تصویر شماره چند تغییر دکوراسیون ارزان
معماری و دکوراسیون

تغییر دکوراسیون با انتخاب کوسن مناسب

گاهی با تغییر پارچه های رو مبلی می توانید ظاهر مبلمان و دکوراسیونتان را تغییر دهید. حتی اگر توانایی صرف هزینه برای تغییر پارچه رو مبلی تان را ندارید. کافی است از کوسن های متنوع و متناسب با مبلمانتان استفاده کنید و ظاهر نشیمنتانرا تغییر دهید.

خرید مبلمان جزیی برای تغییر دکوراسیون کم هزینه

برای داشتن یک دکوراسیون متفاوت گاهی نیاز دارید مبلمان تازه ای تهیه کنید. این به این معنا نیست که هزینه قابل توجهی برای این منظور کنار بگذارید. بلکه با انتخاب مبلمان کوچک و کم هزینه ای مانند پوف ها و یا سایر مبلمان اینچنینی به سادگی می توانید تغییر دکوراسیون مقرون به صرفه و چشمگیری در نشیمن خود ایجاد نمایید.

تعویض پرده و یراق آلات در تغییر دکوراسیون 

شاید یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش های تغییر دکوراسیون فضای نشیمن، تعویض پرده باشد که به سادگی می تواند تغییر چشمگیری را در چهره ی فضای دکوراسیون شما ایجاد نماید. حتی اگر تعویض پرده برای شما مقدور نبود به سادگی با استفاده از اکسسوری های ساده و انتخاب یراق آلات مناسب می توانید ظاهر پرده تان را دگرگون کنید و چهره ی منحصر به فرد و چشمگیری به فضای دکوراسیون خود ببخشید.

خرید پتو کنار مبلی برای تغییر دکوراسیون

یکی دیگر از اکسسوری های مقرون به صرفه که می تواند به سادگی ظاهر دکوراسیون شما را تغییر دهد انتخاب و خرید پتو کنار مبلی می باشد. این پتو های سبک و بهاره علاوه بر کاربرد مناسب شان برای فصل بهار به سادگی ظاهر مبلمان مدرن را تغییر می دهند و در چهره ی دکوراسیون شما تغییرات مثبتی ایجاد خواهد کرد.

انتخاب تابلو برای تغییر دکوراسیون کم هزینه

یکی از پرطرفدارترین لوازمی که با کمک آن می توانید در فضای دکوراسیون تان تغییر خاصی ایجاد نمایید، انتخاب تابلو متناسب با دکوراسیون داخلی تان می باشد. شما می توانید به سادگی تابلو تازه ای را جایگزین تابلو قبلی تان کنید، یا حتی در صورت امکان فقط تصویر داخلی تابلو خود را تغییر دهید یا جایگاهشان در فضا را تغییر دهید.

تغییر دکوراسیون کم هزینه با تعویض رومیزی 

یکی از ساده ترین و مقرون به صرفه ترین روش ها برای تغییر دکوراسیون منزل تعویض رومیزی ها می باشد. که می تواند ظاهر دکوراسیون شما را منحصر به فرد کند. حتی می توانید خلاقانه تر به این موضوع نگاه کنید و با ایجاد طرح و نقش های متفاوت روی میزتان ظاهر متنوع تری به آن ببخشید بی آنکه نیاز انتخاب یک رومیزی داشته باشید.

تغییر دکوراسیون کم هزینه با خرید آباژور 

همان طور که می دانید نورپردازی مناسب تاثیر بسیار زیادی در زیبایی فضای دکوراسیون شما و جلوه ی مبلمانتان دارد. بنابراین اگر فضای شما از نور مناسبی برخوردار نیست بهتر است برای فضایتان از یک آباژور استفاده نمایید. آباژورها علاوه بر آنکه از لحاظ نورپردازی روشنایی مورد نیازتان را تامین می کند، می تواند به عنوان یک المان دکوری تغییر دکوراسیون کم هزینه در فضای خود ایجاد نماید.

استفاده از شلف ها در تغییر دکوراسیون

با کمک شلف ها می توانید فضای مناسبی برای نمایش لوازم دکوری خود ایجاد کنید. این شلف ها را می توانید بالای تلویزیون و یا کاناپه سه نفرتان نصب کنید و روی آن را همان طور که گفته شد و با اکسسوری های دکوری پر نمایید.

تغییر دکوراسیون کم هزینه با انتخاب گلدان مناسب 

از گل و گلدان غافل نشوید! حضور یک گلدان ساده و با طراوت علاوه بر ایجاد ظاهر مناسب برای فضای دکوراسیون شما می تواند به سادگی تغییر چشمگیری در فضای داخلی تان ایجاد کند، بنابراین انتخاب گل و گیاه در تغییر دکوراسیون نشیمن خود را در اولیت قرار دهید.

استفاده از لوازم دکوری در تغییر دکوراسیون 

با انتخاب لوازم دکوری ساده، مقرون به صرفه و یا دست ساز به سادگی می توانید چهره ی دکوراسیون نشیمن خود را تغییر دهید و ظاهر منحصر به فردی به دکوراسیون داخلی تان ببخشید.

 

 

 

 

 

 

منبع : چیدانه

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

چیدمان اتاق خواب کوچک

برای کسانی که اتاق خواب کوچک دارند دغدغه ی اصلی چیدمان اتاق خواب می باشد. اینکه با چه ترفند و روشی بتوانیم کوچک بودن اتاق را به چشم نیاوریم و ...

تهویه مطبوع تهویه مطبوع یا هوارسانی دلپذیر یا هوایش دلپذیر شاخه‌ای از مهندسی مکانیک است. وظیفه آن تأمین شرایطی است که موجب رفاه انسان شود و برای نگهداری محصول یا ...

انواع تهویه مطبوع