تصویر شماره نمونه رپورتاژ آگهی های انواع مشاغل ساختمانی
تبلیغات و بازاریابی کالا و خدمات

 

اغلب کسب و کارهای ساختمانی، هنوز با مفهوم و کاربرد رپورتاژآگهی، به طور دقیق و کامل آن آشنا نیستند. برای آشنایی بیشتر با این موضوع از شما دعوت میکنیم با چند نمونه رپورتاژ آگهی انواع  مشاغل ساختمانی آشنا شوید.

در  واقع سعی شده برای  انواع مشاغل ساختمانی چند نمونه از رپورتاژ آگهی های موفق را بیاوریم .

از طریق واتس اپ یا پیج ما در اینستاگرام، از کسب و کار خود بگویید تا بهتر بتوانیم مثال کاربردی و متناسب با کسب و کار شما ارائه کنیم

 

مطلب پیشنهادی : رپورتاژ آگهی چیست؟ | مزایای رپورتاژ آگهی

 

مخاطبین این مطلب، آندسته از عزیزانی هستند که صاحب سایت خدماتی، یا فروشگاه اینترنتی در خصوص خدمات و کالا و متریال ساختمانی هستند و اگر شما در حال حاضر وبسایت یا حتی شبکه اجتماعی خود را فعال نکرده اید، این مطلب، صرفا جنبه آموزشی برای شما خواهد داشت.

بنابراین از شما هم دعوت میکنیم اگر تا امروز وبسایت خدماتی یا فروشگاهی خود را راه اندازی نکرده اید، از همین امروز به فکر آن باشید تا بتوانید از طریق خدماتی مثل همین رپورتاژ گهی های هدفمند، به کسب و کار خود اعتبار و ارزش دوچندان دهید و فروش خود را افزایش دهید.

در حالت کلی، برای هر کسب و کاری، خصوصا در بازاریابی اینترنتی از طریق محتواسازی و رپورتاژ آگهی در صنعت ساختمان، توصیه میکنم برای دستیابی و موفقیت در کار خود، روی یک موضوع و یک هدف کار کنید. حتی اگر یک فروشگاه اینترنتی چندمنظوره خدماتی و محصول محور دارید، تمرکز روی یک یا دو موضوع در ابتدا، می تواند برای شما عامل انگیزه و موفقیت درادامه راه باشد. چرا که آشنایی و پیشرفت شما و همچنین مواجه شدن با ناشناخته های کسب و کارآنلاین، به سرعت مناسبتری پیش خواهد رفت.

مطلب پیشنهادی : بازاریابی محتوایی چیست؟ | چرا تولید محتوا (محتواسازی) می کنیم؟

حال در ادامه با ذکر چند نمونه رپورتاژ آگهی برای شما عزیزان فعال در صنعت ساختمان، به کاربرد و استفاده مناسب از رپورتاژ آگهی در کسب و کارهای مختلف ساختمانی می پردازیم.

 

کاربرد رپورتاژ آگهی در مشاغل ساختمانی مختلف

 • رپورتاژ آگهی معماری و دکوراسیون

نمونه رپورتاژ آگهی معماری و دکوراسیون در سایت بسپار

اگر شما جزو افرادی هستید که در این زمینه فعالیت دارید، می توانید از مراحل طراحی و اجرای پروژه های معماری و  دکوراسیون خود، گزارش تهیه کنید.  گزارش تصویری همراه با توضیحات کامل که میتواند این گزاراشات و مطالب آموزشی در سایت های مرتبط با حوزه فعالیت شما و یا سایت های خبری مثل سایت ایسنا، خبرآنلاین] ایرنا و سایت بسپار که به عنوان رسانه صنعت ساختمان هست، رپورتاژ خود را ثبت کنید.

نمونه رپورتاژ آگهی های معماری و دکوراسیون

 

 • رپورتاژ آگهی محوطه و فضای سبز

نمونه رپورتاژ آگهی محوطه و فضای سبز در سایت بسپار

در موضوع کسب و کارهایی که به طراحی و اجرای خدمات محوطه سازی و فضای سبز مرتبط می شود، شما این فرصت را دارید که با اشاره دقیق و ذکر مزایا و محاسن تغییراتی که در محوطه سازی و ایجاد فضای سبز ایجاد میشود، ضمن ایجاد فضا و محوطه زیبا، مخاطب خود را متوجه محیط زیست واحترام به طبیعت کنید و با راهکارهای مناسبی آنها را تشویق به این امر مهم کنید.

در واقع شما با نوشتن یک مطلب جذاب و هدفمند با موضوع کسب و کار مرتبط با طراحی و یا اجرای محوطه سازی و فضای سبز، ضمن تشویق به استفاده سالم از طبیعت، خالق محیطی زیبا با کمترین یا مقرون به صرفه ترین راهکار باشند و در آخر از این طریق به صورت غیرمستقبم ولی هدفمند، محصولات و خدمات خود را به مخاطبان معرفی کنید

نمونه رپورتاژ آگهی های محوطه و فضای سبز

 

 • رپورتاژ آگهی لوازم و تجهیزات خانه

نمونه رپورتاژ آگهی های لوازم و تجهیزات خانه در سایت بسپار

چنانچه دارای یک فروشگاه اینترنتی لوازم و تجهیزات خانگی هستید، موضوع متنوع و بازار هدف خیلی خوبی را در اختیار دارید.

اصولا هر آنچیزی که مرتبط با خانم های خانه دار و باسلیقه است، میتواند موضوع جذابی برای کسب و کار باشد و لوازم آشپزخانه و تجهیزاتی که در منزل بکار میرود، می تواند بازار خوبی را برای شما ایجاد کند.

حال، با توجه به اینکه اغلب مصرف کنندگان و مخاطبین این حوزه، در منزل هستند و امروزه اکثر امور در فضای مجازی شکل میگیرد، این یک فرصت بسیار مناسب برای شما خواهد بود اگر بتوانید مخاطب خود را با اطلاعات خوب و اصولی در خصوص انواع محصولات و تجهیزات خانه و آشپزخانه، آگاه نمایید.

اینکه بتوانید انواع لوازم و تجهیزات از برندهای مختلف را باهم بررسی نمایید و به مشتری از مزایا و معلیب هرکدام بگویید تا انتخاب راحت تری را تجربه کند و از خرید خود لذت ببرد

نمونه رپورتاژ آگهی های لوازم و تجهیزات خانه

 

 • رپورتاژ آگهی صنایع دستی و لوازم دکوری

نمونه رپورتاژ آگهی های لوازم دکوری و صنایع دستی در سایت بسپار

سایت بسپار، از ابتدای سال 98 با شروع یک طرح حمایتی از این گروه فعالین، بستری را فراهم نمود تا این عزیزان، بتوانند با ذوق و شوق بیشتری برای معرفی خدمات و محصولات خود در فضای مجازی و یک سایت مرتبط به نام بسپار ، داشته باشند.

از این رو، بخشی در سایت به نام صنایع دستی و لوازم دکوری ایجاد شد.

اگر شما نیز در این زمینه فعالیت دارید، با راه اندازی یک وبسایت فروشگاهی یا سایت خدماتی، برای معرفی سکب و کار خود اقدام کنید و مناسب ترین راهکار برای تهیه رپورتاژ آگهی در این زمینه، تولید محتوای باکیفیت و مرتبط با موضوعات صنایع دستی و لوازم دکوری دست ساز است که بتوانید بصورت یک گزارش کامل، آن را به مخطابین خود ارائه دهید.

نمونه رپورتاژ آگهی های لوازم دکوری و صنایع دستی

 

 • رپورتاژ آگهی مواد و مصالح ساختمانی

نمونه رپورتاژ آگهی های مواد و مصالح ساختمانی در سایت بسپار

چنانچه تولیدکننده هستید، می توانید از مراحل تولید گزارش جامع تهیه کنید که همراه ویدئو و تصاویر مختلف از مراحل با توضیحات جامع به صورت متنی در محتوای خود اشاره کنید.

چنانچه به عنوان فروشنده مواد و مصالح ساختمانی فعالیت دارید، می توانید برای هر کدام از مواد و مصالح ساختمانی، محتوای خوب و دست اول تولید کرده و در سایت های مرتبط یا خبری منتشر کنید.

از مزایا و معایب هر کدام از مواد و مصالح ساختمانی، گزارش مفید و آموزنده تهیه کنید که برای مخاطب شما جذاب و آموزنده باشد

نمونه رپورتاژ آگهی های مواد و مصالح ساختمانی

 

 • رپورتاژ آگهی ابزار و تجهیزات ساختمانی

نمونه رپورتاژ آگهی های ابزار و تجهیزات ساختمانی در سایت بسپار

معمولا این دسته از فعاین، دارای یک سایت فروشگاهی هستند. یک سایت فروشگاه اینترنتی برای فروش ابزار و تجهیزات ساختمانی که می تواند همراه با آموزش نکات کلیدی در این موضوع باشد. اگر شما در این زمینه فعالیت دارید، جهت درج رپورتاژ آگهی در یکی از سایتهای ساختمانی و یا خبری – اقتصادی، می توانید از تازه های این صنعت اطلاع رسانی کنید و یا برای هر یک از ابزار و یا تجهیزات ساختمانی خود، طرز استفاده از آن ابزار را آموزش دهید و یا نحوه تعمیرات آن را با تصویر و یا بصورت ویدئو، منتشر کنید.

نمونه رپورتاژ آگهی های ابزار و تجهیزات ساختمانی

 

 • رپورتاژ آگهی تاسیسات ساختمانی

نمونه رپورتاژ آگهی های تاسیسات ساختمانی

فعالین این کسب و کار عموما یا در بخش خدمات و تعمیرات فعالیت دارند و یا در زمینه فروش تجهیزات مرتبط با تاسیسات ساختمانی. اگر چنانچه در بخش خدماتی تاسیسات ساختماتنی فعالیت دارید، می توانید راهکارها و راهنماهای خوبی در خصوص تاسیسات ساختمان را به صورت رپورتاژ آگهی ارائه دهید.

مثلا راهنمای اصول تعمیر و نگهداری سیستمهای گرمایشی سرمایشی یکه رپورتاژ آگهی مناسب این زمنیه هست.

در بخش فروش این تجهیزات تاسیساتی، می بایست مطالبی جذاب نهیه کنید که با مخاطبین بیشتری، کسب و کار خود را درگیر کنید.

نمونه رپورتاژ آگهی های تاسیسات ساختمانی

 • رپورتاژ آگهی آموزش در صنعت ساختمان

نمونه رپورتاژ آگهی های صنعت ساختمان

یکی از گروه هایی که دامنه کاری خیلی خوبی برای  ثبت رپورتاژ آگهی میتواند داشته باشند، همین گروه آموزش هست. به این صورت که شما بتوانید در موضوعات مختلف در صنعت ساختمان، دوره های آموزشی و تخصصی ایجاد کنید و برای هر کددام از رشته های ساختمانی، در سایت های مرتبط با همان موضوع، رپورتاژ آگهی های آموزشی درج کنید.

بطور مثال آموزش عکاسی معماری، آموزش صفرتاصد طراحی با 3d Max ، آموزش پتینه کاری

 

نمونه رپورتاژ آگهی های صنعت ساختمان

 

 

 • رپورتاژ آگهی ماشین آلات ساختمانی

نمونه رپورتاژ آگهی های ماِشین آلات ساختمانی

اگر در زمینه فروش ماشین آلات مرتبط با صنعت ساختمان فعالیت دارد و یا فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ماشین آلات دارید، با توجه به اینکه نمونه های تقلبی و فیک در بخش لوازم یدکی اغلب ماشین آلات، خصوصا ماشین آلات ساختمانی، بسیار زیاد هست شما یک فرصت عالی و خوب دارید که با سالم سازی فضای کسب و کار خود، نحوه تشخیص این لوازم یدکی را با مخاطبین خود از طریق درج رپورتاژ آگهی در میان بگذارید. و با تهیه یک مطلب آموزشی خوب، صداقت و شفافیت در کسب و کار خود را به مشتری ثابت کنید و همچنین، محبوبیت برند ایجاد کنید.

نمونه رپورتاژ آگهی های ماِشین آلات ساختمانی

 

 • رپورتاژ آگهی خدمات ساختمانی

نمونه رپورتاژ آگهی های خدمات ساختمانی

شرکتها و فعالین این حوزه ساختمانی با داشتن یک سایت خدماتی، بعد از آنکه بخش بلاگ خود را بصورت کامل به آموزش های مرتبط در این موضوع اختصاص دادند، می توانند با درج چکیده ای از این مطالب به صورت رپورتاژ آگهی، در سایت های مرتبط و یا عمومی – خبری، نسبت به جذب ترافیک و مخاطب هدفمند اقدام کنند.

مثال: اگر شما در زمینه نقاشی ساختمان فعالیت دارید، یک مطلب جالب و کاربردی از نحوه نقاشی اصولی و یا زیرسازی دیوار و سقف منزل برای نقاشی ساختمان، مطلبی تهیه و در سایتهای مورد نظرتان، درج کنید.

نمونه رپورتاژ آگهی های خدمات ساختمانی

 

 

 • رپورتاژ آگهی کاریابی و بازار کار در صنعت ساختمان

نمونه رپورتاژ آگهی در حوزه کاریابی و بازار کار در صنعت ساختمان

رپورتاژ آگهی مناسب برای یک سایت کاریابی، بهترین و مناسبترین محتواها، آموزش درباره نحوه مصاحبه های استخدامی و آشنایی با مواردی ست که از طرف کارفرما ها از کارجویان، تقاضا می شود.

اگر وب سایت کاریابی دارید، برای درج رپورتاژ آگهی در سایت های عمومی و خبری، می توانید از بهترین تکنیک های مصاحبه استخدامی، یک مطلب خوب تهیه کرده و در سایر سایتها منتشر کنید.

 

 • رپورتاژ آگهی املاک و مستغلات

رپورتاژ آگهی در حوزه املاک و مستغلات

شرکتهای پیمان کاری و انبوه سازان برای معرفی  فعالیت بهتر و موثرتر نیاز شدیدی به بهبود رتبه های خود در سایت و فضای مجازی دارند. یکی از بهترین و مناسبترین راه های تبلیغاتی برای برندسازی یک شرکت انبوه ساز که با هدف برندینگ و معتبرشدن به عرصه رقابت با رقبایی تا دندان مسلح هست، تهیه رپورتاژ آگهی است. این حوزه به جهت اینکه یک بازار بسیار پر رونق و گزینه اول سرمایه گذاری اغلب سرمایه گذاران محسوب میشود، بنابراین از رقابت شدیدتری نسبت به سایر رقبا نیز برخوردار است.

از طریق تولید محتوا در سایت املاک خود و همزمان درج رپورتاژ های خبری مناسب، نسبت به کسب و کار خود می توانید به یک برند معتبر در زمینه املاک و مستغلات تبدیل شوید.

نمونه رپورتاژ آگهی های املاک و مستغلات

نمونه رپورتاژ آگهی های املاک و مستغلات

 

 

 • چند توصیه برای درج رپورتاژ آگهی اثرگذار

 1. محتوای رپورتاژ آگهی به هیچ عنوان تکراری نباشد.
 2. پیشنهاد میکنم تعداد کلمات حدودی رپورتاژ، 1200 تا 1500 کلمه باشد.
 3. در هر موردی که قصد درج رپورتاژ در سایتهای خبری یا عمومی و مرتبط دارید، حتما چند محتوای خوب در آن زمینه در سایت خود داشته باشید.
 4. در هر رپورتاژ بیشتر از یک یا نهایت دو لینک قرار ندهید، مگر آنکه سایت شما تازه تاسیس باشد.
 5. محتوای رپورتاژ آگهی شما، بصورت آموزشی و ارائه راهکارهای ساده به مخاطبین باشد
 6. محتوای آموزشی رپورتاژ آگهی، بصورت هدفمند و منسجم باشد

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

خرید پکیج رپورتاژ آگهی ارزان | ویژه آژانس های تبلیغاتی ✅

  دعوت به همکاری از : آژانس های دیجیتال مارکتینگ کانون های تبلیغاتی کلینیک های ساختمانی فروشگاه های اینترنتی ساختمانی   # پیش فروش پکیج های رپورتاژ آگهی پکیج رپورتاژ آگهی های سایت بسپار، مناسب آژانس های دیجیتال مارکتینگ ...

به سایت بسپار خوش آمدید تبریک بابت انتخاب سایت بسپار، برای معرفی کسب و کار ساختمانی خود در سایت بسپار برای شما عزیزان هدیه ویژه ای در نظر داریم   هدیه سایت بسپار ...

هدیه بسپار ویژه اعضای جدید