تصویر شماره شیک ترین صندلی بار برای اپن آشپزخانه
معماری و دکوراسیون

صندلی بار برای اپن آشپزخانه و کابینت جزیره ای یکی گزینه های بسیار مناسب برای زندگی امروزی و همچنین دکوراسیون آشپزخانه کوچک است. انتخاب صندلی بار و صندلی اپن مناسب برای دکوراسیون آشپزخانه چالش برانگیز است چرا که عوامل بسیاری مانند ارتفاع، مدل و سبک و راحتی را باید مدنظر قرار داد.

ارتفاع مناسب صندلی بار

آیا صندلی بار باید در سطحی بالاتر از اپن آشپزخانه قرار گیرد؟ برای اینکه بدانید چه نوع صندلی اپنی می خواهید ارتفاع میز یا کابینت خود را اندازه گیری کنید. این نکته را در ذهن داشته باشید که نشیمن گاه صندلی بار برای راحتی بیشتر باید بین ۲۰-۳۰ سانتیمتر پایینتر از سطح کابینت و میز قرار داشته باشد.

  • صندلی معمولی به طور معمول ۴۵ سانتیمتر از زمین تا قسمت نشیمن ارتفاع دارد.
  • صندلی اپن دارای ارتفاعی حدود ۶۰-۷۰ سانتیمتر از سطح زمین است.
  • صندلی بار ارتفاعی بین ۷۰-۸۰ سانتیمتر از سطح زمین دارد.

بدانید چند صندلی بار و اپن برای دکوراسیون آشپزخانه می خواهید.

فراموش نکنید که فاصله بین دو صندلی اپن و صندلی بار باید به اندازه کافی باشد تا افراد به راحتی بتوانند روی آن بنشینند، برخیزند، غذا بخورند و حرکت کنند.

  • اگر پهن ترین قسمت صندلی بار شما ۴۰-۴۵ سانتیمتر است، به اندازه ۵۰-۵۵ سانتیمتر بین دو صندلی فاصله نیاز است.
  • اگر پهن ترین قسمت صندلی بار شما ۴۸-۵۵ سانتیمتر است، به اندازه ۶۰-۶۵ سانتیمتر بین دو صندلی فاصله نیاز است.
  • اگر صندلی بار چرخان یا دسته دار دارید، باید فضای بیشتری برای فاصله دو صندلی در نظر بگیرید.

مدل صندلی بار را در نظر بگیرید.

می خواهید سبک دکوراسیون منزل شما هماهنگ باشد و اجزای مختلف در فضای داخلی با یکدیگر هم خوانی داشته باشند؟ در دکوراسیون آشپزخانه ترجیح می دهید وسایل دسته بندی باشند و یا وحدتی بین آنها دیده شود؟ آیا صندلی اپن و صندلی بار در فضای آشپزخانه کاربرد دارند؟ با پاسخ به این سوالات می توانید مدل صندلی اپن را به گونه ای خریداری کنید که به خوبی مورد استفاده قرار گیرند.

اگر صندلی اپن در راهروی باریک یا شلوغ قرار دارد یا اینکه نمی خواهید در یک نگاه دکوراسیون آشپزخانه به گونه ای باشد که کابینت ها دیده نشوند، از نوعی از صندلی بار بدون پشتی استفاده کنید. این نوع صندلی را راحتی چابه چا می شوند.

چنانچه تنوع را دوست دارید و می خواهید وسیله ای چشمگیر و متفاوت در دکوراسیون آشپزخانه خود داشته باشید از صندلی بار با پشتی پهن استفاده کنید که قسمت نشیمن راحت و مناسبتری هم دارد.

متریال مناسب برای صندلی بار در آشپزخانه

اگر می خواهید صندلی بار و اپن را در قسمتی که غذا خورده می شود قرار دهید، از متریالی استفاده کنید که نیاز به مراقبت و تمیز کردن چندانی نداشته باشد. برای این منظور می توانید از چرم، چوب و فلز استفاده کنید. صندلی بار با روکش نشیمن باید از جنس میکروفیبر باشد که به سادگی تمیز و پاک می شود. همچنین می توانید از کوسن یا بالشت های کوچک روی صندلی بار استفاده کنید که به سادگی قابل شستن هستند.

در دکوراسیون آشپزخانه به سبک کلاسیک، مدرن، سنتی، روستیک و معاصر می توانید صندلی باری را پیدا کنید که ظاهر فضای شما را تکمیل کند. نیازی نیست حساسیت زیادی به خرج دهید. اگر فضای غذاخوری شما در جوار آشپزخانه قرار دارد، لزومی ندارد سبک و مدل مکان های نشستن و صندلی ها از یک نوع باشند.

اگر در حال حاضر متریال چوب را در دکوراسیون آشپزخانه به مقدار زیادی به کار برده اید، ترکیب چوب و فلز را امتحان کنید. ذهن خود را باز کنید و سپس متریال و مدل صندلی بار را برای آشپزخانه خود به درستی انتخاب کنید.

 

 

 

 

منبع:چیدانه

=======================================

جهت درج رپورتاژ آگهی دائمی خود در بخش "تازه های صنعت ساختمان" با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید

بسپار | نیازمندی های صنعت ساختمان 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

انواع تهویه مطبوع

تهویه مطبوع تهویه مطبوع یا هوارسانی دلپذیر یا هوایش دلپذیر شاخه‌ای از مهندسی مکانیک است. وظیفه آن تأمین شرایطی است که موجب رفاه انسان شود و برای نگهداری محصول یا ...