چينی بهداشتی كرد

۵ فروردین ۱۴۰۰
تصویر شماره چينی بهداشتی كرد
تصویر شماره چينی بهداشتی كرد
تصویر شماره چينی بهداشتی كرد
معرفی شرکت های ساختمانی

چینی کُرد در سال ۱۳۶۲ با هدف طراحی و تولید انواع چینی بهداشتی باکیفیت بنیان گذاشته شد تا ضمن پاسخگویی به نیازهای داخلی، بخشی از بازار کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا را نیز پوشش دهد 

کارخانه چینی کُرد با مساحت ۳۰۰ هزار مترمربع، واقع در شهر کرمانشاه، یکی از کارخانه‎های مدرن‌ و مجهز تولید چینی بهداشتی ایران است كه با تولید بیش از ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار قطعه چینی بهداشتی در سال، به‌عنوان بزرگ‌ترین کارخانه تولید چینی بهداشتی در كشور شناخته شده است و نقش مهمی در تولید محصولات چینی بهداشتی در ایران و خاورمیانه دارد. 

چینی کُرد همواره تلاش کرده است، اهمیت کیفی و عملکردی اجزا و فضاهای مختلف خانه و محل کار را به جامعه نشان دهد. به همین منظور و با هدف برآوردن نیاز مصرف‌کنندگان، با راه اندازی خط تولید کاشی کُرد در سال ۱۳۸۶، علاوه بر چینی بهداشتی، به تولید محصولات متنوع، زیبا و باکیفیت در صنعت کاشی نیز پرداخت. 
خانواده بزرگ چینی کُرد با بهره‏ گیری از ۱۲۰۰ نیروی متخصص محلی، مدیران حاذق ایرانی و تخصص مشاوران مجرب بین‏ المللی، همواره كوشيده است بالاترین درجه کیفیت، نوآوری، زیبایی و تنوع را به مشتريان خود ارائه دهد و در سبک زندگی مصرف کنندگان تحول ایجاد کند. چینی کُرد ، این دستاوردها و موفقیت‏ ها را مرهون تلاش يكايك اعضا و کارکنانی است که با توجه به کار گروهی، خرد جمعی و همدلی، توانسته‏ اند نوآوری و سبک مدرن تولید چینی بهداشتی را با هنر ایرانی تلفیق کرده و این گروه را به یکی از ‏تولیدکنندگان موفق ایرانی تبدیل کنند که محصولاتش بر مبنای سه محور سبک نوین طراحی، حفاظت از سلامت جامعه و تعهد به حفظ محیط‌زیست تولید می شود. 

چینی کُرد بر اساس چشم‌انداز، ماموریت و ارزش‌های‌ خود، تعهد و مسئولیت مستمری را برای خود تعریف کرده است تا به واسطه آن‌ها بیشترین منفعت عمومی را برای تمامی ذی‌نفعان فراهم آورد. این موارد مبتنی بر ارزش‌های پایدار چینی کُرد است.
 

دفتر مرکزی

 
کدپستی : ۱۵۵۹۹-۴۳۶۱۱
ایمیل :  marketing@cordgroup.com
تلفن :  (۰۲۱) ۸۳۵۲ ۳۳۳۳
فکس :  (۰۲۱) ۸۸۵۲ ۳۶۵۸
 

کسب و کارهای فعال در بخش کاشی و سرامیک

 

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی