تصویر شماره فنگ شویی دکوراسیون آشپزخانه با ترکیب رنگ ها
معماری و دکوراسیون

 فنگ شویی دکوراسیون آشپزخانه یکی از روش های سرازیر کردن انرژی و سرزنده تر کردن فضای آشپزخانه می باشد. همان طور که می دانید در علم فنگ شویی رنگ ها نقش بزرگی را در برقراری اصول صحیح فنگ شویی برای شما ایفا می کنند.

ترکیب رنگ هیجان انگیز قرمز در دکوراسیون آشپزخانه

این ترکیب رنگ جذاب هیجان و نشاط را به فضای آشپزخانه ی شما تزریق می کند، ترکیب رنگ های مکمل ارائه شده مانند بنفش بادمجانی و یا سبز پسته ای از جمله رنگ هایی است که بر طبق اصول فنگ شویی در دکوراسیون آشپزخانه ی شما غوغا می کند و هیجان وارده در فضای دکوراسیون آشپزخانه تان را تعدیل می کند. 

ترکیب رنگ هیجان انگیز زرد در فنگ شویی آشپزخانه

رنگ زرد یکی از بدترین رنگ های دنیا که شما را دچار احساس اضطراب می کند ، اما اصول فنگ شویی برای برطرف کردن این حس و حال ناپسند از رنگ زرد، رنگ های مکملی مانند قرمز روشن را به آن اضافه کرده است و ظاهر آن را تعدیل کرده است، استفاده از رنگ های خنثی در کنار این ترکیب رنگی برای جلوه ی بیشتر دکوراسیونتان توصیه می شود.

ترکیب رنگ خوشمزه ی شکلاتی در دکوراسیون آشپزخانه

شاید ترکیب خوشمزه ی شکلاتی از اصل برای دکوراسیون آشپزخانه انتخاب شده است و ما به اشتباه آن را برای بخش های دیگر دکوراسیون مان انتخاب می کنیم! این ترکیب رنگ می تواند در فضای شما تمرکز ایجاد نماید و کمک شایانی به شکوفایی خلاقیت شما درکوراسیون آشپزخانه تان کند. 

ترکیب رنگ های طبیعت در دکوراسیون آشپزخانه

اصول فنگ شویی در دکوراسیون آشپزخانه ترکیب رنگ های آرامش بخشی از دل طبیعت انتخاب کرده است که با استفاده از آن ها می توانید آرامشی فراموش نشدنی را به دکوراسیون آشپزخانه ی خود هدیه دهید.

ترکیب رنگ پرطرفدار آبی در دکوراسیون آشپزخانه

این ترکیب رنگ تلفیق ماهرانه ای از بهترین رنگ های آبی است که دکوراسیون آشپزخانه ی شما زیر و رو می کند و ظاهر منحصر به فردی به آن می بخشد. برای تعادل این رنگ ها و بهتر دیده شدن آن ها استفاده از رنگ هایی با تن خاکستری و یا فیلی می تواند پیشنهاد ماهرانه ای باشد.

ترکیب رنگ های تند و ملایم در فنگ شویی آشپزخانه

شاید شما شیفته ی چند ترکیب رنگ متفاوت برای دکوراسیون آشپزخانه تان باشید و دلتان می خواهد فضای آشپزخانه تان سرشار از احساس های گوناگون باشد، اصول فنگ شویی برای این منظور ترکیب رنگ پر طرفدار آبی و قرمز با رنگ های مکملشان را به شما پیشنهاد داده است که با کمک آن می توانید ظاهر دکوراسیون خود را زیر رو کنید.

ترکیب رنگ سرزنده سبز در فنگ شویی آشپزخانه 

به طور کلی یکی از المان ها و اصول فنگ شویی، استفاده از گیاهان سبز در دکوراسیون منزل می بشد. با انتخاب رنگ سبز و ترکیب رنگ های مکمل آن به سادگی می توانید طراوت و سرزندگی را به فضای دکوراسیون آشپزخانه تان هدیه کنید.

ترکیب رنگ های تابستانی در دکوراسیون آشپزخانه 

این ترکیب رنگی تمام احساسات و عواطف مثبت را در خود جای داده است، با انتخاب این ترکیب رنگی می توانید انرژی ی مثبت را در سراسر فضای داخلی تان جاری کنید و ظاهر دکوراسیون خود را بیش از بیش شاداب و پر نشاط کنید.

 

 

 

مطالب مرتبط درباره فنگ شویی


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع:چیدانه

======================================

جهت درج رپورتاژ آگهی دائمی خود در بخش "تازه های صنعت ساختمان" با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید

بسپار | نیازمندی های صنعت ساختمان 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

انواع تهویه مطبوع

تهویه مطبوع تهویه مطبوع یا هوارسانی دلپذیر یا هوایش دلپذیر شاخه‌ای از مهندسی مکانیک است. وظیفه آن تأمین شرایطی است که موجب رفاه انسان شود و برای نگهداری محصول یا ...