تصویر شماره شرکت میکا شیر - تولید کننده شیرآلات بهداشتی
معرفی شرکت های ساختمانی

شرکت میکا شیر

در سال 1365 شرکت تولیدی میکاشیر فعالیت خود را درخصوص صنعت شیرآلات بهداشتی ساختمانی و شیرهای توپی دستی آغاز نمود. ارائه محصولات اصیل با بهترین کیفیت، ومطابق بااستاندارد ملی جمهوری اسلامی ایران همراه با قیمت مناسب و نوآوری از جمله ویژگی های خاص این شرکت می باشد. کلیه فعالیت های این شرکت تاکنون بر اصل مشتری مداری بوده و اعتقاد همیشگی این مجموعه “رضایت مشتری” است. در مسیر حرکت میکاشیر در بخش تولید و ارائه محصولات، همیشه دو اصل مهم مد نظر بوده است:

  1. کیفیت راز ماندگاری است
  2. رضایت مشتری هدف ماست
 

هدف این شرکت بدست آوردن اعتماد و رضایت هر چه بیشتر مشتریان از طریق ارایه محصولات و خدماتی است که ریشه در اصالت و کیفیت دارد. لذا در تمامی مراحل ساخت محصولات، همواره سعی بر این بوده که از برترین مواد اولیه و بکاربری از پیشرفته ترین تکنولوژی روز، تمامی محصولات شیرآلات ساختمانی تولید و ارائه گردند.
اصل تداوم در کیفیت و رضایتمندی مشتری بنیان اساسی این شرکت بوده و همواره سعی نموده با بهره گیری از مشاورین ارشد در این راستا قدم بردارد.

 

محصولات :

  • شیرآلات بهداشی شلنگی

  • شیرآلات بهداشی تکی

  • شیرآلات بهداشی لباسشویی

  • شیرآلات بهداشی پیسوار بهداشتی

  • سایر شیرآلات بهداشتی 

 

 

تماس با ما :

تهران چهارراه گلوبندک سرای فروردین نو پلاک7 دفترفروش شیرآلات بهداشتی میکاشیر.

تلفن دفتر فروش:      02155699740-02155699741
تلفکس:                  02155628995

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

چیدمان اتاق خواب کوچک

برای کسانی که اتاق خواب کوچک دارند دغدغه ی اصلی چیدمان اتاق خواب می باشد. اینکه با چه ترفند و روشی بتوانیم کوچک بودن اتاق را به چشم نیاوریم و ...

تهویه مطبوع تهویه مطبوع یا هوارسانی دلپذیر یا هوایش دلپذیر شاخه‌ای از مهندسی مکانیک است. وظیفه آن تأمین شرایطی است که موجب رفاه انسان شود و برای نگهداری محصول یا ...

انواع تهویه مطبوع