تصویر شماره کارخانه کاشی و سرامیک پرسپولیس
تصویر شماره کارخانه کاشی و سرامیک پرسپولیس
مصاحبه با کسب و کارها

مجتمع کاشی و سنگ پرسپولیس

مجتمع کاشی و سنگ پرسپولیس یزد  در سال 1386 در شهرستان مهریز، واقع در 30 کیلومتری جاده یزد - بندرعباس کار خود را در دو فاز تولید انواع سنگ مهندسی با ظرفیت سالانه 2 میلیون متر مربع و انواع کاشی کف و بدنه با ظرفیت سالانه 12 میلیون مترمربع به عنوان بزرگترین مجتمع تولیدی انواع کفپوش و دیوار پوش استان یزد آغاز نموده است.

ظرفیت تولید بالا، قابلیت تولید سایزهای اسلب (120*60 ،140*70) و تنوع بالای محصولات و نیز نظارت متخصصین ایتالیایی با بهره گیری از مدرنترین ماشین آلات و تکنولوژی روز دنیا افتخارات این شرکت می باشد. موارد مصرف محصولات این شرکت در صنعت ساختمان بسیار گسترده می باشد که می توان مواردی از قبیل: کف ساختمان، حیاط بیرون منازل و ویلاها، پارکینگهای عمومی و خصوصی، کف و دیوار سرویس بهداشتی، کف کارگاه های صنعتی، کف هتل ها، سالنهای همایش و... را نام برد.

مطلب پیشنهادی : انواع کاشی و سرامیک دیواری

شرکت در نمایشگاه

مجتمع کاشی و سنگ پرسپولیس یزد به جهت ارائه توانمندی ها و معرفی جدیدترین محصولات خود در نمایشگاه ACETECH بمبئی شرکت می نماید. این نمایشگاه از تاریخ 10 الی 13 نوامبر 2016 در شهر بمبئی هند برگزار می گردد.

از کلیه علاقمندان دعوت می گردد تا از غرفه این مجتمع در نمایشگاه دیدن نمایند.

 

  •  info@persepolistile.ir

  •  +98359718436

  •  مهریز، کیلومتر 30 جاده یزد - بندرعباس،صندوق پستی 173

 

 

 

 

 

 

 

======================================

 * ثبت رپورتاژ آگهی کسب و کارهای ساختمانی در بخش تازه های صنعت ساختمان در سایت بسپار

جستجو بر اساس کلمات کلیدی :

مطالب پیشنهادی

نمای ساختمان اولین برقرارکننده ارتباط با مشتری، صاحبان و رهگذران است. نمای ساختمان معرف بنیاد و هدف و طراحی ساختمان است. در ادامه انواع نماهای ساختمانی را معرفی می کنیم.   نمای سنگ ...

بررسی انواع نمای ساختمان