تصویر شماره مبل راحتی ال در دکوراسیون منزل
معماری و دکوراسیون

امروزه کمتر خانه ای پیدا می شود که در گوشه ای از نشیمن آن مبل ال جایی نداشته باشد. مبل های ال با فرم راحتی که دارند علاوه بر این که تعداد افراد بیشتری را در جای کمتری جای می دهند، محل مناسبی برای استراحت و لم دادن به خصوص برای تماشای تلویزیون هستند. نکته مهم انتخاب رنگ مناسب این نوع مبل راحتی برای ست کردن با دیگر اجزای دکوراسیون داخلی منزل است.

مبل راحتی ال قرمز

اگر در دکوراسیون منزل خود رنگ هایی مثل کرمی، طلایی، سیاه یا سفید دارید، رنگ قرمز می تواند مکمل خوبی برای فضای شما باشد. ضمن اینکه حضور این رنگ به دکوراسیون شما هیجان بصری می دهد. البته برای تعدیل آن می توانید کوسن ها را از رنگ های دیگری که در فضا هستند و در کنار قرمز زیبا جلوه می کنند انتخاب کنید. در این نمونه کوسن های زرد، سبز و نارنجی انتخاب خوب و شادی بخشی برای مبلمان ال قرمز رنگ هستند.

مبل ال سبز

رنگ سبز مکمل خوبی برای رنگ های سفید، زرد و گاهی قرمز می باشد. اگر مبلمان اصلی شما در پذیرایی یا نشیمن به این رنگ ها هستند و در انتخاب رنگ مبل ال دچار تردید هستید، می توانید انواع رنگ های سبز را بدین منظور انتخاب کنید. فراموش نکنید که سبزهای مختلف الزاما به دکوراسیون شما نمی خورند.

مبل ال کرمی رنگ

رنگ کرمی از جمله رنگ های خنثی است که معمولا با هر رنگی ست می شود. پس اگر می خواهید اضافه کردن این عنصر جدید به دکوراسیون منزل تان دردسری در ست کردن رنگ ها برای شما ایجاد نکند، رنگ کرمی گزینه مناسبی است.

مبل ال آبی

اگر در دکوراسیون منزل تان رنگ های سرمه ای، سفید یا صورتی دارید، مبل ال آبی گزینه ای جذاب برای تکمیل دکوراسیون شاد و آرامش بخش شما است. همانطور که می دانید صورتی و آبی دو رنگ سال ۲۰۱۶ هستند که در بسیاری از دکوراسیون خانه های ایرانی نیز استفاده شدند.

مبل ال راحتی خاکستری

خاکستری هم مانند کرمی از جمله رنگ های خنثی است که در هر دکوراسیونی می نشیند. ممکن است تصور کنید این رنگ فضای شما را سرد و بی روح می کند اما با رنگ هایی مثل قرمز، زرد یا هر رنگ گرم دیگری به راحتی می توانید آن را زنده کنید و فقط این نکته را به خاطر داشته باشید که رنگ خاکستری برای دکوراسیون مدرن مناسب است و با سبک کلاسیک هم خوانی ندارد.

مبل ال راحتی بنفش

یکی از انتخاب های جسورانه و در عین حال بسیار زیبا و چشم نواز برای طراحی دکوراسیون داخلی رنگ بنفش است. البته وقتی این رنگ را انتخاب می کنید باید توجه داشته باشید که ست کردن بقیه عناصر دکوراسیون با آن کار چندان آسانی نیست اما در نهایت آنچه به دست می آید، تصویری دلنشین و گرم با رنگ بنفش است. صورتی، زرد و خاکستری از جمله رنگ هایی هستند که با بنفش ترکیب خوبی ایجاد می کنند.

مبل ال قهوه ای

دکوراسیون کرم قهوه ای یکی از دکوراسیون های محبوب ما ایرانی ها است. کارشناسان معتقدند مبل القهوه ای رنگ، مناسب ترین گزینه برای دکوراسیون های کلاسیک با مبلمان های کرمی و طلایی است. از مزیت های دیگر انتخاب این رنگ این است که چرک شدن پارچه مبل مانند رنگ های روشن دیگر زیاد خود را نشان نمی دهد.

مبل ال یاسی رنگ

رنگ یاسی به واسطه خاص بودنش و البته سخت بودنش در ست کردن مسلما انتخاب هر کسی نیست. پس اگر می خواهید دکوراسیون منزل تان متفاوت از بقیه بوده و رنگی انتخاب کنید که در هر خانه ای دیده نمی شود، مبل ال یاسی یکی از گزینه هایی است که ما به شما پیشنهاد می دهیم.

 

 

 

 

منبع:چیدانه

======================================

جهت درج رپورتاژ آگهی دائمی خود در بخش "تازه های صنعت ساختمان" با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید

بسپار | نیازمندی های صنعت ساختمان 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

چیدمان اتاق خواب کوچک

برای کسانی که اتاق خواب کوچک دارند دغدغه ی اصلی چیدمان اتاق خواب می باشد. اینکه با چه ترفند و روشی بتوانیم کوچک بودن اتاق را به چشم نیاوریم و ...

تهویه مطبوع تهویه مطبوع یا هوارسانی دلپذیر یا هوایش دلپذیر شاخه‌ای از مهندسی مکانیک است. وظیفه آن تأمین شرایطی است که موجب رفاه انسان شود و برای نگهداری محصول یا ...

انواع تهویه مطبوع