تصویر شماره شرکت سنگ ساختمانی چلیپا
تصویر شماره شرکت سنگ ساختمانی چلیپا
تصویر شماره شرکت سنگ ساختمانی چلیپا
سایر کسب و کارها

 

شرکت سنگ ساختمانی چلیپا تنها تولید کننده سنگهای رسوبی ایتالیایی در سراسر خاورمیانه. صد در صد سورت – مقاومت بسیار بالا – بسیار مناسب برای منازل و مراکز پر رفت و آمد می باشد.

سنگ ساختمان  CPS از خرد شدن و احیای سنگهای طبیعی بدست می آید به این صورت که سنگهای طبیعی و مرغوب کوه توسط دستگاه هایی بسیار پیشرفته خرد شده و مجددا توسط دستگاه های پیچیده و با تکنولوژی روز دنیا احیا می شود. در این روش سنگهای تولید شده از ۹۶ تا ۹۷ درصد سنگ خالص به همراه مقدار کمی رزین بدست می آید. همین امر موجب می شود که این سنگها از تمامی خواص سنگ های طبیعی برخوردار بوده و علاوه بر آن مزیتهای چشمگیری نیز به آن اضافه می شود.

شرکت مهندسی چلیپا از سال ۸۰ فعالیت خود را در زمینه طراحی و نصب و سرویس نگهداری تاسیسات ساختمانی آغاز کرد اما بعد از گذشت چندی اقدام به واردات سنگهای لوکس ساختمانی از ایتالیا نمود که با وجود قیمت تمام شده بالا اما استقبال بسیار خوبی از آن به عمل آمد و در زمره یکی از متریال های پرفروش ساختمانهای لوکس تهران و بسیاری از شهرها قرار گرفت.

 

کارشناسان فنی شرکت

کارشناسان فنی شرکت مجوعه ای از مهندسان زبده ایرانی و ایتالیایی هستند که با بهره گیری از سالها تجربه و علم آکادمیک در این حرفه مشغول فعالیت بوده و هستند.

تمامی کارشناسان فنی شرکت دوره های تخصصی در زمینه سنگ شناسی و اصول ساخت و ساز را در ایتالیا گذرانده و با علم و دانشی متناسب با روز دنیا در این حرفه مشغول فعالیتند.

شرکت مهندسی چلیپا اولین و تنها تولید کننده مصنوعات سنگی رسوبی در ایران است. این شرکت با بهره گیری از تکنولوژی و دانش روز توانسته در صنعت ساختمان گامهای بزرگی برداشته و تحولی شگرف ایجاد کند.

مطلب پیشنهادی : مزایا و خصوصیات سنگ تراورتن

 

از توانمندی ها و تولیدات شرکت می توان به موارد زیر اشاره نمود.

۱- سنگهای مهندسی و فناوری شده:

از توانمندی ها و تولیدات شرکت چلیپا می توان به سنگهای CPS اشاره نمود. سنگهای CPS با تکنولوژی تولید منحصر به فرد برای اولین بار در ایران توانست تحولی بزرگ ایجاد کند. تنوع در رنگ بندی و سورت بسیار دقیق و زیبای اینگونه سنگها مزیتی چشمگیر محسوب می شود.

۲- قرنیز سنگی :

یکی دیگر از توانمندی ها و تولیدات منحصر به فرد شرکت چلیپا، ساخت قرنیز سنگی با ابعاد و طرح های دلخواه است. به این صورت که کارفرما می تواند طرح مورد نظر خود را ارائه کرده و طبق همان الگو قرنیز تهیه شود. مزیت اصلی قرنیزهای شرکت چلیپا در دقت بسیار بالای قرنیز و همچنین عدم وجود خلل و فرج در آن است که بر زیبایی کار دو چندان می افزاید.

۳- ستون سنگی :

ستون های سنگی شرکت چلیپا یکی از منحصر به فرد ترین و متفاوت ترین ستون موجود در ایران است. این ستونها با قیمتی بسیار مناسب و کیفیتی منحصر به فرد توانسته گامی بزرگ در این صنعت بر دارد.

۴- تابلو سنگ :

شرکت چلیپا برای اولین بار در ایران موفق به چاپ رنگی بر روی سنگ به صورت برجسته و سه بعدی شده است. با توجه به زیبایی بسیار بالای اینگونه تابلو سنگها، از آنها می توان به عنوان هدایای تبلیغاتی استفاده نمود. لازم به ذکر است که هر طرح و یا چهره ای قابل پیاده سازی بر روی سنگ است.

۵- سنگ سفید نما :

سنگهای نمای CPS با رنگ سفید صدفی برای اولین بار در ایران توانست تحولی بزرگ در صنعت ساختمان سازی ایران ایجاد کند. این سنگها با داشتن جذب آب پایین لک پذیری بسیار پایینی دارند و نتیجتا دیرتر سیاه و آلوده می شوند. از مزیتهای عمده دیگر این سنگها در سورت بودن بسیار تمیز و زیبا بودن آن می توان اشاره نمود.

۶- سنگ پاساژ :

سرامیک ها و سنگهای طبیعی معضلی بزرگ در صنعت ساخت مراکز پر رفت و آمد هستند. سرامیک ها دوام و استقامت کمی دارند و سنگهای مرمریت لک پذیری بسیار بالایی و استقامت پایینی دارند، لذا هر دو به عنوان معضلی بزرگ در مراکز پر رفت و آمد محسوب می شوند.

سنگهای ویژه پاساژ CPS تحولی بزرگ در این صنعت ایجاد کرده اند. این سنگها از استقامت بسیار بالایی برخوردارند، از سویی دیگر به هیچ عنوان در اثر چای یا قهوه و یا ریختن مواد دیگر تغییر رنگ نمی دهند.

 


آدرس: خیابان ستارخان – نرسیده به میدان توحید – روبه روی کوثر دوم جنب اغذیه نشاط – پلاک ۷۵ – طبقه سوم

  •   تلفن:  ۶۶۱۲۱۰۶۸ – ۶۶۹۲۲۴۴۰

  •  موبایل:   ۰۹۱۲۵۱۴۹۴۲۹

                                فکس: ۶۶۹۳۰۵۵۲

                                ساعات تماس: از ۱۰:۳۰ الی ۱۷:۳۰

 

 

 

 

 

پایان مطلب


 

 

جهت ارتباط با کسب و کارهای فعال در  این زمینه برای خرید انواع سنگ ساختمانی به این لینک مراجعه کنید

 

تهاتر سنگ ساختمانی با ملک یکی از روش های خوب و به صرفه در داد و ستد هست - فقط با نظارت وکیل انجام دهید

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

آیفون تصویری از کجا بخریم ؟

  آیفون تصویری، یکی از مهمترین و اساسی ترین لوازم مورد نیاز یک ساختمان است. بسته به کارایی آن ساختمان از نظر ادای، تجاری یا مسکونی آیفون های تصویری کارکرد ...