تصویر شماره شرکت شیرآلات بهداشتی اباب - تولید کننده شیرآلات بهداشتی
تصویر شماره شرکت شیرآلات بهداشتی اباب - تولید کننده شیرآلات بهداشتی
معرفی شرکت های ساختمانی

معرفی شرکت شیرآلات بهداشتی اباب

شیرآلات بهداشتی اباب برندی جدید در صنعت شیرآلات ایران است که با تکیه بر بیش از نیم قرن تجربه تولید در صنعت  فطعات برنجی مخصوصا قطعات مورد استفاده در امور آب برای ارائه محصولاتی با کیفیت گام در این راه نهاده است . استفاده از مواد اولیه استاندارد و مرغوب ، توجه به دانش فنی روز و به کارگیری دستگاههای مدرن با نگاه ایجاد اشتغال ، توجه به تلرانس های مهم در تولید قطعات ، استفاده از کارتریج های دارای استاندارد و اروپایی و قیمت فروش مناسب با توان اکثر خریداران از ویژگیهای تولیدکنندگان شیرآلات بهداشتی اباب می باشد . تولید بر اساس تنوع کیفیت و تقاضا اساس کار شیرآلات اباب را تشکیل می دهد

 

ویژگی های شیرآلات بهداشتی

شیرآلات اباب از مواد اولیه استاندارد شامل لوله ها و میله های برنجی اکستروژن با روش تراشکاری کامل ساخته می شوند که به دلیل مهندسی بودن روش تولیدِ مواد اولیه مذکور ، شیرآلات تولید شده از آن نیز  از بافت یکسان و محکم ، بدون خلل و فرج و همچنین از تقارن هندسی منظم و  زیبا و آبکاری بدون موج در مقایسه با شیرآلات حاصله از ریخته گری برخوردارند .

۱-  در این شیرآلات عدم وجود خلل و فرج ( مُک) در داخل لوله و مسیر آب و بافت بدنه ، موجب جلوگیری از رسوب گذاری در شیرآلات و جلوگیری از گرفتگی مسیر می شود.

۲-  کاهش سطح تماس آب با فلز و عناصر مضر آن در مقایسه با انواع ریخته گری شده ، سبب کاهش زمان و درصد تماس آب با جداره های فلزی شیرآلات شده و از خطر آلودگی آب با عناصر ترکیبی به شدت می کاهد

۳-  یکنواختی و یگانگی ضخامت جداره ها به خاطر خاصیت اکستروژنی ماده اولیه موجب مقاومت بیشتردر مقابل  ترکیدگی و شکست ناگهانی  در مقایسه با انواع شیرآلات ریخته گری شده خواهد گردید.

۴-  نداشتن اعوجاج ( امواج ) سطحی در منظر لایه آبکاری شده در مقایسه با انواع ریخته گری شده از دیگر ویژگیهای مهم این شیرآلات است .

تولید شیرآلات بدون ریخته گری گامی مثبت در جهت حفظ محیط زیست می باشد.

 

تماس با ما

آدرس کارخانه : مهدیشهر ، ناحیه صنعتی گل رودبار ، بلوار کارگر خیابان ۲۲ متری دوم ، پلاک ۱۰     

تلفن : ۰۲۳۳۳۶۴۲۵۳۹              تلفکس : ۰۲۳۳۳۶۴۲۰۳۳

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی