضوری و از طریق رایانه و خط تلفن از داخل شرکت انجام پذیرد.

این محصول در نوع خود کم نظیر بوده و قابلیت های متعدد فنی آن همراه سهولت در نصب و راه اندازی و پشتیبانی از راه دور (از طریق رایانه و خط تلفن) از ۱۲ ماه گارانتی تعویض و ۱۸ ماه گارانتی عملکرد و ۱۵ سال پشتیبانی تأمین قطعات برخوردار می باشد.

لازم به ذکر است که در طراحی این محصول ضمن پایبندی به اهداف اولیه شرکت ۶ ویژگی زیر بعنوان محورهای فلسفی تولید مد نظر قرار گرفته است :

۱-    افزایش راندمان در صرفه جویی مقدار مصرف انرژی و در نتیجه صرفه جویی هرچه بیشتر در هزینه ها

۲-    کاهش هزینه های راهبری ساختمان نظیر استهلاک تجهیزات، هزینه های نگهداری و برق مصرفی تجهیزات موتورخانه

۳-    ایجاد آسایش پایدار برای ساکنین از طریق حداکثر انطباق عملکرد با دمای داخل و خارج ساختمان

۴-    پشتیبانی از راه دور از طریق رایانه و خطوط تلفن ثابت و GSM(سیم کارت و تلفن همراه)

۵-    قابلیت ارتقاء نسخه های جدید از طریق سیستم های ارتباط غیرحضوری و نیز قابلیت اتصال به سیستم های کنترل مرکزی و ارائه گزارشات کاربردی

۶-     قیمت های مناسب و توجیه پذیر اقتصادی با قابلیت برگشت سرمایه در حداقل زمان ممکن (۲ ماه تا ۲ سال) از تاریخ بهره برداری

ویژگی های فوق الذکر که نتیجه تلاش شبانه روزی محققان و متخصصان شرکت می باشد از دید و نظر تیزبین ناظران کیفی و متخصصان این صنعت پنهان نبوده و خوشحالیم که ثمره این زحمات با انتخاب به حق این شرکت بعنوان تولید کننده برتر سال ۱۳۹۰ در سیستم های کنترل هوشمند موتورخانه متجلی گردیده است.

یقین داریم که گرامی داشت فلسفه صیانت از حقوق مصرف کنندگان از طریق پایبندی بر حفظ و ارتقاء مستمر کیفیت موجب گسترش فرهنگ تولید خلاقانه در کشور خواهد گردید

 

محصولات

  • سیستم هوشمند موتورخانه

  • کنتور انرژی / انرژی میتر

  • سیستم هوشمند چیلر

  • شبکه حسگر بی سیم

  • خدمات معاینه فنی

 

 

تماس با ما

آدرس : تهران، بزرگراه محمدعلی جناح، کوچه بایندریها، نبش کوچه امراللهی، پلاک 2

تلفن های دفتر مرکزی 02166197993-66197987-66195654

 

 

 

===================================

جهت درج رپورتاژ آگهی دائمی خود در بخش "تازه های صنعت ساختمان"

با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید.

بسپار | نیازمندیهای صنعت ساختمان ایران 
▶️ Instagram: @bespargroup
☎️ Call: 0912 220 4073

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی