تصویر شماره فروش رپورتاژ آگهی | خدمات رپرتاژ خبری | خرید رپورتاژ آگهی
خبرهای داخلی سایت

خدمات رپورتاژ (رپرتاژ) آگهی دائمی 

یکی از مناسب ترین راه های تبلیغاتی و برندسازی برای معرفی کالا و خدمات خود در دنیای تبلیغات و بازاریابی، رپورتاژ آگهی دائمی یا همان رپورتاژ خبری ست که در قالب یک متن و گزارش خبری از کالا یا خدمات از طرف مسئولین شرکتی و بنگاه اقتصادی به رسانه های مجازی و مطبوعات ارائه می شود. در واقع به جهت تشریح و توضیح کامل یک کالا یا سرویس که با معرفی مزایا و مشخصات آن همراه می شود، به طور غیر مستقیم ولی کامل، یکی از موثرترین راه های معرف کسب و کار ما خواهد بود. 

سایت بسپار، با فراهم آوردن شرایطی مناسب و سایتی تخصصی در زمینه املاک و صنعت ساختمان، می تواند محل مناسبی برای معرفی خدمات و کالای شما عزیزان در زمینه صنعت ساختمان باشد. 

از همین رو، چنانچه برای معرفی شرکت، خدمات و کالای ساختمانی خود نیاز به معرفی بهتر و تخصصی دارید، می توانید آن را در قالب یک رپورتاژ(رپرتاژ) آگهی برای ما ارسال کرده تا در بخش "تازه های صنعت ساختمان"، قرار گیرد.

ویژه گی های رپورتاژ در سایت بسپار:

  • اعتبار رپورتاژ : به صورت دائمی
  • تعداد لینک: 3 عدد بصورت فالو
  • تعداد تصویر: 6 عدد
  • اطلاعات تماس: آدرس، تلفن و شبکه های اجتماعی، در انتهای محتوا 
  • موضوعات قابل درج: صنعت ساختمان(معماری و دکوراسیون - مصالح و متریال ساختمانی - صنایع دستی و لوازم دکوری - ماشین آلات و تجهیزان ساختمانی - خدمات ساختمانی و سایر کسب و کارهای مرتبط با صنعت ساختمان) - بیمه - بازرگانی - حمل و نقل و سایرشرکتهای جانبی 

 

توجه توجه توجه!!!

برای سفارش رپرتاژ آگهی و درج مقالات خود، کافیست بعد از سفارش و واریز دوره مورد نظر خود،  مطلب خود را به نشانی: bespar.ir@gmail.com ایمیل نموده و بعداز 24 ساعت از طریق لینک "تازه های صنعت ساختمان" مقاله خود را مشاهده نمائید.

و یا از طریق شماره 09122204073 در واتس اپ هماهنگ بفرمائید 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی