تصویر شماره چوب در دکوراسیون داخلی منزل
معماری و دکوراسیون

چوب را شاید بتوان اغوا کننده ترین مواد و مصالحی دانست که می توان از آن در طراحی دکوراسیون داخلی خانه استفاده کرد. 

 

1. لوورهای سقفی چوبی برای دکوراسیون داخلی منزل

اگر نمی دانید که با سقف یک دست و یک نواخت خود چه کار کنید، می توانید خیلی راحت از چوب ها کمک بخواهید. تعدادی لوور چوبی تهیه کنید، آن ها را روی سقف کار بگذارید و از زیبایی آن ها نهایت لذت را ببرید. آن ها کاملا به سقف های خانه تان عمق و بعد می دهند، مطمئن باشید که خیلی راحت می توانید به آن ها اعتماد کنید. 

2. قفسه های چوبی در دکوراسیون داخلی منزل

اگر قرار است که چوب ها مهمان خانه شما شوند، نظرتان چیست که آن ها را در نقش یک قفسه ی دکوری زیبا به دکوراسیون داخلی خانه بیاوریم؟ به نظر که ایده ی خوبی است. یک قفسه ی چوبی زیبا و در عین حال ساده که داخلش می تواند با انواع و اقسام وسیله های دکوری پر شود. مطمئن باشید وقتی این ویترین چوبی به خانه شما بیاید دیگر نمی توانید از آن دل بکنید. 

3. قاب های چوبی و زیبا در دکوراسیون داخلی منزل 

یک تابلوی خوش نقش با قاب چوبی هم می تواند حسابی در دکوراسیون داخلی خانه شما غوغا به پا کند. چوب ها که حتما نباید در ابعاد و مقیاس های بزرگ به کار گرفته شوند، گاهی هم می توانند به باریک ترین شکل ممکن در دکوراسیون داخلی خانه ظهور کنند.

4. کنسول های چوبی در دکوراسیون داخلی منزل

چوب ها می توانند در نقش کنسول های زیبا و منحصر به فرد در دکوراسیون داخلی خانه شما حاضر شوند. کنسول هایی که بی شک حضورشان معجزه ای خواهد بود. یادتان باشد که آینه و کنسول عناصر جلوه بخش دکوراسیون منزل شما هستند. 

5. قاب پنجره های چوبی در دکوراسیون داخلی منزل 

در راستای حضور باریک چوب ها در دکوراسیون داخلی خانه می توان به قاب پنجره ها هم اشاره کرد. چه اشکالی دارد که پنجره های خانه دارای قاب چوبی باشند؟ از نظر من نه تنها اشکالی ندارد بلکه مزیت بزرگی هم دارد و آن هم این است که چوب ها به دلیل خاصیت آکوستیک خود می توانند تا حد زیادی مانع از ورود سر و صدا به داخل خانه شوند. 

6. کفپوش های چوبی در دکوراسیون داخلی خانه 

این روزها هم که استفاده از کفپوش های چوبی مثل پارکت به شدت زیاد شده است، خب شما هم می توانید از این ترفند دکوراسیونی استفاده کنید و در ضمن با یک تیر دو نشان بزنید، هم حس و حالی مدرن به خانه تان ببخشید و هم چوب ها را به دکوراسیون داخلی خانه تان بیاورید. 

7. یک کتابخانه چوبی در دکوراسیون داخلی منزل 

نظرتان راجع به حضور یک کتابخانه باشکوه چوبی در دکوراسیون داخلی خانه تان چیست؟ عالی است!

8. مبلمان های چوبی در دکوراسیون داخلی منزل 

چوب ها می توانند کاملا یک حضور معمولی اما متفاوت در خانه داشته باشند، مثلا می توانند در قالب مبلمان های چوبی با طراحی های متفاوت ظاهر شوند.

9. شلف های چوبی در دکوراسیون داخلی منزل 

چوب ها حتی می تواند معمولی تر از آن چیزی که در پاراگراف قبل راجع به آن صحبت کردیم ظاهر شوند. آن ها می توانند شلف هایی باشند نشسته بر سینه ی دیوار تا ظاهر آن را از این رو به آن رو کنند. یادتان باشد که شلف، عنصری کاربردی برای خانه ای زیبا است. 

 

 

مطالب مرتبط درباره چوب


 

 

 

 

 

 

منبع: چیدانه

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی