تصویر شماره شرکت نصب و راه اندازی آسانسور | آسمان نورد اسپادانا
تصویر شماره شرکت نصب و راه اندازی آسانسور | آسمان نورد اسپادانا
تصویر شماره شرکت نصب و راه اندازی آسانسور | آسمان نورد اسپادانا
معرفی شرکت های ساختمانی

 

 

در سال 1387 شركت آسانسور و پله برقی آسمان نورد اسپادانا با هدف بهبود كيفيت نصب ، نگهداري ، نوآوري و توجه توأمان طراحي – مهندسي و مديريت كنترل پروژه و ظرافت هاي هنري – مهندسي صنعت آسانسور تأسيس گرديد. آسمان نورد اسپادانا با سابقه اي بيش از 7 سال (به مديرعاملي آقای حمید ثنائی) مي باشد. در اين سالها آسمان نورد اسپادانا تمام همت خود را به كار بسته است تا با كنار هم قراردادن افراد با تجربه و فني و جوانان با انگيزه و دانش بتواند سهم كوچك خود در پيشرفت صنعت جمهوري اسلامي ايران را ادا نمايد. امروز شركت آسانسور و پله برقي آسمان نورد اسپادانا توانايي اجراي انواع آسانسورهاي مسافربر و باربر اعم از كششي، گيربكسي و گيرلس، آسانسورهاي هيدروليك مستقيم و غيرمستقيم، آسانسورهاي پانوراما (شيشه اي)، آسانسورهاي خانگي، بيماربر، آسانسورهاي صنعتي، سد، پالايشگاه و پتروشيمي، ضد جرقه و ضد حريق و … با ظرفيت و سرعتهاي گوناگون را دارا مي باشد. شركت آسمان نورد اسپادانا در 6 سال گذشته پروژه هاي متعددي را نصب و نوسازي نموده كه ليست برخي از آنها را مي توان در رزومه یا وب سايت شركت مشاهده نمود، همچنين واحد تخصصي سرويس و نگهداري شركت بيش از چند صد مشتري را مديريت مي‌نمايد .  

سخن مدیرعامل

شرکت آسمان نورد اسپادانا تلاش دارد تا در کنار ارایه آسانسورهایی با کیفیت بتواند خدماتی در خور مشتریان عزیز ارایه نماید.

میزان رضایت مشتریان سابق و فعلی در زمینه فروش آسانسور و خدمات پس از فروش نشان دهنده ی اهمیت بالای امر خدمت رسانی و پشتیبانی در حین و پس از فروش برای مدیران شرکت می باشد.

تلاش کرده ایم با استفاده از تکنولوژی به روز و مدرن دنیا، ایجاد واحد های مدیریت پروژه، مدیریت کنترل کیفیت، مدیریت رضایت مشتری و مدیریت خدمات پس از فروش یک گام جلوتر در زمینه ی اثبات نگاه و عمل مشتری مدار برداریم .

 سبز و پیروز باشید

مدیریت شرکت آسمان نورد اسپادانا

 

آسانسور

یکی از مهمترین مشکلات برخی سازندگان ساختمان، انتخاب یک شرکت مناسب برای آسانسور و محصولی با کیفیت است. چرا که آسانسور پس از نصب و راه اندازی در جلب یا عدم جلب رضایت مالکین و ساکنین یک ساختمان نقش بسزایی دارد. باید توجه داشت که اولین و مهمترین ملاک برای خرید آسانسور از یک شرکت آنست که آیا آن شرکت دارای مجوز طراحی و مونتاژ معتبر از وزارت صنعت ، معدن و تجارت، و نیز گواهی عضویت در سندیکای آسانسور می باشد یا خیر؟ همچنین ضروری است صحت و اعتبار مجوزها استعلام گردد . 

انتخاب درست یک شرکت و نیز انتخاب مشخصات فنی متناسب با نوع کاربری، موقعیت و نیز تعداد افراد ساکن در مجموعه، یک موفقیت مهم برای سازندگان ساختمان محسوب می‌شود. متأسفانه در مواردی مشاهده می شود سازندگان ساختمان و یا حتی برخی مهندسین مشاور دید اصولی و درستی از آسانسور و انواع آن نداشته و همین عامل موجب انتخاب نادرست می‌شود 
به طور کلی مواردی که در نصب و راه اندازی یک آسانسور بسیار پر اهمیت است عبارتند از : 
1 – کیفیت اجناس 
2 – کیفیت نصب 
3 – کنترل کیفیت تجهیزات 
اگر در هریک از موارد فوق اشکالاتی وجود داشته باشد، میتواند منجر به سلب رضایت و آسایش مصرف کننده گردد . 
در مشخصات فنی آسانسورها صرفاً به نوع قطعات اشاره می شود نه کیفیت آن ، بنابراین کیفیت قطعات می تواند متغیر باشد. به عنوان مثال بسیاری از خریداران تنها به اینکه سیستم آسانسور VVVF است بسنده نموده و اقدام به مقایسه قیمتها بر این اساس می کنند. در حالیکه سیستم های VVVF تفاوتهای اساسی در کیفیت و قیمت با یکدیگر دارند. سیستم VVVF در دو نوع Close loop و Open loop دسته بندی می شود. سیستم Close loop که به عنوان سیستم قابل قبول برای آسانسور شناخته می شود، به همراه انکودری که بر روی موتور گیربکس نصب می گردد نتیجه بسیار مطلوبی را در کیفیت حرکت ارائه می کند. به علاوه نوع و مارک درایو کنترل سرعت آن نیز در کیفیت و قیمت بسیار مهم است. در واقع دو سیستم VVVF با درایوهای کنترل سرعت متفاوت، مارک تابلوفرمان متفاوت و نیز نصب سیستم بصورت Open loop یا Close loop میتواند تا 15 درصد موجب اختلاف قیمت در کل قیمت آسانسور گردد.
حال اگر مباحث کیفیت نصب و کنترل کیفیت تجهیزات را نیز در نظر بگیریم درخواهیم یافت که خرید آسانسور را در شرایط کنونی بایستی به دقت انجام داد و پس از بررسیهای دقیق به آن مبادرت نمود .

 

تلفن/ فکس : 332668920 و 32646678

تماس با مدیرعامل :

09133041004   و  09132650379

نشانی :

هشت بهشت غربی ،چهار راه گلزار، مجتمع هشت بهشت، طبقه2 ، واحد ۲۲

 

 

 

 

 

 

======================================

 * خدمات رپورتاژ خبری کسب و کارهای ساختمانی در بخش تازه های صنعت ساختمان در سایت بسپار

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

تبلیغات    کفپوش لمینت  چیست ؟ مزایا و معایب لمینت ... لمینیت (laminate) که اصطلاحاً به آن لمینت و یا پارکت لمینیت نیز می‌گویند، از جنس HDF ، الیاف چوب فشرده (Hard Density Fiberboard)  است و مانند ...

کفپوش لمینت و مزایا و معایب لمینت
مزایا و معایب نمای سنگ طبیعی

مزایای سنگ نمای طبیعی : زیبایی و تنوع رنگ. وزن: سنگ گرانیت درای وزن بالایی نسبت به سایر نماها می باشد. امروزه استفاده از سنگ های آهکی متخلخل(تراورتن) و بهبود کیفیت ...