تصویر شماره مشارکت و همکاری در طرح بنیاد کودک
خبرهای داخلی سایت

سایت بسپار در نظر دارد، به منظور حمایت از فعالیتهای اجتماعی و ارج نهادن به این امر سازنده و مهم در کشور، و برای ارتقای رشد آموزشی کودکان نیازمند و محروم جامعه، درصدی از درامد خود را صرف اجرای این مسئولیت اجتماعی نماید. 

لذا از تاریخ 19 آبان سال 1395 مقرر گردید، 10% از درآمدهای سایت برای مشارکت و کمک به خیریه بنیاد کودک اختصاص یابد. هرگاه مبلغ جمع آوری شده به ضریبی از 500 هزار تومان برسد، طی یک فقره چک بانکی یا به صورت الکترونیکی، به حساب بنیاد کودک، واریز خواهد شد و تصویر چک یا رسید واریزی برای رویت در همین صفحه قرار داده خواهد شد.

این یک وظیفه است! یک مسئولیت بزرگ اجتماعی!

ما در این طرح و مسئولیت اجتماعی سهیم هستیم! و به همین وسیله از همه کاربران و همکاران محترم مرتبط با صنعت ساختمان، دعوت می کنیم با پیوستن به یکی از روش های زیر، به بنیاد کودک، همیار دانش آموزان با استعداد نیازمند باشیم!


درباره بنیاد کودک

بنیاد کودک موسسه­ی بین‌المللی مردم‌نهادی است که با اهدافی انسان­دوستانه فعالیت خود را 21 سال پیش با کسب مجوز رسمی از وزارت‌کشور آغازکرد. این موسسه­ی غیردولتی و غیرسیاسی با تکیه به حفظ کرامتِ انسانی و نیز با  بهره‌مندی از مهرورزیِ هموطنان داخلی و خارجی، بر حمایت از تحصیلِ دانش­آموزان با استعدادِ نیازمند متمرکز است. دانش‌آموزان با استعدادی که به دلایل مختلف نان‌آور خانواده را از دست داده­اند و معضلات اقتصادی می‌تواند بهانه‌ای شود برای ترکِ تحصیل آنان. این موسسه همواره تلاش کرده است که این دانش­آموزان را از خطر حتمی ترکِ تحصیل به دلیل فقر اقتصادی برهاند. 

ناگفته پیداست که کودکان در خانواده‌هایی که با معضلات و نابه‌سامانی­های اقتصادی دست‌به‌گریبانند، در معرض خطرِ ترکِ تحصیل هستند و عموماً در این خانواده ها دختران در سنین نوجوانی مجبور به ازدواج­های زودهنگام و پسران جهت تأمین و دستیابی به منابع درآمد، وارد بازار کار می­شوند-  بنیاد کودک در این میان می­کوشد این دانش­آموزان مستعد، تحصیل را رها نکنند و مصرانه تلاش می­کند با حمایت از آنها، سطح فرهنگ خانواده و در پی آن جامعه­ی فردا را تغییر دهد. بنیاد کودک در این راستا و پس از 21 سال فعالیت، اکنون بیش از 8700 دانش‌آموز با استعدادِ نیازمند را در سراسر ایران حمایت می­کند و تاکنون نیز توانسته است بیش از 12.000 دانش‌آموز و خانواده­های ایشان را حمایت کرده و عموماً به سر منزل مقصود برساند.

این موسسه امروزه دارای 28 نمایندگی داخلی در سراسر کشور و 7 شعبه برون‌مرزی در سطح بین‌الملل است و از آنجا که در تمام دوران فعالیت نیکوکارانه‌ی خود، دارای ساختاری شفاف، روشن و به‌روز بوده‌است، با ارائه مدارک و اسناد به مراجع ذی‌صلاح از سال 2005 تاکنون موفق به دریافت هرساله مقام مشورتی ویژهECOSOC از سازمان‌ملل‌متحد شده‌است. همچنین این موسسه مبتنی بر عملکرد پاسخگوی خود که برخاسته از ساختاری نظام‌مند و پر وضوح است توانسته است گواهی‌نامه‌ی استاندارد جهانی "SGS" را به‌دست آورده و همه ساله با کسب امتیاز بالا آن را تمدید کند.

        بنیاد کودکبه منظورجلب اعتماد هرچه بیشتر نیکوکاران و نیز امکان پاسخگویی مستند به اذهان عمومی در سراسر جهان از 16 سال پیش به دعوت خود، توسط حسابرسان قسم‌خورده، حسابرسی شده‌است که گزارش این حسابرسی‌ها در پایان هر سال مالی، ترجمه و به تمامی شعب برون‌مرزی ارائه می‌شود. بدیهی است ارائه‌ی این گزارشات به تفکیکِ سال، همواره برای مؤسسه مقدور و میسر است.

همچنین بنیاد کودک در پی گفتگو با هیئت دولت در سال 86 موفق شد مجوزی دریافت کند که براساس آن همیاران می­توانند مبالغ اهدایی خود به موسسه را در قالب هزینه‌های قابل قبول مالیاتی ارائه‌کنند.

 

 

سایر موسسات خیریه معتبر


بنیاد خیریه کودکان اوتیسم

انجمن اتیسم ایران

موسسه خیریه سگال | حامی کودکان فلج مغزی

 
 
 

 

======================================

جهت درج رپورتاژ آگهی دائمی خود در بخش "تازه های صنعت ساختمان" با شماره 09122204073 تماس حاصل فرمائید

بسپار | نیازمندی های صنعت ساختمان 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی