تصویر شماره چند ایده رنگ آمیزی برای راه پله داخل ساختمان
معماری و دکوراسیون

راه پله داخل ساختمان فضایی است که با کمی خلاقیت و توجه می تواند تبدیل به بخش سرزنده و چشمگیر فضای داخلی شما شود.

تزیین پله داخل ساختمان با تونالیته ی رنگی

می توانید برای تزیین پله داخل ساختمان خود از یک تونالیته ی رنگی خاص استفاده نمایید، این تونالیته می تواند رنگی  همتناسب با سایر جزییات دکوراسیون شما و یا حتی رنگی متفاوت از سایر جزییات داخلی شما و باکس پله ی شما را از یک فضای مرده تبدیل به فضایی پویا و سرزنده نماید.

تزیین پله داخل ساختمان با رنگ های سرد

انتخاب رنگ های رنگ های خاص با تم سرد برای تزیین پله داخل ساختمان بخصوص پله های چوبی می تواند ظاهر  منحصر به فردی را برای دکوراسیون شما ایجاد نماید، این رنگ های سرد نظیر آبی یخی در کنار رنگ گرم چوب تعادل خاصی را در فضای داخلی شما به وجود می آورد با انتخاب رنگ هایی مثل زرد و نارنجی می توانید این ترکیب رنگ را کامل تر و دکوراسیون داخلی تان را منحصر به فرد تر کنید. 

تزیین پله داخل ساختمان با رنگ سیاه

اگر دوست دارید پله داخل ساختمان خود را تبدیل به یک نقطه ی مرکزی و چشم گیر در فضای دکوراسیون خود کنید رنگ  سیاه بهترین انتخاب برای فضای دکوراسیون شماست. اما باید توجه داشته باشید که از این رنگ برای راه پله هایی با سقف کوتاه و فضای بسته استفاده نکنید چرا که ظاهر دکوراسیون راه پله شما را گرفته تر و تنگ تر نشان می دهد. 

تزیین پله داخل ساختمان با رنگ های متنوع

از راه پله ی خود جعبه ی مداد رنگی بسازید! این ایده بهترین ایده برای خانه هایی است که کوچولوهای دوست داشتنی دارند، و با این ایده ی ساده می توانید به سادگی آن ها را به اتاق خواب خود هدایت کنید و ظاهر سرزنده تری به باکس پله ی خود ببخشید. توجه داشته باشید که انتخاب طیف رنگ های روشن تر نور را در فضای راه پله شما بیشتر منعکس می کند و پله داخل ساختمان شما پر نور تر خواهد بود.

تزیین پله داخل ساختمان با رنگ سفید

اگر فضای راه پله داخل ساختمان شما کوچک و سقف آن کوتاه است برای بزرگنمایی این فضا از رنگ سفید استفاده کنید  با این کار به سادگی فضای خود را روشن تر و بزرگ تر جلوه می دهید.

تزیین پله داخل ساختمان با رنگ سیاه و سفید

شاید برای شما انتخاب رنگ سیاه و یا سفید مشکل باشد برای داشتن خواص هر دو رنگ در دکوراسیون راه پله خود به سادگی می توانید از ترکیب این دو رنگ به شیوه ای خاص و با ظاهری مدرن استفاده نمایید و فضای دکوراسیون خود را بیش از بیش منحصر به فرد نمایید.

تزیین پله داخل ساختمان با نقاشی خطی

ایده ی رانر را می توانید با خلاقیت خودتان تبدیل به یک ایده ی تازه کنید کافی است دست به کار شوید و خلاقیت های خودتان را عملی کنید حتی اگر مهارت کافی در زمینه نقاشی ندارید می توانید از استیکرهای آماده برای این منظور استفاده نمایید و از دکوراسیون سرزنده و پویای راه پله خود لذت ببرید.

تزیین پله داخل ساختمان با نقاشی رانر

یکی از نوستالژی های دوران کودکی همه ی ما دویدن روی رانر قرمز راه پله های خانه ی مادربزرگ هاست می توانید این ایده ی قدیمی را لباسی مدرن بپوشانید و در فضای دکوراسیون خود استفاده نمایید کافی استدر فضای پله داخل ساختمان تان رانر را همانند تصویر نقاشی کنید و ظاهر ویژه ای به دکوراسیون خود ببخشید.

تزیین پله داخل ساختمان با رنگ آمیزی کف

برای تزیین پله داخل ساختمان نیازی نیست همه ی بخش های پله را رنگ آمیزی کنید می توانید بسته به نوع فضا و  دلخواه خودتان کف پله و یا ستون پله را رنگ آمیزی کنید و ظاهر خاصی به دکوراسیون پله داخل ساختمان خود ببخشید. 

تزیین پله داخل ساختمان با رنگ آمیزی کلی

یکی از ایده های جسورانه که ظاهر دکوراسیون شما بیش از بیش منحصر به فرد می کند رنگ آمیزی تمام بخش های باکس پله ی شما با یک رنگ خاص است. در این ایده با توجه به تم دکوراسیونی خود رنگ خاصی را برای باکس پله ی خود انتخاب کنید و تمام بخش های آن اعم از قرنیز، کف پله، دیوار، نرده و حتی سقف را به آن رنگ در بیاورید و ظاهر ویژه و جسورانه ای به دکوراسیون خود ببخشید.

 

مطالب مرتبط درباره پله 


 

 

 

 

 

 

منبع : چیدانه

 

 

 

======================================

 * فروش رپورتاژ آگهی کسب و کارهای ساختمانی در بخش تازه های صنعت ساختمان در سایت بسپار

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

چگونه با درج آگهی مناسب در سایت بسپار، فروش محصولات و خدمات خود را افزایش دهیم؟ توجه به راهنمای درج آگهی: هنگامی که دکمه درج آگهی رایگان/ویژه را انتخاب کرده و اقدام ...

8 توصیه برای درج آگهی مناسب

ما مفتخریم با بیش از 7 سال سابقه در زمینه توزیع و اجرای درب های ضد سرقت و ضد حریق، اقدام به تهیه درب های ضد سرقت اورجینال با بهترین کیفیت و ...

شرکت ایساتیس درب